Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zbieraj Bonusy w Play z większym pakietem danych

Zbieraj Bonusy w Play z większym pakietem danych

LuiN 22 Lipca 2014 16:06

6 10

16. lipca Play wprowadził nowy program doładowań, w którym klienci otrzymują za doładowania dodatkowe pakiety. Teraz sieć postanowiła uatrakcyjnić usługę, pięciokrotnie powiększając promocyjny pakiet danych.




Program doładowań Zbieraj bonusy dostępny jest dla ofert Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to! i Play na Kartę Rok Ważności Konta. Po uruchomieniu usługi (aktywacja kosztuje 1 zł), użytkownik nagradzany jest bonusem w zależności od sumy doładowań wykonanych w danym miesiącu.


W najniższym pułapie doładowań (30 - 59 zł) do tej pory klienci otrzymywali pakiet 50 MB, teraz sieć postanowiła zamienić go na 250 MB. Bonus przyznawany jest w ciągu 24 godzin od uzyskania określonej sumy doładowań, zgodnie z tabelą:


Sumaryczna wartość doładowań

Bonus

Ważność bonusu

30-59 zł

250 MB

30 dni

60-89 zł

nielimitowane połączenia do wszystkich sieci

5 dni

90 zł i więcej

50 zł na konto bonusowe

30 dni


Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Play, wł     
Źródło zdjęć:

Dodaj do:

Tagi: doładowanie | play | zbieraj bonusy

w sumie: 51
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32.  2014-07-22 23:25:19

    @31
    kiedyś? chodzi Ci o te reklamy? ale kiedy to było. jaka tendencja wycofywania? z play? niezależnie w jakiej sieci tak zawsze było, jest i będzie, że niektórzy odejdą, bo np. oczekują czegoś innego, a inni przyjdą. najważniejsze, żeby bilans wychodził na plus.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    33. ~pabloki  2014-07-22 23:30:03  host: 37.30.62.232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    ty chyba pracujesz w play. nie pamiętam za co kara była ale było to niedawno. wycofywania sie play z rynku.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34.  2014-07-22 23:35:41

    @33
    nie, nie pracuję w play. ale jak po MNP widać tendencję wycofywania, bo nie rozumiem?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35.  2014-07-22 23:39:38

    przecież właśnie do play najwięcej klientów się przeniosło. poza tym, gdyby się wycofywali to nie brali by milionowej, jeśli nie miliardowej pożyczki na budowę sieci.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    36. ~pabloki  2014-07-22 23:41:24  host: 37.30.12.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    zmniejszające MNP , pogarszanie ofert, bycie mniej elastycznym upartym operatorem( aby móc skorzystać z pewnej oferty musisz wyniesc sie z play a potem wrócić). Kasa z MTR sie skończyła i od razu oferty zaczęły sie pogarszać.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37.  2014-07-22 23:42:34

    Play rzeczywiście nie rozpieszcza, zwłaszcza korzystających ze starego Fresza. Jest jednak coś, czego nie mają inni: nielimitowany dostęp do LTE po doładowaniu za 30 zł przez 30 dni. Właśnie przebywam na urlopie w Łebie i mam tę przyjemność korzystać z tej oferty. Parametry bardzo dobre jak na tę sieć: ping 37 ms, pobieranie 19,64 Mbit/s, wysyłanie 5,54 Mbit/s. Szkoda, że musiałem jechać ponad 670 km, żeby doświadczyć dobrej jakości Playa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38.  2014-07-22 23:47:50

    owszem, oferty się pogorszyły, ale niektóre się poprawiły, zwłaszcza pakiety internetu itd. z upartością też się zgodzę, a konkretnie z ofertą przedłużeniową, która jest gorsza od tej dla nowych klientów. o przechodzeniu do innej sieci, żeby wrócić też słyszałem. dziwna sprawa. ale i tak mimo wszystko play wychodzi na plus w przenoszeniu numerów. zmniejszające mnp jest spowodowane raczej ogólną mniejszą ilością abonentów, którzy w ogóle mogą przenieść numer (kończąca się umowa) lub nie chcą zmieniać sieci.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    39.  2014-07-22 23:50:21

    @37
    bo chcą pozbyć się już tego starego Fresh'a, żeby klienci zaczęli korzystać z nowych taryf

