Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ZeroLemon doda akumulator 5200 mAh do Samsunga Galaxy S9+

ZeroLemon doda akumulator 5200 mAh do Samsunga Galaxy S9+

Isand 14 Marca 2018 15:19

3 0

samsung galaxy s9 plus

Samsung postanowił zaprezentować model S9+ z tym samym akumulatorem co S8+. Jednak wielu nie wystarczał akumulator o niezmienionej pojemności. Oto coś dla nich.

Przy prezentacji S9+ okazało się, że ma on akumulator 3500 mAh - to taka sama pojemność jak S8+. Szybko pojawiły się głosy poddające w wątpliwość zasadność tego rozwiązania, nawet jeśli Qualcomm obiecuje, że Snapdragon 845 pobiera 30% mniej energii. Właśnie dla nich pojawił się ZeroLemon. Produkt spełnia zarówno funkcje dodatkowego akumulatora (5200 mAh, litowopolimerowy) jak i osłony na telefon.
O poziomie naładowania akumulatora przypomni LED. Przy najniższym poziomie będzie ona czerwona, podczas ładowania zmieni barwę na niebieską, zieloną a na końcu na białą. ZeroLemon kosztuje 39,99 USD i póki co jest dostępny wyłącznie na terenie USA.

Zobacz: Samsung chce sprzedać w tym roku 43 mln Galaxy S9 i S9+

Źródło tekstu: zerolemon, wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung galaxy s9+ | samsung

w sumie: 1
  • 0

    1. ~HD  2018-03-16 16:29:46  host: public-gprs415407.centertel.pl

    Wspaniałe grafiki tej obudowy
    -musieli mieć dobrego fotografa

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-233-99.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Karta, MIX czy abonament? Z jakiej oferty korzystasz w swoim głównym telefonie?

T-Mobile: 20 GB na 20 urodziny oferty na kartę

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet