Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zdecydowana większość klientów TP będzie miała 1 Mb/s

Zdecydowana większość klientów TP będzie miała 1 Mb/s

WitekT 5 Stycznia 2007 11:23

0 0

Kornelia Mathea, szefowa dywizji usług dla domu w Telekomunikacji Polskiej powiedziała, że dzięki promocji zwiększającej prędkość neostrady tp, z łączy o przepustowości 1 Mb/s będzie mogło korzystać 86% abonentów, którzy do tej pory korzystali z niższych pakietów.

O promocji, w której TP darmowo zwiększa prędkość neostrady tp dotychczasowym klientom, pisaliśmy w tej wiadomości.




Nie wiadomo jednak, co operator im zaproponuje, kiedy będą kończyć się te umowy. Kornelia Mathea deklaruje jednak, że łącze 1 Mb/s ma być podstawowym pakietem internetowym TP. To 2 - 4 razy szybciej niż w przypadku podstawowej oferty konkurencji. Marek Sowa, wiceprezes UPC powiedział, że jego firma zareaguje odpowiednio na nową ofertę TP.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~michał  2007-01-05 11:26:48  host: eeu36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Konkurencja!

  • 0

    2.  2007-01-05 11:44:37

    mi sie podoba, ja mam multimedia 256

  • 0

    3. ~ptok  2007-01-05 12:01:41  host: chello062179028189.chello.pl

    Panie Sowa. Bardzo mnie to cieszy!!!Bo jak nie, to zawsze mogę wrócić do tepsy, chociaż jej bardzo nie lubię. Przecież moja umowa z wami nie jest dożywotnia.

  • 0

    4.  2007-01-05 12:01:51

    no i bardzo dobrze, jednak KOLOS sie wystraszyl konkurencji, super, mysle, ze UKE tutaj tez pozytywnie "maczal" w tym palce :)

  • 0

    5.  2007-01-05 12:48:34

    Dla mnie bomba...jak zawsze skorzystaja tylko i wylacznie klienci. Niech konkurencja tworzy sie co raz wieksza na rynku...Ceny beda spadac...popyt bedzie rosnal...mmm wkoncu moze cos bedzie tansze i bardziej oplacalne dla nas - klientow :)

  • 0

    6.  2007-01-05 13:22:25

    Ciekawe czy mój operator Vectra tez odpowie na obniżkę cen. Choć cena 50 zł miesięcznie jest dla mnie ok, ale mogli by mi zwiększyć z 256 kb na 1 Mb. Jestem bardzo z Vectry zadowolony, mam lepsze parametry usługi niż w TP i w ciągu paru miesięcy zdarzyła się tylko jedna awaria kilkuminutowa.

  • 0

    7. ~ja  2007-01-05 15:04:09  host: 62.29.133.84

    widac jak na dloni co robi z rynkiem zdrowa konkurencja. limity jednak zostaja w neostradzie po staremu, a to, przy obecnej eksplozji wszelkiego rodzaju internetowych telewizji, bedzie kluczem do zdobycia klienta.

  • 0

    8. ~neouser  2007-01-05 15:32:19  host: cbl217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    internet moge miec od tp ale telefon juz napewno nie, tam taka oferta pojawi sie za sto lat

  • 0

    9.  2007-01-05 15:38:21

    I dobrze...

  • 0

    10.  2007-01-05 15:41:42

    I dobrze...

  • 0

    11. ~PLANET  2007-01-05 15:44:56  host: 217.116.110.185

    I dobrze... err to znaczy mialem powiedziec cos innego ;) ___I gdzie teraz sa te wszystkie niedowiarki, ktore twierdzily w komentarzach, ze nie bedzie podwyzszenia bo Witek ma felerne badz wymyslone zrodla ? Moze ktos podniesie reke ? Ktokolwiek ? Nikt ? No coz.

  • 0

    12.  2007-01-05 15:49:03

    neouser gdzie masz telefon? Ja mam w NOM i jestem bardzo zadowolony, a dodatkowo za 1-2 m-ce już nie będę musiał płacic im nawet abonamentu.

  • 0

    13.  2007-01-05 16:15:33

    małe sprostowanie - pisząc "im " miałem na myśli telepsa- abo będę również płacił w NOM

  • 0

    14. ~poznaniak  2007-01-05 16:56:12  host: 87-205-70-180.adsl.inetia.pl

    Netia już w czasie Bożego Narodzenia zaczęła podnosić prędkości o prawie 2x :-)

  • 0

    15. ~noname  2007-01-05 17:52:54  host: ees23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nareszcie coś się ruszyło na poważnie w sprawie dostępu do Internetu. Zyskam na tym bo mam 512 za które płacę 50 zł brutto /mc (neostrada) a będę miał 1 Mb na którym i tak mi zależało bo ma uplink 256 kb a 2 Mb i tak mnie nie interesowało. Może za 1,5 roku po zakończeniu aneksu do umowy :)

  • 0

    16.  2007-01-05 22:35:30

    sorry ja tego nie chce, mam 256 kb/s i chyba sam sobie ogranicze parametry łącza, bo 7 GB wykorzystuję w tydzień... i niech mi tylko ktoś powie że ściągam filmy albo jakiś warez to nie wiem...

  • 0

    17. ~Internauta  2007-01-06 12:17:39  host: achy114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bart-xtreme to Twoje łącze i rób z nim co chcesz. Tylko nie zaczynajcie znowu wojny o limity. Nie zmienia to faktu, że jest to spory krok do przodu. TP należy pochwalić, choć konkurencja ją do tego przymusiła. Tak samo jak zmusi ją do zwiększenia lub zniesienia limitów. To tylko kwestia czasu. A swoją drogą nie sądzę, aby ceny spadły, będą za to wzrastać prędkości łącz...

  • 0

    18. ~quest  2007-01-06 14:32:57  host: atp204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W maju mają podobno podwoić limity...

  • 0

    19. ~quest  2007-01-06 14:34:58  host: atp204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ^ pisząc maj mialem na myśli marzec oczywiście. Sorry za pomyłke

  • 0

    20. ~getITright  2007-01-06 17:12:11  host: chello087206213042.chello.pl

    "wiceprezes UPC powiedział, że jego firma zareaguje odpowiednio na nową ofertę TP." to czekamy na reakcję :) może u nas też prędkość x2 :))) to ja bym miał 3mbps ! mam nadzieje że taka będzie odpowiedź UPC @bart-xtreme - to ja ci polecam napisać petycję do TP że chcesz mieć 56kbps :DDD daj ćwiokowi sztabkę złota to ci powie że za ciężka i trzeba dźwigać ;D ehhh te dzieci neostrady :D

Dodaj swoją opinię