Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zbigniew Wodecki w reklamach T-Mobile [wideo]

Zbigniew Wodecki w reklamach T-Mobile [wideo]

WitekT 9 Stycznia 2014 15:01

4 17

10. stycznia rozpoczyna się noworoczna kampania T-Mobile promująca oferty operatora z gwarancją najtańszych smartfonów na start oraz dwóch tabletów za złotówkę. Ofertę T-Mobile promuje gwiazdor polskiej estrady Zbigniew Wodecki.

 

Zobacz: T-Mobile: promocja z gwarancją najtańszych smartfonów.

Noworoczna kampania T-Mobile startuje w okresie rynkowych wyprzedaży promując gwarancję najtańszych smartfonów na start oraz dwa tablety za złotówkę z jedną opłatą miesięczną, dostępnych w ofercie operatora. Spoty reklamowe dla tej kampanii zostały przygotowane w oparciu o wykorzystywaną przez T-Mobile koncepcję krótkich historii opowiadanych w windzie.

Tym razem w kampanii reklamowej T-Mobile wziął udział, Zbigniew Wodecki, gwiazdor polskiej estrady i wykonawca ponadczasowego przeboju Pszczółka Maja. Linia melodyczna tego utworu jest też wykorzystywana w spotach reklamowych przez Zbigniewa Wodeckiego.




Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | zbigniew wodecki

w sumie: 53
  • -1

    34.  2014-01-09 20:06:51

    Ktoś mi powie, jakiego operatora powinien reklamować Zbigniew Wodecki, żeby nie było obciachu?

  • 1

    35. ~  2014-01-09 20:08:06  host: 91.222.57.138

    "wziął udział, Zbigniew Wodecki, gwiazdor" - nie za dużo tych przecinków?

  • -2

    36. ~Marcin  2014-01-09 20:11:09  host: cmh139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jakie przesłanie winda niesie ze w niej jest zasieg kazda reklama z winda to pokazuje :) hehehe ze jest Zasieg

  • -2

    37. ~Marcin  2014-01-09 20:13:22  host: cmh139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bo rozmawiac mozna osmieszaja w niej play :) ja ta reklame zrozumiałem i jej przesłanie i tresc

  • 0

    39.  2014-01-09 20:52:28

    Reklama bomba. Już biegnę do wielkiego T po zakupy...

  • 1

    40.  2014-01-09 21:02:06

    Nie o zasięg tu chodzi, zapytałem o to, czy jej (reklamy) przesłanie jest na tyle widoczne w sensie wystarczające, by zachęcić do skorzystania z oferty T-mobile, czy też wręcz odwrotnie? Jak doskonale wiadomo: reklama dźwignią handlu, ale czy w tym przypadku również? Czy jest na tyle przekonująca, prawdziwa, by zaczęły ustawiać się kolejki potencjalnych klientów, chętnych kupna oferty Tm? Mnie, bez urazy dla Pana Wodeckiego, nie zachęciła nawet do zapoznania się z ofertą, a tym bardziej do jej kupna. Ale to jest moja subiektywna opinia i niczego nikomu nie sugeruje. Każdy ma tu prawo do swojej wypowiedzi, po to jest te forum:-)

  • 0

    41. ~D  2014-01-09 21:20:53  host: 178-36-169-237.adsl.inetia.pl

    Tragedia i żal.de

  • 0

    42. ~  2014-01-09 21:24:29  host: ip-94-42-35-234.multimo.pl

    Tragedia! Do Wodeckiego nic nie mam - kasę skasował i dobrze. Ale reklamy beznadziejne!

  • 0

    43.  2014-01-09 21:41:32

    No proszę, T też ma swoich celebrytów. :)

  • 0

    44. ~mirekb  2014-01-09 22:27:21  host: ip-93-154-142-32.free.aero2.net.pl

    polityka reklamowa tm stawia na starszych artystow.popatrzcie na spot wejscia tm.pl...nowicki sie nagadal i marke przyjęto dosyc cieplo.to wazne.teraz ten Asior od pszczolki maji ktorą bez mala wszyscy znają i kochają..kazdy mno ma inna strategie co widac w reklamach

  • 1

    45.  2014-01-09 22:47:13

    Kwestia odbioru osoby p. Wodeckiego przez potencjalnych odbiorcow tej reklamy. Co sie kojarzy z panem Wodeckim? Dziecinstwo, cieplo, bezpieczenstwo, beztroska i o to chodzi w reklamie by zapadła w pamięć. Za chwile wszyscy beda nucic "mają, mają" i rozpoznawalność marki wzrośnie.

  • 0

    46. ~Nick  2014-01-10 09:21:03  host: user-188-33-128-193.play-internet.pl

    Reklama fajna, wszystkie te spoty w windzie mi się podobają, nie ma przepychu, wszystko delikatnie, może nie którzy aktorzy/statyści są trochę nie na miejscu, ale całokształt jest jak najbardziej OK, reklama ma wpadać w ucho i oko, a najbardziej wpadają mi reklamy T-M i Plusa, nawet mój 3.5 letni syn, jak usłyszy "hiperwyprzedaż" to od razu powtarza :)

  • 0

    47. ~Ludwik  2014-01-10 13:34:07  host: afda67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~44 kto co lubi, zdecydowanie wolę Nowickiego, Wodeckiego niż oglądać powiatowego czy Mozila... Znane osoby co by nie mówić ile by nie protestować przyciągają jednak do marki.

  • 0

    49. ~zakupoholiczka  2014-01-12 15:37:24  host: rubinet.rubinet.hosting.torun.pl

    błagam, powiedzcie z jakiego sklepu pochodzi ten płaszcz w kratę....

  • 0

    50. ~gucio  2014-01-12 21:16:59  host: abtl152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wodecki zgwałcił pszczółkę maję, beznadziejna reklama

  • 0

    51. ~witooooo  2014-01-19 12:41:15  host: staticline-31-183-118-104.toya.net.pl

    Ale Wodecki się zeszmacił-porażka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

  • 0

    52.  2014-01-19 12:47:43

    Czepiacie się. Może zabrakło mu floty na budowę domu..., jak niegdyś.

  • 0

    53. ~lallao  2014-01-21 19:20:07  host: apn-5-60-149-6.dynamic.gprs.plus.pl

    Nie spodziewałam się że pan Wodecki upadnie na głowe i zrobi z siebie durnia w taki głupi sposób widać z biegiem lat głowa już nie ta

  • 0

    54. ~ccccc  2014-02-23 01:33:28  host: 89-68-182-206.dynamic.chello.pl