Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zdjęcia prasowe Nokii Lumia 909 z aparatem 41 Mpix

Zdjęcia prasowe Nokii Lumia 909 z aparatem 41 Mpix

LuiN 4 Lipca 2013 17:36

5 1

Na @evleaks trafiły zdjęcia prasowe Nokii Lumia 909, wyposażonej w aparat fotograficzny 41 Mpix i ksenonową lampę błyskową.

nokia lumia 909 nokia lumia 909




Zdjęcia prasowe prezentują finalny wygląd smartfonu, który Nokia oficjalnie zaprezentuje już za tydzień, 11. lipca w Nowym Jorku. Początkowo mówiło się o Nokii EOS, potem do sieci trafiła informacja, że nowy model będzie sprzedawany Lumia 1020, teraz @evleaks podaje, że następca Nokii 808 PureView (tym razem z Windows Phone) trafi na rynek jako Nokia Lumia 909. Żeby było jeszcze bardziej skomplikowanie, wersja dla AT&T będzie miała nazwę Nokia Elvis.

Wciąż nie znamy oficjalnej specyfikacji urządzenia, możemy się jednak spodziewać zbliżonych podzespołów do tych w Lumii 925, uzupełnionych o potężny aparat fotograficzny 41 Mpix i oprogramowanie do zarządzania nim.

Źródło tekstu: @evleaks, wł     

Dodaj do:

Tagi: nokia

w sumie: 25
  • 0

    7. ~ghj  2013-07-04 20:42:53  host: host-126-138.mt.pl

    Slusznie prawosz number 6

  • -4

    8. ~stokrotka  2013-07-04 20:50:06  host: 195.116.10.240

    jest już noki z aparatem 41 mpx tylko o zgrozo jeszcze na symbianie także szału nie ma

  • 4

    9. ~modrak  2013-07-04 21:47:50  host: aow132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @8. O zgrozo? używałaś Symbiana czy powtarzasz tylko oklepane slogany niepoparte wiedzą użytkownika?

  • -3

    10. ~  2013-07-04 21:50:58  host: v61-02.opera-mini.net

    ale szmelc ta nokia909

  • -5

    11.  2013-07-04 21:55:56

    uzywalem i mam dość choć nie belle, programy i certyfikaty ja podziekuje

  • 4

    12.  2013-07-04 22:44:14

    @5 Mogliby dać jednolitą bryłę i większą baterię. /////@8 Zdjęcia 808 ma naprawdę bardzo dobre, a Symbian Belle ma praktycznie wszystko, @marrcus jeżeli patrzeć z punktu wiedzenia użerania się z certyfikatami to tak, ale chcesz mieć programy i gry za darmo ? Bo widzisz, jak zapłacisz to wszystko działa w 100%, a jak chce mieć coś za darmo to trzeba się pobawić z systemem...jak wszędzie ;) Możliwe, że na uratowanie Symbiana było trochę za późno, ale to wina samej Nokii, a nie systemu, za późno wypuścili ciekawe telefony z systemem w pełni dostosowanym do nowej mody. Android miał efekt skali, praktycznie każdy zaczął wypuszczać z nim swoje telefony, gdyby Nokia zawczasu przygotowała udaną wersję Symbiana, odpowiedź na Andka i iOS niektórzy mogliby nie przejść na nowy system. A nawet jeżeli...to trzeba było w ostateczności iść z innymi samego dodając do swojej oferty Maemo lub WP. Patrząc na sprzedaż to jeden system i to właśnie WP jak na razie to za mało, o szybki wzrost będzie bardzo trudno.

  • 1

    13.  2013-07-04 23:03:35

    Jak tak dalej pójdzie, to paparazzi będą robili zdjęcia telefonami. :)

  • -2

    14. ~Minecraft  2013-07-05 01:53:00  host: apn-37-249-120-143.dynamic.gprs.plus.pl

    Nie wiem po co wam te telefony idzcie pograc w minecrafta kttp://dragoncraft.pl bedziecie mieli mega piksele

  • -2

    15. ~Minecraft serwer  2013-07-05 01:53:25  host: apn-37-249-120-143.dynamic.gprs.plus.pl

    Nie wiem po co wam te telefony idzcie pograc w minecrafta http://dragoncraft.pl bedziecie mieli mega piksele

  • 2

    16. ~  2013-07-05 07:01:28  host: v61-12.opera-mini.net

    ale fajna ta nokia909

  • -3

    17. ~r  2013-07-05 07:32:34  host: public-gprs145719.centertel.pl

    #12: też używałem i to była trauma. Nawet chciałem zapłacić ale w sklepie było tylko kilka sensownych programów. Pogonilem dziadostwo, jeden z gorszych systemów.

  • -2

    18. ~  2013-07-05 08:51:22  host: gto146.internetdsl.tpnet.pl

    Po co 41 megapikseli. Niech dadzą najlepiej 200 to waga pliku wzrośnie. A jakość zdjęcia oczywiście zostanie taka sama bo tu nie chodzi o megapiksele tylko o obiektyw który w przypadku smartfonów nie będzie zbyt dobry.

  • -1

    19. ~  2013-07-05 08:52:19  host: 194-024-138-004.yesss.at

    A jak jest lampa ksenonowa to latarkę będziemy mieć?

  • 2

    20. ~  2013-07-05 09:24:41  host: v38-01.opera-mini.net

    bawilem sie ta nokiom, jest super!

  • 1

    21.  2013-07-05 09:34:36

    @12 dobrze prawisz :) Mówię, jako były użytkownik N8, który z Xperii S przesiadł się na Ativ S i Nokię E6. Więc używałem i symbiana i androida i WP8. W Nokii N8 przeszkadzał mi na codzień tylko zbyt wolny procesor (wolno działający internet i aparat) oraz ekran za mały. Potem coraz słabsze oferty w sklepie z aplikacjami i coraz więcej aplikacji na Androida, ale to już Nokia sama sobie winna, zapowiadając, że przesiądzie się na Windows Phone

  • -2

    22. ~  2013-07-05 09:37:11  host: v58-14.opera-mini.net

    ja tez zem siem niom bawil. Klawisze cienzko hodzom.

  • 0

    23.  2013-07-05 09:37:14

    @19 to zależy, czy ta dioda jest koloru białego i czy nie jest atrapą.

  • -1

    24. ~  2013-07-05 09:55:52  host: v58-14.opera-mini.net

    ta dioda jest koloru czarnego,wiem bo widzialem.

  • -1

    25. ~Coxxi  2013-07-05 12:55:40  host: 89-65-218-170.dynamic.chello.pl

    I po co to komu ??????????????

  • 0

    26.  2013-07-05 17:09:06

    co do treści artykułu to Nokia Lumia 1020 będzie kolejnym smartfonem z aparatem 41 MPX, który będzie dostępny w sieci AT&T w cenie 602$ w kolorach biały, czarny i żółty.

Dodaj swoją opinię