Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zdarzyło się w tym tygodniu - 28 września - 4 października

Zdarzyło się w tym tygodniu - 28 września - 4 października

orson_dzi 4 Października 2015 19:14

4 0

Orange zaprezentowało ofertę Internetu stacjonarnego o prędkości do 600 Mb/s. Informacja o nowej promocji Supernova była najczęściej wyświetlaną w mijającym tygodniu na łamach TELEPOLIS.PL.

Ze światłowodowej oferty Orange może obecnie skorzystać niemal 400 tys. gospodarstw domowych, a do końca roku zasięg sieci światłowodowej zwiększy się do 720 tys. gospodarstw w 16 miastach Polski.

Zobacz: Orange Supernova - domowe 600 Mb/s

Plus zapowiedział nową ofertę JA+ Rodzina na nawet 9 kart SIM oraz kolejną odsłonę programu smartDOM z promocją "drugi produkt za połówkę, trzeci nawet za złotówkę".

Zobacz: Plus: Nowa oferta JA+ Rodzina

Polkomtel wyrokiem sądu ma wypłacić Orange 9 mln zł kary umownej wraz z odsetkami - napisał na blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange. Jest to finał zerwanej przez Polkomtel umowy sprzedaży bloku częstotliwości 2,4 MHz w paśmie 1800 MHz.

Zobacz: Polkomtel ma zapłacić 9 mln zł kary za zerwaną umowę z Orange

Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że kolejną kategorią produktów oferowanych przez Play jako alternatywa telefonu będą deskorolki elektryczne Teslaboards.

Zobacz: Play wprowadził do oferty deskorolki elektryczne Teslaboards

19 lat temu, 1. października 1996 roku, ruszyła druga sieć GSM w Polsce. Uruchomił ją Polkomtel, korzystając z marki Plus GSM. Z tej okazji dzisiejszy odcinek Witek nadaje ze specjalnym gościem, który opowie o samych początkach. Pracownikiem telkomu od pierwszych dni, późniejszym rzecznikiem prasowym Ryszardem Woronowiczem.

Zobacz: Witek nadaje #17: o początkach Polkomtela z Ryszardem Woronowiczem
Na brytyjskiej stronie sklepu Microsoftu omyłkowo pojawiły się smartfony Lumia 950 i 950 XL.Urządzenia trafiły do sekcji urządzeń "gotowych na Windows 10". Niestety nie pojawiły się przy okazji ich ceny, ale potwierdzony został wygląd, nazewnictwo i specyfikacja.

Zobacz: Microsoft Lumia 950 i 950XL omyłkowo potwierdzone przez producenta

30. września Telco Holdings s.a.r.l, luksemburski akcjonariusz P4, powiadomił polski rząd o sporze dotyczącym inwestycji P4 na mocy Dwustronnej Umowy Inwestycyjnej zawartej pomiędzy Polską a Luksemburgiem.

Zobacz: Akcjonariusze P4 wchodzą na wojenną ścieżkę z Polską

Polkomtel przekazał premier Ewie Kopacz wniosek o uchylenie rozporządzenia ministra Andrzeja Halickiego ws. skrócenia trwającej aukcji LTE.

Zobacz: Polkomtel składa wniosek do premier Ewy Kopacz

Polkomtel za pośrednictwem telewizji Polsat informuje o złożonym wniosku do Ewy Kopacz w sprawie rozporządzenia dotyczącego aukcji LTE.

Zobacz: Telewizja Polsat informuje o wniosku w sprawie aukcji LTE

Na początku tygodnia Google zaprezentowało nowe smartfony z serii Nexus. Zobaczyliśmy również zapowiedź nadchodzącego tabletu Google Pixel C.

Zobacz: Premiera Google Nexus 5X od LG
Zobacz: Huawei Nexus 6P zaprezentowany
Zobacz: Google zaprezentowało tablet Pixel C

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: telepolis.pl

w sumie: 2
  • -2

    1. ~  2015-10-04 19:58:12  host: 178-37-129-20.adsl.inetia.pl

    A gdzie, że Ply przestarzył sięswojej niekompetencji na forum internetowym, wyzwał klientów od hejterów i podzielił forum? Właściwie to nie wiem czy Play, czy rzecznik.

  • -1

    2. ~LTE800/1800/2100/2600  2015-10-04 20:09:03  host: user-46-113-239-123.play-internet.pl

    Witam. Jak wygląda sprawa z aukcją? Ostatnio coś cicho na ten temat. Skończyła się, czy nie?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-5-6.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet