Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zasięg prezentem gwiazdkowym

Zasięg prezentem gwiazdkowym

LuiN 31 Sierpnia 2010 18:09

0 0

Na stronie gminy Dziadowa Kłoda znalazł się radosny komunikat. Mieszkańcy dostaną "Prezent Gwiazdkowy" - zasięg Ery.

Jedni bojkotują budowę masztów, inni modlą się o choć jedną kreskę zasięgu. Walka o zasięg w przypadku gminy Dziadowa Kłoda nie była łatwa. Władze gminy dziękują w komunikacie Beacie Kempie - Poseł na Sejm RP za interwencję poselską i osobiste zaangażowanie w zakresie przyspieszenia budowy stacji bazowej.




Z kolei Anna Streżyńska, prezes UKE, podała dziś, że to dzięki jej interwencji zareagowali operatorzy. Komu by nie dziękować, zniknie kolejna, choć nie ostatnia biała plama na mapach zasięgu.

Nadajnik postawiony zostanie w miejscowości Stradomia Dolna jeszcze w tym roku.

Źródło tekstu: dziadowakloda.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 49
  • 0

    32.  2010-08-31 22:22:14

    Brawo redakcja za właściwe linkowanie artykułów w tekście!!! :)

  • 0

    33. ~podlasiak  2010-08-31 22:29:11  host: apn-77-115-18-41.dynamic.gprs.plus.pl

    Miejscowosć Łosice miasto powiatowe małe ale powiatowe, jedyny sygnał 3G Play, postawiony na kominie mleczarni i siejacy na pola a jak trafi na miasto to szczescie.Reszta ma nas w du.....pie nawet CDMA nie dolatuje bo miasto w dole.Pieniadze lataja w powietrzu ale nikt ich niechce pozdr.

  • 0

    34. ~Error  2010-08-31 22:41:24  host: 77-253-15-70.adsl.inetia.pl

    Era-zasięg na full,Orange trochę mniej,plus to dno

  • 0

    35. ~  2010-08-31 22:58:17  host: t19-05.opera-mini.net

    @25 po1 z wykazu pr uke najmniej bts tj.nawet zakladajac ze czesc pr jest wirtualna jestescie w gsm słabi(bez wnikania 900/1800),po2 jak juz jest maszt to licho konfigurowany-mam 3bts 900 w promieniu 3km-jak testowalem bc edge na poziomie nie mniej niz 120kbs góra 180 ALE modem na kablu 2m do okna bo w środku pomieszczeń 40kbs,po3 z 4mno najwiecej zerwanych polaczen na trasach do 100km w promieniu Kielc,czesto gprs.to wrazenia ostatnich 3lat.plus ma 1maszt,play 1,orange 2-wszystko 900,bez porownania do ery

  • 0

    36.  2010-08-31 23:04:33

    21, 27, 33 - widzę, że nie wszyscy zrozumieli. W gminie, o której jest mowa nie było w ogóle zasięgu jakiejkolwiek sieci, nie mówiąc nawet o 3G.

  • 0

    37. ~  2010-08-31 23:24:46  host: t11-04.opera-mini.net

    Powiat Chojnicki,poza miastem ERA ok, Plus/Play bdb, Orange słabo..a w Wierzchucinie (Kuj-Pom.)max 1kreska i to niezależnie,ktòry operator..

  • 0

    38. ~  2010-09-01 02:03:16  host: 78-131-145-31.tktelekom.pl

    Ja ciesze sie ze kolejna miejscowosc ma lepszy zasieg np ERY! lUDZIE JAK EKOLODZY BUNTUJA SIE ZE NADAJNIK /bts SZKODZI! Ja nie buntuje sie! A dlaczego nie? Bo mnie otacza setka innych sieci łącznie z siecią sąsiada,siecią pogotowia ratunkowego ktore wchodzi mi na "antene tv",w swoim zaiegu mam dziesiatki wi-fi,w tym pare"darmowych".Nie buntuje sie ze sasiadka ma radiobudzik ktory denerwuje mnie co dnia o godzinie 4.45 !A wracając do zasiegu sieci ... ja mieszkam w miescie 20.000 tysiecznym ale co maja do powiedzenia warszawiacy ktorzy maja dziesiatki BTSów,setki wi-fi itp? Dlaczego np ERA ma nie wlaczac kolejnego nadajnika?! Dlaczego "TY" mi nie płacisz za to ze mam Twoj zasieg w sypialni mimo ze go tam nie chce??

