Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Żelek dla Xperii SP, T, TX i V

Żelek dla Xperii SP, T, TX i V

LuiN 16 Stycznia 2014 14:41

5 3

xperia sp jelly Sony Mobile rozpocznie w tym miesiącu wysyłkę aktualizacji Androida do wersji 4.3 Jelly Bean dla smartfonów Xperia SP, T, TX i V.




Aktualizacja będzie udostępniania stopniowo, w różnym czasie u poszczególnych operatorów komórkowych, począwszy od tego miesiąca. W grudniu Sony ogłosił listę urządzeń, które otrzymają Androida 4.4 Kitkat, będą to Xperia Z, ZL, Z1, Z Ultra i Tablet Z. Wciąż rozważany jest KitKat dla Xperii SP.

Źródło tekstu: Sony, GSMArena, wł     

Dodaj do:

Tagi: jelly bean | sony | xperia

w sumie: 22
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    3.  2014-01-16 14:56:06

    @tgajek nie sądzisz że troszkę wiekowy telefon?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    5.  2014-01-16 14:59:38

    A ja już od dawna na ace2 mam kitkata ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6.  2014-01-16 15:11:34

    Z powodu osiągów mojej eski, sam zmieniłem na Z1. Niestety, ale Xperia S już w momencie wejścia na rynek odstawała od konkurencji i tak dobrze, że Sony wydało Androida 4.1 dla tego SonyEricssona w ostatniej chwili zmienionego na Sony. Takie prawa rynku

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7.  2014-01-16 17:05:42

    Sony ogłasza 4.4 dla Zetki, a jak na razie u nas nie ma nawet 4.3 bez brandu na ten model. Wstyd!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~eldżi  2014-01-16 18:03:09  host: user-31-175-154-237.play-internet.pl

    ha a ja na swoim eldżi gt540 słift mam już dawno androida kitkat 4.4

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10. ~maniak  2014-01-16 18:07:46  host: user-31-175-154-237.play-internet.pl

    a nie wiecie moze kiedy pojawi sie android 4.5 Snickers ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~  2014-01-16 18:15:43  host: adct119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    10, gdy tylko Mars Inc. wyskoczy ze stosownej kasiory.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~Slawek  2014-01-16 18:43:57  host: 178-37-170-56.adsl.inetia.pl

    Pierw będzie Lion idąc alfabetycznie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    13. ~krzysiek  2014-01-16 18:51:00  host: adtd4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ciekawe czy po aktualizacji cos sie polepszy czy raczej w droga strone? najbardziej boje sie ze bateria straci na zywotnosci X SP

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~OMAG  2014-01-16 19:04:57  host: 151.248.56.42

    WTF? Rozważana dla SP? To dlaczego SONY mówi, że następna wersja androida dla SP to będzie 4.4 :(?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~  2014-01-16 21:46:54  host: non-registered.multifox.pl

    OMAG, poproszę o źródło :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16.  2014-01-16 22:19:14

    A na końcu powinno być małą czcionką "na nic więcej już nie liczcie".

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~maser  2014-01-16 23:48:44  host: apn-31-1-130-57.dynamic.gprs.plus.pl

    Na stronie sony jest ze bedzie KitKat, yylko nie podali kiedy. Oldo zelka miala byc aktualizacja juz listopad-grudzien, ale dobrze ze teraz dadza. Oby u mnie w Plus-ie jak najszybciej dali aktualizacje, pierw do zelka, pozniej batonika :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~zetka  2014-01-17 07:59:56  host: host-178.219.118.230-c3.net.pl

    @7 ja na swojej Zetce mam 4.3 już z dwa tygodnie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~kali  2014-01-17 11:40:58  host: ip-194.28.49.228.iwacom.net.pl

    @ jak sie spisuje kitkat na ace 2? jak go wgrałeś?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~Roberto  2014-01-17 14:59:33  host: 87-205-84-203.adsl.inetia.pl

    Nie widzę niczego na temat nie brandowanej Z-ki, podobno aktualizacja do 4.3 ruszyła 23.12, na mojej Z-ce nadal jest 4.2.2.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23. ~  2014-01-19 13:03:21  host: host-89-230-176-26.gdynia-laczpol.mm.pl

    CyanogenMod dla wszystkich czepialskich

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24.  2014-01-19 13:52:08

    Wszystkie telefony z brandem operatora, jak zwykle aktualizację otrzymają na szarym końcu. I teraz kwestia, który raczy dobrodusznie udostępnić aktualizację do wytypowanych modeli jako pierwszy? Czas pokaże.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~akoszyk  2014-01-21 17:05:27  host: pub-134.94.multiplay.pl

    No omg!!!!! 4.4 KitKat na Xperię T też miał być! :(((((((((

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26. ~Kotto  2014-01-29 13:10:05  host: 194.165.48.90

    davvid: jak nie ma 4.3, jak jest. Wgrywasz flashtoolem. http://forum.android.com.pl/f846/xperia-z-c6603-10-4-b-0-569-and roid-4-3-oficjalna-czysta-niebrandowana-wersja-pl-379388/

Dodaj swoją opinię