Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zdarzyło się w tym tygodniu: 27 kwietnia - 3 maja

Zdarzyło się w tym tygodniu: 27 kwietnia - 3 maja

orson_dzi 2 Maja 2015 22:17

3 0

25. kwietnia MVNO FM Group Mobile wprowadził nową ofertę abonamentową Mini - wiadomość o nowej ofercie abonamentowej firmy specjalizującej się w marketingu wielopoziomowym była najpopularniejszą w mijającym tygodniu.

Nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne oraz 1 GB Internetu kosztuje 19,90 zł miesięcznie przy aktywacji e-faktury. Pakiet nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów przez pierwsze 2 miesiące jest darmowy, potem kosztuje 10 zł miesięcznie. Bez pakietu wiadomość kosztuje 19 groszy (dezaktywacja komendą SMS-NIE na numer 727 900 001).

Zobacz: [Aktualizacja] FM Group Mobile: no limit z internetem za 19,90 zł

Niewiele mniej odsłon zaliczyła wiadomość o nowej usłudze nju mobile. Od 27. kwietnia klienci oferty nju z rachunkiem mogą przypisać do swojej umowy dodatkowy numer telefonu (dodatkową kartę SIM), korzystający z usług pierwszego numeru. nju dodatkowy to taryfa dodatkowej karty SIM do oferty nju z rachunkiem, z abonamentem wynoszącym 9 zł miesięcznie. Wszelkie usługi realizowane są w ramach pakietu no-limit pierwszego posiadanego numeru.

Zobacz: nju dodatkowy w ofercie nju z rachunkiem

Na konferencji w Nowym Jorku LG zaprezentowało model G4. Dotychczasowe informacja na temat smartfonu zostały potwierdzone, ale pojawiły się nowe funkcje, głównie w kwestii aparatu. Sześciordzeniowy procesor, ekran QHD w nowej technologii IPS Quantum LCD, obudowa pokryta skórą i aparat z nową optyczną stabilizacją obrazu, wskaźnikiem spektrum koloru, znanym laserowym autofocusem i masą innych ciekawych funkcji.

Zobacz: LG G4 oficjalnie zaprezentowany

Aero2, operator Bezpłatnego Dostępu do Internetu wprowadza promocję Pakiet testowy. 3 Mb/s testować można przez 10 dni.
Promocja jest skierowana do korzystających z BDI, którzy dotychczas nie zakupili pakietów Aero Mini i Aero Max. W ramach promocji można bezpłatnie aktywować pakiet danych o wielkości 1 GB ważny przez 10 dni, w ramach którego prędkość transmisji wynosi maksymalnie 3 Mb/s.

Zobacz: Aero2: "Pakiet testowy" z prędkością do 3 Mb/s
Sieć Play rozsyła zaproszenia na konferencję, która odbędzie się w środę 6 maja. Pokażemy coś nowego - tytułuje swój wpis na blogu rzecznik sieci, Marcin Gruszka.

Zobacz: 6 maja Play zaprezentuje nową ofertę

Sprzedajesz swój telefon na aukcji albo w serwisie ogłoszeniowym? Masz problem z wymienieniem najważniejszych parametrów technicznych? TELEPOLIS.PL wychodzi Ci z pomocą! Jaką? Sprawdź.

Zobacz: TELEPOLIS.PL: Cegiełka z telefonem na aukcję lub ogłoszenie

Mijający tydzień był bogaty w podsumowania i statystyki. Wyniki finansowe za I kwartał 2015 roku zaprezentowali: LG, Samsung, HTC, Apple i Orange. Z kolei GUS podał statystyki dotyczące rynku kart SIM.

Zobacz: Wyniki LG po 1Q2015
Zobacz: Wyniki Samsunga po 1Q2015
Zobacz: Wyniki HTC po 1Q2015
Zobacz: Wyniki Apple po 1Q2015
Zobacz: Wyniki Orange po 1Q2015

Nie możemy zapomnieć o trwającej w najlepsze aukcji LTE. Za nami już 43 dni aukcji, a pula ofert przekroczyła 3,1 mld zł.

Zobacz: Aukcja LTE - wyniki po 40. dniu
Zobacz: Aukcja LTE - wyniki po 41. dniu
Zobacz: Aukcja LTE - wyniki po 42. dniu
Zobacz: Aukcja LTE - wyniki po 43. dniu

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: telepolis.pl

w sumie: 1
  • 0

    1. ~Cdn  2015-05-04 13:05:56  host: 185.13.106.92

    Ciag dalszy nastapi = cdn

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-170-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet