Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zdjęcia Nokii E6

Zdjęcia Nokii E6

LuiN 10 Marca 2011 18:20

0 0

Nokia oficjalnie nie przyznała się jeszcze do swojego nowego biznesowego modelu E6, tymczasem oprócz pierwszych przecieków dotyczących specyfikacji do sieci trafiły też pierwsze zdjęcia tego telefonu.

nokia e6 nokia e6 nokia e6

E6 to następca Nokii E72. Tym razem oprócz klawiatury QWERTY w stylu urządzeń BlackBerry dostajemy też dotykowy ekran. Według pierwszych przecieków, ekran telefonu ma mieć rozdzielczość VGA (640 x 480 pikseli).




Nie zabraknie rzecz jasna HSDPA i WiFi, a całość napędzać ma procesor ARM pod kontrolą systemu Symbian^3. Telefon będzie miał aparat 8 Mpix z diodową lampą.

Pierwsze zdjęcia Nokii E6 pojawiły się w sieci w lutym, teraz fakt, że nie był to fotomontaż potwierdza zdjęcie czarnej wersji telefonu. O E6 pisaliśmy wcześniej w tej wiadomości.

Źródło tekstu: mobilesguruji, wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    11. ~  2011-03-10 19:29:58  host: 84-10-219-22.dynamic.chello.pl

    @10-fixed focus :)

  • 0

    12. ~  2011-03-10 19:53:08  host: z09-11.opera-mini.net

    nokia robi jednak najlepsze telefony a ten model to potwierdza. Brawo ale cena tez bedzie chyba słuszna

  • -1

    13. ~limonas  2011-03-10 20:03:30  host: dtm231.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ble, co za szajs ! klawiatura qwerty ? owszem, ale wirtualna, a nie zajmująca 3/4 całego telefonu ! Nokia zeszła na psy, cóż raz pod wozem, raz na wozie... Teraz prym wiedzie Samsung i tyle.

  • 0

    14.  2011-03-10 20:13:49

    Styliści Nokii- do zwolnienia. Funkcjonalnie pewnie będzie to dobry telefon, ale wizualnie... jak to wygląda przy nowych Boldach albo Motoroli Pro?? Tragedia.

  • 2

    15.  2011-03-10 20:38:44

    @13 "specjalista" który twierdzi, że wirtualna qwerty jest lepsza od fizycznej. normalnie brak słów.

  • 0

    17. ~Paweł  2011-03-10 20:53:45  host: 89-75-134-146.dynamic.chello.pl

    Cena tego urządzenia będzie pewnie wynosić ok. 2700 zł znając strategie Nokii.

  • 0

    18.  2011-03-10 21:07:36

    Jakieś 2 lata temu lał bym w gacie z wrazenia, teraz taka Nokia kompletnie nie rusza.

  • 0

    19.  2011-03-10 21:48:03

    ZNOWU PO RAZ KOLEJNY, Nokia oferuje odgrzewanego kotleta a może inaczej REPLIKĘ? W każdym razie znajdź 3 różnice między E6 a BlackBerry 9780 Bold paranoja i dalej ten sam stary, beznadziejny i bezużyteczny SYMBIAN. jeszcze do kolegi 12@ NOKIA ROBI NAJLEPSZE TELEFONY?! śmiech na sali może 5lat temu robiła teraz to są zabawki odpustowe nie warte połowy ceny jaką żąda producent, najlepszym przykładem super technologi jest nokia X6 która miała być szałem a telefon jest SKŁADANY NA KLEJU!!!! i rozsypuje się. Nokia plajtuje przez zamierzchłe technologie i symbiana oraz ceny w porównaniu do konkurencji wzięte z kosmosu w tej chwili nie mają żadnego telefonu który może konkurować z: LG, Samsungiem, HTC, Motorolą, Nawet sony ericsson ich przerasta...

  • 0

    20.  2011-03-10 22:05:23

    Dotyk? Na znając życie 2,36"? Szczyt ergonomii, już to widzę. A skoro repliki, to z Nokią nie jest jeszcze tak źle. Zobaczcie Samsunga Ch@t 355. Tylko mu znaczek na Black Berry zmienić i nikt różnicy nie zauważy.