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    40. ~pabloki  2014-07-23 00:10:20  host: 46.205.76.163.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    a widzisz pawelec też to widzisz . a jednak. nie wiem o co ci chodzi z miliardowymi pozyczkami, przecież rozwój infry musi byc, potem można sprzedać. no i słusznie że abonenci innych sioeci nie chcą już przechodzić do play bo od swoich soeci dostają lepsze niż w play oferty.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    41. ~pabloki  2014-07-23 00:12:38  host: 46.205.76.163.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    zresztą co by nie mówić w play jest teraz gorzej.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    42.  2014-07-23 00:30:51

    Jak dla mnie to oferty się poprawiły - choćby pakiety 3w1, 4w1, nowe pakiety net w karcie za 5 i 9zł. Fakt, że trzeba uważać żeby się nie naciąć na jakąś gwizdkę lub krótką promocję, ale tak jest praktycznie w każdej sieci. A czy to się będzie nazywało dalej Play czy Coca-ina, czy właścicielem będzie Polak czy Ukrainiec, mnie to kolokwialnie mówiąc wisi i powiewa. :-) Przenoszenie numeru to nie budowa domu. W razie czego jest wybór, a póki jest dobrze, to nie jest źle.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43.  2014-07-23 00:33:08

    pabloki - uogólnienia nigdy nie są dobre. Owszem, tendencje w Play nie nastrajają optymistycznie, ale specjalnie podałem przykład z internetem w poście nr 37, żeby zobrazować przypadki kiedy konkurencja zostaje daleko w tyle. Oczywiście- to oferta bardzo ograniczona i dostępna dla szczęściarzy przebywających w zasięgu LTE P4, jednak taki Power LTE nie ma do niej startu. To już wolę uczciwe 40 GB za 50 zł w T-Mobile. No i Play nie może wiecznie być najtańszym operatorem, nikt rozsądnie myślący nie liczył chyba na to. Jednak rewolucja cenowa jaką wywołał, to trwałe i niezaprzeczalne osiągnięcie fioletowego operatora.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    44. ~Gdzie  2014-07-23 07:10:43  host: n06-07-08.opera-mini.net

    I gdzie są te wakacyjne nowości które zapowiadano na wieczór. Na blogu rzecznika był wpis że będą kolejne "nowości". hahaha. Biała sensacja, mieszanie a wczoraj wakacyjne nowości. I jak się teraz czujecie fani play?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    45. ~tata  2014-07-23 07:49:23  host: apn-46-76-123-44.dynamic.gprs.plus.pl

    @37Miejscowi po sezonie nie wiedza co to play

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    46. ~  2014-07-23 09:32:02  host: public-gprs514684.centertel.pl

    Szukają baranów do strzyżenia. Oferta tragiczna. W RBM za 29 zł jest nolimit + 2 GB, a tu? Marne 250 MB za 30 zł.

    @17, typowo piarowskie gadanie. Wcześniej 0, teraz 250 MB... DAJĄ! Jasne, trzeba być jełopem, żeby patrząc na tabelkę cen mówić, że ktoś ci coś daje...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    47.  2014-07-23 10:05:45

    ~pabloki - a ta kara to była w maksymalnej wysokości przewidzianej w ustawie? Nie sądzę... Takie szacowanie właśnie prowadzi takich ludzi jak Ty donikąd ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    48.  2014-07-23 10:35:22

    @44
    z bloga play: "PS: Wiem, że wczoraj obiecałem coś nowego. Uznaliśmy jednak, że wstrzymamy się z publikacją nowości dziś do godziny 12. Bardzo przepraszam." widocznie jest to coś ważnego skoro przesunęli. a jak się mają ci "fani" czuć? skoro nie dodali to był jakiś powód. to nie jest tak jak się dziecku zabierze lizaka i płacze. bądźmy poważni

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    49.  2014-07-23 11:06:55

    @48 skoro mamy być poważni to po co robienie z tej informacji takiego wyczekiwanego "eventu"? Jakby mieli co najmniej ogłosić, że rzecznik Orange ma u nich numer...
    Czekać dla kolejnej szopki? Na kogoś jeszcze te podgrzewanie atmosfery przez Play działa?
    Ogłoszą to ogłoszą, nie widzę większego powodu, by podniecać się na zaś, bo jak już wiele razy ostatnio pokazali - z dużej chmury mały deszcz.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    50.  2014-07-23 11:18:34

    48, 49 - wiadomość z nowościami Play odsłonimy też u nas w południe