Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zegarek Microsoftu już za kilka tygodni?

Zegarek Microsoftu już za kilka tygodni?

LuiN 20 Października 2014 09:27

2 1

zegarek microsoft funny O urządzeniu typu smartwatch produkcji Microsoftu słyszymy w sieci od dłuższego czasu. Zdaniem Forbesa gadżet Microsoftu rzeczywiście istnieje i wkrótce trafi do sprzedaży.




Jak donosi Forbes, urządzenie zaoferuje pasywny zapis tętna użytkownika, co oznaczać może dużą oszczędność energii, a do tego będzie działo na wielu platformach, a nie tylko w połączeniu z Windows Phone.


Firma chce zaprezentować urządzenie, które będzie sprzedażowym hitem, a nie niszowym gadżetem, stąd właśnie rozszerzona kompatybilność. Niedawno Microsoft zaprezentował The Analog Keyboard Project, czyli moduł wprowadzania tekstu dla Android Wear oparty na rozpoznawaniu pisma odręcznego. To prawdopodobnie przedsmak rozwiązań, które trafią do zegarka Microsoftu.

Źródło tekstu: Forbes, Engadget, wł     
Źródło zdjęć: Engadget

Dodaj do:

Tagi: microsoft | smartwatch | zegarek

w sumie: 14
  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    1. ~Agutek  2014-10-20 09:45:25  host: 212.160.172.87

    Troche to duze jak na zegarek.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    2.  2014-10-20 09:46:24

    1, Agutek - to oczywiście tylko tablet pomniejszony do rozmiarów zegarka :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    3. ~Agutek  2014-10-20 09:47:45  host: 212.160.172.87

    Tylko troche takie nieporeczne aby nosic to na reku.Coz...Kwestia gustu. :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    4.  2014-10-20 09:54:57

    wiemy jak to będzie wyglądało ? czy całkowita tajemnica ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    5. ~  2014-10-20 10:35:42  host: acul134.neoplus.adsl.tpnet.pl

    1, 3 - prosciej, bo wyraznie nie rozumiesz: to zdjecie to fotomontaz.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    6. ~olek  2014-10-20 10:42:54  host: 91.231.83.9

    Czy lupa jest na wyposażeniu?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~Zakrza  2014-10-20 11:00:02  host: ehi239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "już"?! Chyba "dopiero"! Każdy producent telefonów, zegarków i pralek zdążył już pokazać 5 generacji swoich smartwatchy, a ci się obudzili. Poza tym mamy 20 października. Już tylko 2 miesiące do gwiazdki...

    Ale widzę nową strategię Microsoftu. Nie chcą być niszowi. Hoho.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8. ~jjackacy9300  2014-10-20 11:12:51  host: 85.219.163.130

    ale wy nierozumni jestescie.. te zdjecie to tylko fotomontarz zeby pokazac ze to urzadzenie od microsoftu i to wszystko... ten zegarek na 100% nie bedzie tak wygladac...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~hipolit  2014-10-20 11:32:31  host: 195.8.217.1

    rozumiem, że będzie wyposażony w trzy przyciski Ctr, Alt, Del

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10. ~syn siostry zakonnej  2014-10-20 13:32:24  host: 62.232.156.51

    - przepraszam ktora godzina, bo mi stanal?
    - nie wiem mam, mam blue screena.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~Agutek  2014-10-20 14:23:40  host: 212.160.172.87

    do ~jjackacy9300; A jestes tak na 100 % pewny,ze to zdjecie to fotomontaz?Dopoki nie poznamy oficjalnego wygladu urzadzenia wszystko jest mozliwe.Tego nie wie nikt,ale pozartowac z tego zdjecia na gorze zawsze mozna.