  • 0

    22. ~r  2011-03-10 22:22:21  host: public-gprs173153.centertel.pl

    Niestety, zgadzam się, wygląd tragiczny. Jak prototyp w bardzo wstępnej fazie. No i najgorsze, że nie wnosi nic nowego. Ech, gdzie ta nokia która wypuszczała 5110 cZy 6110 kameleon. Jak sobie przypomnę jak chodziłem popatrzeć do salonu i popodziwiać to aż mi się włos jeży jak dobra firma może się stoczyć na samo dno. Dziś nokia klęczy i wyciąga ostatnią kartę w postaci windows phone ale pewnie zanim coś zdążą wypuścić to azjaci ich zeżrą na śniadanie. Już w zasadzie zeżarli tylko pozostało przełknąć i oblizać się ze smakiem albo przeżuć i wypluć. Tak się kończy jak się za długo leniuchuje i jedynie odcina kupony od poprzednich sukcesów. Motorola tak o mało co nie padła. Ciekawe czy nokia da radę się podźwignąć z kolan. Ja nokii na razie nie kupię. Bo jestem zawiedziony jakością wykonania i ilością oprogramowania.

  • 0

    23.  2011-03-10 23:04:06

    No tak jakosc wykonania Nokii jest kiepska, szczegolnie serii E np. poprzednika E6 - E72, to aluminium czy stal w niektorych modelach to tragedia, czy nie mogliby zastosowac tak swietnego plastiku jak w galaxy s lub chociaz cos z tytanu?? Dobrze, ze jestem tak malo wymagajacy i aluminium + gorilla glas w n8 mi wystarczaja :)

  • 0

    24. ~kwintolp21  2011-03-11 06:28:28  host: 56-35-124-91.pool.ukrtel.net

    Nastepca e72 jest nokia E7. Sam rzecznik to przznal na jednej z konferencji. To "cos" mogloby byc nastepca nie wiem e55? W tym aparacie dominuje bieda w szeroko rozumianym tego slowa aspekcie...

  • 0

    25. ~  2011-03-11 08:02:45  host: 212.160.172.70

    Faktycznie dosc biednie wyglada. Jak kalkulator z wczesnych lat 90 kupiony na bazarze.

  • 0

    26.  2011-03-11 09:32:06

    @24 ??? E72 i E6 to dokladnie ten sam typ telefonu, E7 to zupelnie cos innego w dodatku communicator wiec predzej nastepca E90. Design faktycznie troche zbyt prosty.

  • 0

    27. ~  2011-03-11 09:40:14  host: aen138.internetdsl.tpnet.pl

    A teraz NOKIA jeszcze wchodzi w beznadziejne WIN PHONE MICROSOFTU czyli będzie system od beznadziejnej firmy na beznadziejnym sprzęcie. Dlaczego pchać się zw ten beznadziejny system NOKIA nie zrobi czegoś na Androidzie? To przynajmniej porządny wywodzący się z Linuksa system.

  • 0

    28. ~karol79  2011-03-11 10:32:07  host: 217067217250.u.itsa.pl

    A czy ktoś jest mi w stanie wskazać telefon dobrej jakości i wielkości W890i (głównie chodzi o grubość ok. 1 cm), który nie jest produkowany przez Nokię? Szukam następcy W890i, któy będzie mały, a mocny.

  • 0

    29. ~meee  2011-03-11 17:51:30  host: 77-254-185-88.adsl.inetia.pl

    "NOKIA nie zrobi czegoś na Androidzie? To przynajmniej porządny wywodzący się z Linuksa system." Bo w laboratoriach ma cos duzo lepszego niz android. Zarowno Epoc (symbian) - dla malych telefonow, jak i Meego (dla mocnych smartfonow) jest lepsze od jadra linuxa przykrytego gruba warstwa javy

  • 0

    30.  2011-03-11 18:27:57

    29@ takie argumenty to ja rozumiem i proszę o jakieś rozwinięcie

  • 0

    31. ~broku  2011-03-13 01:59:30  host: dslpre2992.worldcom.ch

    @29: Dobrze powiedziane. Z tym ze Meego ma 2 razy blizej do linuxa niz android:) Ludzie, nie przekladajcie sympatii do linuxa na sympatie do androida. Tak naprawde dla nas uzytkownikow, najlepiej by bylo gdyby zyly conajmniej dwa systemy mobilne. To zapewnia mocny rozwoj. PS. Kazdy kto po mnie chce skrytykowac symbiana ze jest przestazaly musi podac przynajmniej 1 realny powod ktory o tym swiadczy. Sam chetnie bym sie czegos dowiedzial:)

  • 0

    32. ~fejk  2011-03-14 15:55:13  host: 92-244-59-80.home.aster.pl

    przecież te zdjęcia to fake, zobaczcie na mikrofon na białej i stalowej - jest w dwóch rożnych miejscach

Dodaj swoją opinię