Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zdarzyło się w tym tygodniu - 14 - 20 września

Zdarzyło się w tym tygodniu - 14 - 20 września

orson_dzi 20 Września 2015 21:33

2 1

Sieć Plus postanowiła zafundować posiadaczom iPhone'ów powrót do pierwszej generacji smartfonu. W Plusie z iOS 9 nie można wysyłać MMS-ów. Wiadomość o problemach z certyfikatem sieci Plus w związku z nową odsłoną systemu Apple była najczęściej czytaną w mijającym tygodniu przez czytelników TELEPOLIS.PL.

Zobacz: Z iOS 9 nie wyślesz MMS-a w Plusie

Minister jest zdeterminowany, aby opublikować nowelę rozporządzenia dotyczące aukcji i sprawić, aby efektywnie weszło ono w życie 1. października - usłyszeli na dzisiejszym spotkaniu w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji operatorzy.

Zobacz: Halicki zdeterminowany, aby opublikować rozporządzenie

Zespół ekspertów Rady ds. Cyfryzacji przy Ministrze Administracji i Cyfryzacji dostał od ministra 5 dni na opracowanie alternatywnych rozwiązań względem planowanych zmian w rozporządzeniu aukcyjnym - poinformowała na swoim oficjalnym profilu przewodnicząca zespołu telekomunikacyjnego w tej radzie Anna Streżyńska.

Zobacz: 5 dni na rozwiązanie alternatywne do zmiany rozporządzenia

Chcemy kupić częstotliwości, by dać klientom najlepsze możliwe usługi. Analitycy rynkowi przyznają, że to właśnie Orange potrzebuje ich najbardziej, co - patrząc na wykaz posiadania pasma - nie powinno nikogo dziwić - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Zobacz: Jabczyński: nam zależy na szybkim i skutecznym rozstrzygnięciu aukcji

Andrzej Halicki, Minister Administracji i Cyfryzacji, łamiąc wszelkie zasady przyzwoitej legislacji, zamierza zmienić swoim rozporządzeniem zasady toczącej się aukcji LTE - napisali Polkomtel i P4 w liście do prezydenta Andrzeja Dudy.

Zobacz: Polkomtel i P4 apelują do prezydenta ws. rozporządzenia aukcyjnego
107. dzień zakończył się z łączną pulą zadeklarowanych kwot na poziomie 7,148 mld zł.

Zobacz: Aukcja LTE - wyniki po 107. dniu

W ofercie sieci Play pojawił się smartfon Huawei P8. Do zakupu urządzenia klienci otrzymają ciekawy gadżet.

Zobacz: Huawei P8 w ofercie Play

Już od poniedziałku, 21. września T-Mobile, jako pierwszy operator na polskim rynku, wprowadzi do swojej oferty flagowe modele Sony - Xperię Z5 oraz Z5 Compact.

Zobacz: Xperia Z5 i Xperia Z5 Compact w sklepie internetowym T-Mobile

Otwarte Regionalne Sieci Szerokopasmowe (ORSS) - Platforma Inwestycyjna, którą tworzą Hawe, Alcatel-Lucent oraz TP Teltech, zakończyły wszystkie prace projektowe, budowlane oraz instalacyjne sieci światłowodowej w woj. warmińsko-mazurskim. Wartość inwestycji o łącznej długości sieci 2295 km wyniosła 327 mln zł.

Zobacz: Warmia i Mazury już szerokopasmowe

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: telepolis.pl

w sumie: 3
 • -1

  1. ~Calm7  2015-09-21 00:28:28  host: agas160.neoplus.adsl.tpnet.pl

  ;-(

 • 1

  2. ~  2015-09-21 08:45:35  host: 188.146.67.19.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

  Ani słowem o smartfonach islamskich najeźdźców z Bliskiego Wschodu.

 • 1

  3. ~waldemar ponurnik  2015-09-21 09:47:57  host: 188.146.134.159.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

  u mnie nie ma kłopotu z mms. potrzebuje wysłac to pisze treść na kartecze .nastepnie gwiżdże na palcach. Calm7 przybiega w podskokach , dostaje karteczke i pędzi z tym w miasto. proste , szybkie

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-254-212.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet