Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zbigniew Kazimierczak rezygnuje z funkcji prezesa MediaTela

Zbigniew Kazimierczak rezygnuje z funkcji prezesa MediaTela

LuiN 30 Stycznia 2008 22:28

0 0

Zbigniew Kazimierczak zrezygnował z funkcji prezesa MediaTela. Jak napisała firma w komunikacie, jego decyzja podyktowana jest zakończeniem pierwszego etapu realizacji strategii spółki, polegającej na akwizycjach innych podmiotów telekomunikacyjnych.

Kazimierczak, będąc znaczącym akcjonariuszem spółki, zamierza zaangażować się w prace rady nadzorczej MediaTel, co jednocześnie uniemożliwi mu pełnienie funkcji w Zarządzie Spółki.

Jednocześnie Marcin Kubit zrezygnował z funkcji Przewodniczącego Rady Nadzorczej, na rzecz funkcji prezesa MediaTela. Nowy prezes jest absolwentem SGH na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne, ze specjalizacją w zarządzaniu strategicznym. Przez 5 lat, do listopada 2006 roku, pełnił szereg funkcji w Energis Polska, a po połączeniu z GTS Polska w nowej firmie GTS Energis Polska. Od września 2007 roku do stycznia 2008 roku piastował funkcję przewodniczącego rady nadzorczej MediaTela.
Prócz nowego prezesa, zarząd spółki zyskał też dwóch nowych członków: Marka Nowakowskiego i Jerzego Ceglińskiego.

Marek Nowakowski do listopada 2007 roku związany był ze spółką Premium Internet, gdzie był dyrektorem ds. współpracy międzyoperatorskiej i sprzedaży hurtowej. Absolwent Politechniki Wrocławskiej z dyplom magistra inżyniera na Wydziale Informatyki i Zarządzania, kierunek zarządzanie. Po studiach rozpoczął karierę akademicką w Instytucie Organizacji i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej, uzyskując stopień doktora nauk ekonomicznych.

Jerzy Cegliński ukończył SGH w Warszawie na kierunku Finanse i Bankowość oraz studia podyplomowe Psychologia Biznesu w WSPiZ w Warszawie. Od 2007 roku związany był z Grupą Elterix jako doradca zarządu Elteriksu, a później prezes Concept-T.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Templariusz  2008-01-31 00:01:33  host: staticline23090.toya.net.pl

    Co to za firma? :D

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-104-202.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet