Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zbliża się iPhone 3G

Zbliża się iPhone 3G

LuiN 2 Lipca 2008 12:47

0 0

apple iphone 3g11. lipca telefon Apple iPhone 3G trafi do sprzedaży na pierwszych 23 rynkach. W sieci pojawił się szereg filmów prezentujących możliwości nowego telefonu, w tym oficjalna prezentacja producenta i przegląd gier.

Szczegółowy przegląd funkcji telefonu, jaki umieściło wczoraj Apple, w przejrzysty sposób przedstawia filozofię menu telefonu. Długą i dokładną prezentację śmiało można potraktować jako instrukcję obsługi.



W sieci dostępne są także od pewnego czasu prezentacje gier zgodnych z nowym firmwarem w wersji 2.0. aplikacje będą działały także na zeszłorocznej wersji telefonu, po uprzednim bezpłatnym zaktualizowaniu oprogramowania. Grami zajęli się między innymi tacy giganci jak Electronic Arts i SEGA.

Poniżej prezentacje wybranych gier, kolejno: Super Monkey Ball, Spore i Touch Fighter. Dodam, że wszystkie trzy aplikacje zostały stworzone w ciągu zaledwie 2 tygodni.










Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Apple iPhone w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Apple iPhone 3G w katalogu.

Źródło tekstu: Apple, YouTube, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~hettman  2008-07-02 12:59:33  host: chello089076107024.chello.pl

    to ja pytanko-kiedy bedzie SAMSUNG OMNIA na rynku?

  • 0

    3.  2008-07-02 13:07:17

    a kiedy wy zmądrzejecie?

  • 0

    4. ~d  2008-07-02 13:19:28  host: kwiatkowskiego.res.pl

    ##wiadomość usunięta przez administrację##

  • 0

    5.  2008-07-02 13:22:19

    **bkawa ktoś musi być niemądry, żeby tacy fenomeni jak ty nie mieli za wielkiej konkurencji. A wracając do tematu jakoś iPhone mnie nie kręci choć od dwóch lat używam MacBooka.

  • 0

    6. ~kwistas  2008-07-02 14:27:35  host: w3cache.wignet.pl

    Zobaczymy jak się maszyna będzie sprawowała, po funkcjach iPhone nie robi specjalnego wrażenia, ewentualnie może być to telefon do pochwalenia.

  • 0

    7.  2008-07-02 14:33:44

    O dacie premiery wiemy już od długiego czasu, wiec co to za news? ;]

  • 0

    8. ~...  2008-07-02 14:40:52  host: bzh138.internetdsl.tpnet.pl

    iphone ma czujnik zmiany polozenia dzięki czemu może zmieniac tryb wyswietlania np na poziomy. I dlatego mam pytanie, czy mozna sterowac w grze poruszając telefonem??

  • 0

    9.  2008-07-02 14:55:54

    @8 tak, mozna.. najmniejszy ruch reka juz jest widoczny podczas gry na ekranie

  • 0

    10. ~jls  2008-07-02 15:00:26  host: jsl-catv-user-247-197.streamnet.pl

    pewnie w dniu premiery zabraknie go na dodatek w sklepach calej hameryki

  • 0

    11.  2008-07-02 15:22:44

    7, babeo - news to głównie z powodu tego "małego" filmu trwającego 38 minut :)

  • 0

    12.  2008-07-02 15:53:57

    powinien autor newsa dodać że wraz z premierą nowego iphona bedzie dostepne w appstore 4 tysiące aplikacji na niego :)

  • 0

    13.  2008-07-02 16:53:18

    czym się on różni od swojego poprzednika ? bedzie działać bluetooth nie tylko z słuchawką do iphone'a ? jak z mms-ami ?

  • 0

    14. ~NeZ  2008-07-02 17:38:38  host: do-atman.hypernet.pl

    Samsunga Omnia (I900) można kupić na ebay.com . Oto link http://cgi.ebay.com/New-Samsung-I900-Omnia-QuadBand-5MP-Sil-Phon e-w-1GB-MSD_W0QQitemZ230267474925QQihZ013QQcategoryZ3312QQssPage NameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

  • 0

    15. ~xyz  2008-07-02 18:24:27  host: ip-92-42-118-57.uznam.net.pl

    Mówcie co chcecie, że zabawka dla amerykańców, że nie ma funkcji.. ale jak dla mnie to jest cudo. Mam nadzieję, że jakiś czas po premierze stanieje dość i kupuje wtedy od razu.

  • 0

    16.  2008-07-02 18:59:26

    Dziś przyszedł do mnie jakiś mail a propos zbliżającego się wielkimi Iphona 3G. Tylko nie mogę sobie przypomnieć abym się gdziekolwiek rejestrował na ich stronie w tej sprawie, hmm... :)

  • 0

    17.  2008-07-02 19:06:33

    "wielkimi krokami" - miało być w moim poście powyżej ;)

  • 0

    18.  2008-07-02 19:38:11

    madmax - do mnie tez przylazło na e-mail ;) moze jakiegoś quicktime'a pobieraleś albo coś innego z ich stajni, albo po prostu mass-mail :P

  • 0

    19.  2008-07-02 21:57:43

    O, z tym QuickTime bardzo prawdopodobne :)

  • 0

    20. ~09.09.2009  2008-07-02 22:53:22  host: emm70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nadchodzi... już się boję :)

  • 0

    21. ~  2008-07-10 17:58:46  host: chello089079030164.chello.pl

    Wiadomo jak z simlockiem na ten telefon ? bo jest mozliwosc ze bede mogl sobie go sprowadzic niebawem ze stanow

Dodaj swoją opinię