Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zawsze Razem w Era Tak Tak

Zawsze Razem w Era Tak Tak

sirmark 20 Kwietnia 2004 12:32

0 0

Blisko 7 milionów osób rozmawia tylko w sieci Era Rodzina i Przyjaciele rozmawiają najtaniej; o każdej porze dnia są "Zawsze Razem"

Najtańszy kontakt z 5 bliskimi osobami w sieci Era Do ilu osób dzwonimy najczęściej? Do jednej, dwóch? Nowa oferta, którą sieć Era wprowadza 21 kwietnia br., umożliwi klientom połączenia nawet z pięcioma wybranymi osobami w atrakcyjnej cenie o każdej porze dnia.

"Zawsze Razem" to kolejne rozwiązanie, wprowadzone przez sieć Era z myślą o potrzebach prawie 7 milionów klientów. Dzięki atrakcyjnym stawkom i urozmaiconym taryfom połączeń wewnątrz sieci, mogą oni bardzo tanio rozmawiać i SMS-ować.
Najnowsza propozycja to możliwość kontaktu nawet z 5 osobami w bardzo taniej taryfie: 39 gr za minutę rozmowy, 16 gr za SMS i 59 gr netto za MMS. Wystarczy, że klient wybierze maksymalnie 5 osób, z którymi chce rozmawiać najczęściej, następnie zadzwoni pod bezpłatny numer 9797 i z pomocą lektora uaktywni usługę.

Z nowej oferty mogą od razu skorzystać użytkownicy taryf "Era Love", "SMS Fan", "Razem" i "Moja Okolica". Osoby korzystające z taryfy "Cały Dzień" powinny natomiast zmienić ją na jedną z czterech powyższych. "Zawsze razem" to również alternatywa dla "Połączeń do wybranych numerów" - ustawione wcześniej numery można ponownie wprowadzić w nowej usłudze.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-42-8.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet