Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zbliża się wyprzedaż w Plusie

Zbliża się wyprzedaż w Plusie

WitekT 2 Stycznia 2009 10:48

0 0
Od 5. stycznia zaczyna się wyprzedaż w Plusie. Ceny niektórych telefonów spadną dość mocno.

W taryfie Syberyjskiej 120 cena m.in. Nokii N95 spadnie z 549 zł do 49 zł, a Samsunga SGH-F480 - z 429 zł do 29 zł.

Więcej szczegółów już wkrótce.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12. ~wer  2009-01-02 13:10:06  host: 107-dom-6.acn.waw.pl

    W Playu mało tych telefonów w nowym czy zaktualizowanym cenniku. Wielka wyprz nic nowego, trzeba się wreszcie 95 pozbyć

  • 0

    13.  2009-01-02 13:27:57

    A w mixie mamy przedłużenie darmowego numeru bez limitu do końca lutego oraz od 5 stycznia darmowy numer jest darmowy - nie podlega opłacie 10zł. To tak do Wyprz. Kolejna wiadomość to że usługa podpisu elektronicznego kosztuje 10zł/m-c.

  • 0

    14.  2009-01-02 13:36:57

    13* dobre chociaż to, bardziej boli jednak możliwość kupienia tylko jednego pakietu na miesiąc. Ja przynajmniej wolałbym to niż limit którego raczej nie przekraczam :)

  • 0

    15. ~  2009-01-02 14:20:12  host: ipw100.internetdsl.tpnet.pl

    w play f480 był za złocisza w OnePlay95 a tutaj za 120 zł będzie kosztował 29 nie no rewelacja ! I fakt już nie będą dostepne , najwyżej parę egzemplarzy w salonach na całą polske ;]

  • 0

    16. ~berdys  2009-01-02 14:42:10  host: ip-94-42-46-212.multimo.gtsenergis.pl

    Playu, szukuj oferte na wymiane telefonow, bo mi juz aku pada a nie chce kupowac nowego aku jak bede mial nowy tel ;)

  • 0

    17. ~daniel  2009-01-02 14:47:24  host: bzb66.internetdsl.tpnet.pl

    A skąd wiadomo że w miksie darmowy nr jest "darmowy"? czy to potwierdzona inf?

  • 0

    18.  2009-01-02 15:15:49

    @17. Tak. Ma to działać od 5 stycznia ale już działa. Nie pobiera opłaty za aktywację darmowego numeru oraz darmowy numer jest nadal bez limitów do 28 lutego.

  • 0

    19. ~  2009-01-02 16:00:43  host: f96-034.opera-mini.net

    @17 dla mixplus3 i4?napisz wiecej szczegolow.to wazne.mirekb

  • 0

    20. ~  2009-01-02 16:01:53  host: f96-034.opera-mini.net

    @18 mialem na mysli

  • 0

    21.  2009-01-02 16:05:02

    @19: tylko dla taryfy mix4.

  • 0

    22. ~  2009-01-02 16:54:32  host: host-62-141-194-101.swidnica.mm.pl

    ale na stronie nic nie jest napisane jedynie e jest nielimitowany

  • 0

    23.  2009-01-02 18:16:08

    @22: to dotyczy Wielkiej Wyprz od 5 stycznia. Czyli nie ma prawa pisać. Ja tylko dodam że już teraz nie pobiera opłaty za aktywację w taryfie mix4.

  • 0

    24. ~mirekb  2009-01-02 18:32:12  host: apn-77-113-44-252.gprs.plus.pl

    @23 nie do konca.jak wytlumaczysz oplate za aktywacje karty sim 10pln??zauwaz w mixplus 3 bylo tak ze placiles 30(co prawda nie wprost to napisali w regulaminie-byla aferka kiedys o to)i bylo to 1 doladowanie potem miales 30 dni czyli 2 doladowanie a teraz:1placisz o 10pln wiecej,po2 MUSISZ w ciagu 30 dni zaladowac minimum za30pln 2 razy..glupie?nie, są 10pln z kadego wiecej a ceny fonów to faktycznie kosmos,szału nie ma.co do oplaty za wolny nr poczekam na pdf kiedys sie pojawi

  • 0

    25.  2009-01-02 18:57:38

    @24: chodziło mi o to że już nie pobiera opłaty za aktywację darmowego numeru ;-) Zabrzmiało to jakby mi chodziło o aktywacje karty mix4.

  • 0

    26. ~daniel  2009-01-02 20:11:17  host: host-62-141-194-101.swidnica.mm.pl

    darmowa aktywacja wybranego nr dotyczy vhyba tylko osob ktore dopiero podpisaly umowe a nie starych użytkowników?czy sie myle?

  • 0

    27.  2009-01-02 20:20:33

    @26 dotyczy wszystkich którzy maja taryfę mixPlus 4. Nawet jeśli zmieniłeś taryfę z mix3 na mix4 to darmowa aktywacja darmowego numeru Cie obejmuje.

  • 0

    28. ~  2009-01-02 21:45:06  host: ip-89-174-119-91.multimo.gtsenergis.pl

    Czym się różni mix3 od mix4, jak się to sprawdza. I jak się aktywuje darmowy nr? Może mi ktoś podpowiedzieć jakie pakiety można włączyć w mixie i jak? I które są płatne i jaki jest koszt?

  • 0

    29.  2009-01-02 23:20:08

    @28 wpisujesz na telefonie *147# i wciskasz "zadzwon". Reszta wyswietla sie sama. To sa dwie rozne taryfy w mixPlusie...

  • 0

    30. ~  2009-01-02 23:36:17  host: f96-048.opera-mini.net

    @13, 18, 21: to by sie zgadzało - dziś aktywowalem darmowy numer w Mix3 i opłatę pobrało, ale chyba nie mam limitu, bo po wybraniu *104# nic nie ma na ten temat. Ale nie idę do Mix4, muszę mieć oprócz darmowego numeru darmowe wieczory. A ponieważ mialem zobowiązania 30zł (już skończyłem), teraz ładuje 50zł, a najlepiej jak jest promocja doladowań z konta internetowego - to daje razem 66zł, czyli nie najgorzej. 28: naprawdę nie znasz kodów? Darmowy numer: *104*11*48numer_tel#. Na stronie plusa są wszystkie.

  • 0

    31.  2009-01-03 00:03:22

    @30: bo przedłużenie darmowego numeru bez limitu dotyczy wszystkich taryf, natomiast brak opłaty za aktywację darmowego numeru już tylko taryfy mix4 (tak naprawdę to nie pobiera opłat za aktywację już od 1 stycznia).

Dodaj swoją opinię