Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zdrapki prepaid w Orange dla kolekcjonerów

Zdrapki prepaid w Orange dla kolekcjonerów

WitekT 6 Listopada 2006 15:51

0 0

Od 3. listopada miłośnicy piłki nożnej mogą kolekcjonować doładowaniowe karty zdrapki z wizerunkami wszystkich drużyn Orange Ekstraklasy. Limitowana kolekcjonerska seria 16 kart dostępna będzie w salonach sprzedaży Orange. W kolekcji jest również specjalna, siedemnasta SMS-owa karta zdrapka, umożliwiająca wysłanie 1500 SMS-ów w cenie jednego grosza.

Limitowana seria kart doładowaniowych powstała z myślą o polskich fanach piłki nożnej i kolekcjonerach. Jest to pierwsza taka seria na polskim rynku. Kupując karty kolekcjonerskie, fani piłki nożnej wezmą udział w loterii, w której do wygrania będą między innymi zestawy Cyfry+, bilety na mecze Orange Ekstraklasy i personalizowane koszulki drużyn piłkarskich. Nagrodą główną jest wyjazd do Portugalii na przyszłoroczny mecz reprezentacji Polski w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Kolekcjonerskie karty doładowują konta użytkowników telefonów w ofercie POP, Orange Go oraz Orange Twój Mix.

Nagrody wygrywać można do końca maja przyszłego roku. Co tydzień osoby, które kupią przynajmniej jedną kartę i zdecydują się na udział w loterii wysyłając specjalny kod, otrzymują szansę wygrania zestawów do odbioru telewizji cyfrowej Cyfra+ (na okres dwunastu miesięcy) wraz z abonamentem. Co tydzień do wygrania są także podwójne bilety na wybrane mecze Orange Ekstraklasy. Ci, którzy zbiorą przynajmniej 16 kart z wizerunkami różnych drużyn piłkarskich występujących w Orange Ekstraklasie w sezonie 2006/2007, mogą wziąć udział w finale loterii, w którym nagrodami są: dwuosobowe pakiety obejmujące dwa bilety na mecz piłkarskiej reprezentacji Polski w eliminacjach do Mistrzostw Europy, który będzie rozegrany 8. września 2007 roku w Portugalii; oficjalne koszulki piłkarskie drużyn Orange Ekstraklasy (wraz z imieniem i nazwiskiem uczestnika loterii) oraz piłki.




Wygląd wybranych zdrapek:

WislaPlock mOdraWodzislaw mLegia mGKS m

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1.  2006-11-06 16:28:39

    i znow Orange probuje klamac w zywe oczy! o ile dobrze pamietam, to kiedys byla seria zdrapek do kolekcji z "La Linea", od plusa! a moze sie myle?

  • 0

    2. ~mirekb  2006-11-06 16:32:50  host: apn-99-33.gprspla.plusgsm.pl

    nędzny trik marketingowy,nic więcej

  • 0

    3.  2006-11-06 17:29:50

    kiedys byly "donaldy",potem gumy "turbo", teraz zdrapki orange-świat jednak idzie do przodu.

  • 0

    4.  2006-11-06 17:32:43

    zapomniałem o samoprzylepnych pokemonach-zrapkach z "chio chips"-a czy zdrapka orange też jest samoprzylepna? :)))

  • 0

    5.  2006-11-06 17:53:05

    @Witek tej 17-stej zdrapki można użyć też do Mixów? Ile jest ważny taki pakiet smsów? Ile kosztuje zdrapka?

  • 0

    6. ~Art  2006-11-06 18:17:53  host: chello087206255027.chello.pl

    a pamietacie batony kukuruku :D

  • 0

    7. ~andy  2006-11-06 18:49:08  host: ip-81-210-11-42.netia.com.pl

    @ Witek -więcej info o tej 17 karcie. ?? Czy na niej jest 25zł +1500 smsów, czy z tych 25 złotych można wyslać do1500 smsów (bez pakietu) ?? ??

  • 0

    8.  2006-11-06 18:51:02

    andy: z tego, co zrozumiałem, to 1500 dodatkowo.

  • 0

    9.  2006-11-06 19:11:37

    *** Witku - moglbys odpowiedziec na moje pytanie z pierwszego posta? czy byly kiedys takie "kolekcjonerskie" zdrapki w simplusie? ;-)

  • 0

    10.  2006-11-06 19:16:45

    Q!: coś mi się kojarzy, że tak... Ale w pełni pewien nie jestem. Co do użytego stwierdzenia w pressie to pewnie wyparliby się, że nikt piłkarskiej serii jeszcze nie zrobił i dlatego napisali "pierwsi". ;) W ogóle to mam wstręt do słów: pierwszy, lider, największy, itp - i z lubością je wycinam zawsze. ;) Tu przeoczyłem...

  • 0

    11.  2006-11-06 19:37:07

    *** Witek - dzieki za szybka odpowiedz ;-) tez mi przyszlo na mysl, ze to moze byc pierwsza seria o pilkarzach, pierwsza seria od Orange, a nawet pierwsza seria w tym roku! :-P pozdrawiam :-)

  • 0

    12.  2006-11-06 19:41:15

    Q!: i zobacz ile razy można użyć ulubionego słowa działów PR - "pierwszy"! ;)

  • 0

    13.  2006-11-06 20:08:07

    Już widzę zakłopotanie kioskarzy :( -Poproszę Orange 25zł, ale tą z Koroną ! -Niestety mamy tylko Odrę, Legię i Wisłę Płock. -A to dziękuję.

  • 0

    14.  2006-11-06 20:16:27

    *** Witek - no, ale nie mozna znow ciagle uzywac tego samego slowka! ;-) proponuje zatem dzialowi PR Porecz zapoznanie sie z nastepujacymi slowkami: innowacyjny, niespotykany, nowoczeny, rewolucyjny, itp. :-P

  • 0

    15.  2006-11-06 20:18:01

    Q!: oj, znają je doskonale, choć używają ciut rzadziej. ;)

  • 0

    16. ~  2006-11-07 00:27:18  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    A pamiętacie jak Era w Tak Tak-u wprowadziła kiedyś kolekcjonerską serię kuponów. Tą z komiksowymi scenkami i pingwinami w rolach głównych. A co do kuponów Orange, to w moim miasteczku ciężko już dostać "zdrapki". Najczęściej są to wydrukowane kupony papierowe albo doładowania z bankomatu.

  • 0

    17.  2006-11-07 11:33:35

    kiepski wymysł

Dodaj swoją opinię