Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zasilenia Sami Swoi przez Internet

Zasilenia Sami Swoi przez Internet

WitekT 4 Lipca 2005 15:13

0 0

Od 4. lipca użytkownicy Sami Swoi będą mogli zasilać swoje konto przez Internet.

Jest o możliwe na stronie https://zasilenia.samiswoi.pl za pomocą następujących sposobów płatności: Płacę z Inteligo, przelewem bankowym oraz za pomocą karty kredytowej.
Po wpisaniu niezbędnych danych (nr telefonu, który ma zostać zasilony oraz adresu e-mail, pod który przesłane ma być potwierdzenie o dokonaniu zasilenia) i wyborze sposobu płatności, użytkownik zostaje przeniesiony na stronę umożliwiającą bezpieczne zalogowanie się do systemu bankowego. Po autoryzacji transakcji, wybrane konto telefoniczne Sami Swoi zostaje zasilone, o czym użytkownik zostaje powiadomiony e-mailem i SMS-em. Przy korzystaniu z tej formy zasilenia nie są pobierane żadne prowizje.

Sieć Sami Swoi od dłuższego czasu rozszerza wachlarz możliwości doładowania konta, alternatywnych wobec kupna Telekarty. Obecnie użytkownicy Sami Swoi mogą skorzystać z blisko 20 tysięcy terminali elektronicznych, znajdujących się w sieciach Euronet, Milo, Kolporter, Ruch, BillBird. Zasilenie za pomocą terminalu elektronicznego polega na wydruku – po uprzednim uiszczeniu opłaty - telekarty elektronicznej, zawierającej unikalny telekod, który następnie zostaje wprowadzony z klawiatury telefonu, podobnie jak w przypadku kodu z karty-zdrapki.

Źródło tekstu: Sami Swoi     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~ss  2005-07-05 10:43:00  host: dqt177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ta czyli sieć ropjektowana do małych miast i wsi ma zailania z internetu - baaardzo logiczne

  • 0

    2. ~WitekT  2005-07-05 10:50:00  host: host-81-190-128-137.olsztyn.mm.pl

    ss: Sami Swoi już jakiś czas temu zmienili swoją początkową strategię...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet