Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zestaw głośnomówiący Jabra SP700

Zestaw głośnomówiący Jabra SP700

sirmark 8 Lipca 2008 15:57

0 0

GN Netcom wprowadza na rynek zestaw głośnomówiący Bluetoooth - Jabra SP700. Urządzenie to może działać samodzielnie lub poprzez transmisję głosu do radioodbiornika na częstotliwościach FM.

Takie rozwiązanie pozwala na odsłuchiwanie rozmów telefonicznych za pomocą głośników, znajdujących się w aucie. Intuicyjne funkcje "głosowe", czarna, błyszcząca obudowa i bardzo dobra jakość dźwięku sprawiają, że Jabra SP700 to ciekawa propozycja, dla tych, którzy nie chcą łamać prawa, prowadząc rozmowy telefoniczne w czasie kierowania pojazdem. To również alternatywne rozwiązanie, dla tych kierowców, którzy nie przepadają za tradycyjnymi słuchawkami do telefonów komórkowych.

jabra sp700 jabra sp700
Aby usłyszeć głos swojego rozmówcy w głośnikach samochodowych wystarczy tylko w radioodbiorniku ustawić częstotliwość wybraną wcześniej w zestawie SP700. Urządzenie umożliwia również przesyłanie do głośników muzyki zapisanej w pamięci telefonu komórkowego i słuchanie ulubionych utworów podczas jazdy.

Dla większego bezpieczeństwa i wygody SP700 wyposażono w intuicyjną funkcję głosową, informującą o zmianie statusu zestawu głośnomówiącego. Komunikaty głosowe dostępne są w 10 językach. Poinformują o takich zdarzeniach jak: wyłączenie urządzenia, numer dzwoniącego i nawiązanie połączenia. Tryb nocny pozwala na przygaszenie podświetlenia ikon znajdujących się na urządzeniu.

Zestaw w trybie transmisji do radioodbiornika umożliwia prowadzenie do 14 godzin ciągłych rozmów lub słuchania muzyki. W trybie czuwania pozostaje do 255 godzin. Sugerowana cena detaliczna SP700 wynosi 222 zł.

Źródło tekstu: GN Netcom     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2008-07-08 21:46:42

    a ja tak z innej beczki - ilez tych urzadzen trzeba ladowac: komorka, gps, sluchawka, aparat fotograficzny, laptop, telefon stacjonarny przenosny, piloty, o zabawkach dla dzieci nie wspomne

  • 0

    2. ~--  2008-07-08 22:18:30  host: apn-77-115-195-14.gprs.plus.pl

    fajne

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-150-98.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Karta, MIX czy abonament? Z jakiej oferty korzystasz w swoim głównym telefonie?

T-Mobile: 20 GB na 20 urodziny oferty na kartę

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet