Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zasilenia online w Volkswagen Bank direct

Zasilenia online w Volkswagen Bank direct

WitekT 16 Września 2005 08:48

0 0

Klienci Volkswagen Bank direct mogą zasilać swoje karty prepaid online.

Przeprowadzenie transakcji rozpoczyna się od wypełnienia formularza na jednej ze stron poświęconej zasileniom. Następnie kKlient wybiera sposób zapłaty przelewem bankowym oraz zaznacza, że jest klientem Volkswagen Bank direct. W drugim kroku - zgodnie z informacjami na stronie operatora – zostaje przekierowany na stronę logowania Volkswagen Bank direct, skąd wykonuje przelew bankowy podając w tytule przelewu numer telefonu, którego konto ma zostać zasilone.

Bank realizuje przelew i w ciągu paru minut podany numer telefonu zostaje doładowany na kwotę równą kwocie przelewu. Sam proces doładowania online jest bezpłatny. Informacja o zasileniu dociera do klienta drogą mailową, ten sam kanał służy do otrzymania faktury za usługę, jeśli oczywiście klient wcześniej zaznaczy w systemie, że chce otrzymać fakturę. Usługa zasilenia dostępna jest również dla firm.
Plus GSM przygotował dodatkową promocję dla swoich użytkowników Simplus. Każda transakcja doładowania zrealizowana do 15. października premiowana jest 10% bonusem dla zasileń z przedziału 30 – 99 zł, dodawanym w ciągu maksymalnie 7 dni od daty transakcji. Bonus może być wykorzystany zarówno na rozmowy, jak i na SMS-y lub MMS-y.

Sprzedaż doładowań i obsługę techniczną transakcji prowadzi Blue Media.

Źródło tekstu: Blue Media     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~  2005-09-16 09:06:50  host: external.ciech.waw.pl

    A czy zasilenia poprzez bankomaty Euronetu też już odbywają się za pośrednictwem pewnej firmy z Sopotu?

  • 0

    2. ~zosia  2005-09-16 22:22:37  host: aqg22.internetdsl.tpnet.pl

    BlueMedia?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-42-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Kto wygra w meczu Polska - Senegal?

Promocja doładowań w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet