Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Zatrzymaj Czas po 2. minucie" znów w Orange

"Zatrzymaj Czas po 2. minucie" znów w Orange

WitekT 8 Sierpnia 2007 16:53

0 0

Wraca usługa Zatrzymaj Czas po 2. minucie w Orange dla klientów oferty Twój Plan, Nowy Twój Plan i Plan na Rozmowy (z wyjątkiem oferty Starter 10).

Usługa polega na tym, że połączenia w ramach sieci Orange nie będą taryfikowane od 3. do 60. minuty włącznie. Usługa kosztuje 9zł miesięcznie niezależnie od planu taryfowego. Zatrzymaj Czas po 2. minucie nie działa, jeżeli klient korzysta z następujących usług: Wieczory i Weekendy, Wybrane Numery, Wybrane Numery i Weekendy.




Usługę można aktywować w internetowym lub telefonicznym biurze obsługi klienta, bądź wysyłając SMS-a o treści AKT CZAS na numer 1234. Rezygnacja z usługi - SMS o treści REZ CZAS na numer 1234.

Zobacz: regulamin promocji "Zatrzymaj Czas po 2. minucie" .

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15.  2007-08-08 22:14:45

    hmmm podgrzewanie kotlety niezle okreslenie ale chyba trafne bo znowu sie jakos nie postarali chyba powinni czytac ten servic i wyciagnac wnioski

  • 0

    16. ~jojo  2007-08-08 22:17:43  host: egn34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    15 - chcesz żeby zgłupieli z nadmiaru informacji. ;-)

  • 0

    17.  2007-08-08 22:28:08

    Marudzicie jak stare baby. Usługa całkiem fajna i bardzo przydatna. Jak w TakTaku po raz kolejny jest podwójne doładowanie, to nikt nie pisze, że to odgrzewane kotlety.

  • 0

    18. ~berdys  2007-08-08 23:36:23  host: 36.grybow.net.pl

    chce to w POPie !!!!!!! ;]

  • 0

    19. ~berdys  2007-08-08 23:38:48  host: 36.grybow.net.pl

    no nic , swoja droga ciekawe dlaczego tak olewaja prepaida. Nowa taryfa nie jest az tak rewelacyjna, jakby sie ( mi ) moglo wydawac na pierwszy rzut oka. Wyladowalem z powrotem w POPie....

  • 0

    20.  2007-08-08 23:41:15

    mudy: bo wszyscy wiedzą, że są. W TakTaku to jest już nawet nudne i pewnie będzie trwało do końca świata

  • 0

    21.  2007-08-09 00:26:13

    poprzednia edycja już po 2 minucie "zatrzymywała czas" a teraz po 3 ....

  • 0

    22. ~d  2007-08-09 01:07:49  host: chello084010074244.chello.pl

    gdyby takie cos bylo w POPie to rewelka

  • 0

    23. ~d  2007-08-09 01:12:59  host: chello084010074244.chello.pl

    a z tego co wiem z dobrych zrodel ze w popie szykowana jest nowa oferta ale nie wiem czy to bedzie jakas promocja czy nowy plan taryfowy

  • 0

    24.  2007-08-09 06:48:28

    po 2 minucie czyli 2 x 0.75 = 1.5, po wydaniu takiej kwoty rozmawiamy dalej za free.

  • 0

    25.  2007-08-09 07:13:24

    marcinb: niekoniecznie - przecież można mieć usługę Orange i Stacjonarne.

  • 0

    26. ~mx2  2007-08-09 08:31:24  host: nat-pr2.aster.pl

    a kto rozmawia dłużej niż 2 minuty... ludzie, to nie jest żadna promocja :-/ oni doskonale wiedzą, że większość rozmów w sieci to krótkie 1-2 minutówki.

  • 0

    27. ~mirekb  2007-08-09 08:37:36  host: bmn199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w popie potrzebne jest tylko3rzeczy:darmowy nr za 10pln(np 250min),cena do obcych sieci z 80gr do minimum 66gr/min POWINNA zostac obnizona oraz cena za gprs powinna byc w granicach 15-20gr za 50kb nie wiecej im bylaby rewelacja.ale nie w promocji na 2miesiace tylko "do odwolania"

  • 0

    28.  2007-08-09 08:58:17

    WitekT - a nie mógłbyś w jakimś artykule przemycić linka do tego materiału w tvn 24 ??:D chętnie bym poznał "z widzenia" mojego ulubionego redaktora :-)

  • 0

    29.  2007-08-09 09:06:02

    @mirekb: słyszałeś o ofercie nowe orange go i cenach w tej opcji?

  • 0

    30. ~f  2007-08-09 09:20:31  host: acog14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @26 nie mów że gdybyś miał możliwość rozmawiania za darmo po 3 minucie to byś nie skorzystał.Owszem niektore połaczenia zostają zakończone w ciągu 3 minut ale wynika to z faktu że każdy ''oszczędza'' minuty i chce je miec na cały miesiąc a nie tydzień:) Jest też wiele osób ktore rozmawiają długo np.z dziewczyną.Ta usługa jest dobra i pewnie sporo ludzi z niej skorzysta

  • 0

    31.  2007-08-09 09:24:46

    Właśnie, ja też czekam na jakąś normalną taryfie w POPie. Wcześniej używałem GO, bo jest usługa Przyjaciele, a przy potrójnym doładowaniu aktywowałem sobie 20 gr za min i za 50 zł ze 100 zł gratis miałem miałem mnóstwo gadania na 3 miesiące, ale bonus się skończył, z kartami Orange Ekstraklasa by mieć esy po 1 gr, a nie 5 gr, nie chce mi się bawić. Mam dosyć latania za tymi kartami (bo nie zawsze je mają w salonie czy Allegro) i przeszedłem do POPa, gdzie eski mam po 1 gr, a mogę sobie aktywować za 2 zł 3 numery, a nie jeden za 5 zł, więc wychodzi cenowo podobnie. Patrząc na Nowego POPa to jest ok, ale brakuje mi połączenia usług Masz Gadane i Lepsze Numery, dość droga transmisja danych (brak możliwości wykupienia paczki danych), wysoka stawka min poza sieć (to ostatnie najgorsze). Powinni wprowadzić całkowicie nową taryfę, korzystniejszą cenowo i na prostszych zasadach. Straciłem jednak nadzieję, że coś zmienią bo będą promować Nowe Orange GO. Nie chcę wydawać jednorazowo 100 zł czy 150 zł na doładowanie by mieć niskie stawki. Dałem Orange jeszcze jeden miesiąc, jeśli nic się nie zmieni, a Play wprowadzi w prepaid darmowy numer to ze swoją połówką tam przejdziemy. W końcu się zrobi użytek z darmowego startera.

  • 0

    32. ~ds  2007-08-09 09:50:27  host: 213.77.11.50

    @26 - no to właśnie ta usługa ma sprawić, że twoje krótkie 2 minutówki zamienią się w 3-60 minutówki (skoro od 3. minuty masz za 'free'). Obowiązku korzystania z usługi na szczęście nie ma.

  • 0

    33. ~  2007-08-09 11:39:02  host: 212.160.172.70

    nawet niezla dla kogos kto czesto papla przez tel.a co do ceny do play.to nie orange wina ze tak drogo.play sie nie zgadza zeby bylo taniej.

  • 0

    34.  2009-07-01 17:47:43

    "zatrzymaj czas" - niby fajnie, jak informują panie w BOKu płaci pan/pani tylko za 2 minuty rozmowy do Orange i tak przez godzinę. Niestety już nie wspominają że usługa działa po wykorzystaniu kwoty z abonamentu!!

Dodaj swoją opinię