Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zestawienie świątecznych ofert operatorów [ankieta]

Zestawienie świątecznych ofert operatorów [ankieta]

LuiN 21 Grudnia 2011 14:06

0 0
Jaki telefon, z jaką ofertą i u którego operatora warto wybrać na Święta? Tego dowiesz się z krótkiego podsumowania, przygotowanego przez TELEPOLIS.PL.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Felietony, bądź klikając tutaj.

Która sieć wprowadziła w tym roku najlepszą ofertę świąteczną?

Orange
25.35%
Play
40.38%
Plus
9.72%
T-Mobile
24.55%

Wszystkich głosujących: 1882






Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 56
  • 1

    38. ~  2011-12-22 08:45:28  host: aftu196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    37 t m nic nie potrafi wymyślić atrakcyjnego ani tym bardziej zaoferować, nawet te te wychwalane przez zaślepionych erowców 2xTT splagiatowali od playja tylko dali dużo gorsze warunki tak własciwie wszystko co wymysli eratm oddawna jest juz w plaju tylko że dużo lepiej, wiele np w eże podwojenia a wplaju potrojenia i sześciorzenia , zbieraj minuty w eże praktycznie bez użyteczne a w palju zupełnie oddmiennie

  • 1

    39. ~  2011-12-22 09:02:20  host: host-217-172-234-253.gdynia.mm.pl

    no chyba nie T-mobile - dlaczego? Dlatego, ze zlikwidowali pakiet, który na swieta klientom przydałby się czyli 2000 minut za 9PLN do wszystkich numerów T-mobile - takze w innych krajach. Pakiet według reklam miał być do KOŃCA 2011. To ciekawe, bo zwykle firmy nie ograniczają ale rozszerzaja tanie rozmowy/pakiety/oferty przy okazji świąt... no ale CHCIWOŚĆ T-moobile przebija wszystko... wesołych świat!!!! ha ha ha

  • 0

    40.  2011-12-22 09:21:23

    #38 Twoja pasuje do watku do ofert swiatecznych chyba jedynie przez to, zes sie urwal z choinki z takimi porownaniami. Zamiast pisywac bzdury idz zbierac minuty:P

  • -1

    43. ~  2011-12-22 10:55:53  host: z56-09.opera-mini.net

    widzisz morzesz sobie pomażyć o takim zbieraniu . mam jusz 50 godz do konca stycznia uzbieram jeszcze ze 50 alibo i ze100. a-ga.

  • 0

    45. ~Menos  2011-12-22 11:35:58  host: 77-253-121-152.adsl.inetia.pl

    Mój glos poszedl na T za podwojne doladowanie na swieta oraz smsy/mmsy za free do T na calym swiecie rowniez w tanszych abonamentach. Tak trzymac

  • 0

    46. ~  2011-12-22 16:24:33  host: v10-15.opera-mini.net

    34. ja najbardziej cenie sobie orange, widać ze sie staraja.

  • 0

    47. ~  2011-12-22 16:41:50  host: v10-15.opera-mini.net

    kiedy nowa oferta w heyah - niech zgadne w walentynki albo na wielkanoc. Po co gadaja pol roku wczesniej i sie chwala? Tak samo z Networks! chwalenia co nie miara a efektow nie widac. Co innego Plus mało mówi dużo robi.

  • 0

    48. ~  2011-12-22 19:29:36  host: p14-04.opera-mini.net

    Calmsiedem dlaczego spamujesz z orange? To że jesteś z hotelu nie jest okolicznościa uprawiedliwiającą

  • -1

    50. ~Z jednej miski jem  2011-12-22 19:45:45  host: apn-95-40-52-166.dynamic.gprs.plus.pl

    49, mnie nie stać i biorę to co mi operator zareklamuje w promocji lub półdarmo, nie dotuję operatorów jak inni nadziani.

  • 0

    51. ~Janek  2011-12-23 08:15:20  host: host-abn-93-89-196-54.tkk.pl

    cenzura pełna gęba od wczoraj non stop kasowanie postów co wam sie stalo? Pisze prawde o play ze nie ma oferty swiatecznej a wy to kasujecie. Play za ankiete zaplacil?

  • 0

    52. ~  2011-12-23 08:46:13  host: z28-13.opera-mini.net

    @51- w komentarzach pod artykułem jest o Plaju sporo napisane, nikt niczego nie kasuje więc przestań pociskać.

  • 0

    53. ~Jarosz  2011-12-23 09:28:28  host: 77-255-57-73.adsl.inetia.pl

    ~47 według zapowiedzi w pierwszym kwartale 2012, zapewne dowiemy się szczegółów jakoś w styczniu. Co do heyah sam jest ciekawy w jakim kierunku pójdą zmiany, aktualnie i tak jest to jedna z najciekawszych ofert prepaid l;]

  • 0

    54. ~DAD  2011-12-23 10:40:16  host: 178.183.133.171.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    A ja mam dość obiecanek i traktowania abonenta(czy to P4 czy T-Mobile)jak intruza.Ostatnio T-Mobile twierdzi,że 224 to kierunkowy do Gwinei, a ja wiem, że to woj.mazowieckie.Jeżeli dodamy + czyli +224 to jest kierunkowy do Gwinea Republika.Dane abonenta "wyciekają"...Od pewnego czasu T-Mobile robi nas w "capa"i daleko tymi metodami nie "zajadą".Powoli likwiduje numery w T-Mobile ale dwa numery zostawić muszę-a co z pozostałymi?

  • 0

    55. ~toto25  2011-12-23 11:03:22  host: acyh7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Moim Zdaniem Play Dużo dał, Orange cos tam dało ale jak tylko doładujesz za 25 zł dostaniesz smsy/mmsy do Orange.

  • 0

    57. ~ala  2011-12-23 18:23:56  host: user-31-175-105-23.play-internet.pl

    @37. Poprawiasz humor... kalkulator twierdzi co innego..

  • 0

    58. ~Słoneczny  2011-12-23 23:57:00  host: 87-207-193-15.dynamic.chello.pl

    Niektóre komentarze, to jak takie przekupy na targu: "moje jest najlepsze". I to bym jeszcze spokojnie przeżył. Natomiast nie znoszę tych etatowych podjudzaczy, co w kółko tylko powtarzają, że na następnym straganie mają popsute mandarynki. Kryteriów jest tyle, że sam bym miał problem z jednoznaczną oceną. U każdego jest coś ciekawego. Wszystko zależy od preferencji.

  • 0

    59. ~extra_24  2011-12-24 20:39:19  host: 93-186-31-80.rdns.blackberry.net

    Wesolych Swiat!

  • 0

    60. ~  2011-12-25 21:26:50  host: 46.205.66.211.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Żałuje, że w tym zestawieniu zabrakło informacji o dostawcach stacjonarnego Internetu i dodatkowych usług w pakiecie. A tak na margenesie Waszym zdaniem, które oferty Internetu stacjonarnego zasługują na ofertę roku 2011?

  • 0

    61. ~  2011-12-27 00:13:15  host: 178235137153.wagrowiec.vectranet.pl

    @38 też mam wrażenie, że ta sieć korzysta z osiągnięć Ery, sami niewiele nowego wprowadzili, a ceny...

  • 0

    62. ~  2011-12-27 13:20:14  host: 213.156.120.85

    mi heyah po świętach dała podwójne doładowanie, więc jestem happy :) przed świętami do doładowania dali mi 20% więc też git ^^

Dodaj swoją opinię