  • 0

    39.  2010-09-01 02:21:55

    gm.kobylin borzymy również czeka na pierwsza stacje gsm. Posłanko Kempo -elektorat PiS 93% MIESZKAŃCÓW, to zobowiązuje :-).ps. P. Beatko najchętniej znaczyłbym stacje Polkomtela jeśli to nie problem.:-)

  • 0

    40. ~Tom  2010-09-01 12:19:56  host: 77-254-210-205.adsl.inetia.pl

    @25 przejedz sie cwaniaczku z Ery po swietokrzyskim i dowiesz sie jaki "cudny" macie zasieg. Poprostu rece opadaja. Ludzie przeprowadzaja sie "za miasto", a Wam nadal nie oplaca sie budowac glupiego gsm. Smiem twierdzic, ze nawet na statystyki nie patrzycie. Wypada skrzyknac sie wieksza grupa i uderzyc np. do UKE - wiem, guzik Wam moga zrobic - takie macie zapisy w umowie. Caly powiat kielecki to jedna wielka porazka.

  • 0

    41. ~max  2010-09-01 12:35:52  host: 82.160.241.148

    Tom,w powiecie jędrzejowskim jest podobnie.Era ma tragiczny zasięg.W odległości 2km od BTSa zrywa połączenia zasięg zanika(15 letnie maszty).Paranoja.Jakoś plus i orange z tym sobie poradzili.

  • 0

    42. ~ziyo  2010-09-01 12:56:10  host: dpe21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @36 Luin dlatego ja uważam,że postępowanie Ery jest pozytywne, może niektórzy niech rozpoczną nagonkę, że Orange i Plus czyli najwięksi operatorzy nie pomyśleli o stawianiu tam BTS'ów.

  • 0

    43.  2010-09-01 13:55:12

    @36, LuiN - mi akurat chodzi o co innego. W newsie jest, że w miejscowości nie było zasięgu jakiejkolwiek sieci, a teraz będzie. To ja w takim razie mówię to samo, ale o innej sytuacji - jest zasięg EDGE, to niech teraz dołożą 3G. IMHO lepiej coś rozwijać, niż stawiać od zera ;)

  • 0

    44.  2010-09-01 13:58:11

    Oscypek: walczmy przede wszystkim o pokrycie białych plam i zapewnienie PODSTAWOWYCH funkcjonalności - mamy XXI wiek...

  • 0

    45.  2010-09-01 15:34:09

    @44, WitekT - oczywiście, jak najbardziej, ale mówię O SOBIE. Przede wszystkim o sobie. Owszem - są białe plamy na mapach zasięgu, ale dla mnie to nic nie znaczy, bo mieszkam w tych 99,5 % obszaru, czyli tam gdzie zasięg jest. Mi potrzebne jest 3G, innym jakikolwiek zasięg - każdy ma inne potrzeby.

  • 0

    46.  2010-09-01 15:37:31

    Oscypek: ale ostatnie Twoje zdanie #43 brzmi dość ogólnie... UKE nie jest od robienia dobrze mnie czy Tobie, tylko od wspierania wszystkich - ale bardziej tych poszkodowanych.

  • 0

    47. ~Mobajl  2010-09-01 15:38:10  host: v02-15.opera-mini.net

    Ja też potrzebuje jakiekolwiek 3G w Biała Rawska ale wszyscy opy olewają.

  • 0

    48.  2010-09-01 15:47:08

    @46, WitekT - czyli właśnie tak jest. Najpierw pokrycie wszystkich białych plam zasięgiem (jakimkolwiek), a potem 3G w mniejszych miejscowościach. Uważam, że to drugie właśnie powinno być następnym krokiem, a sytuacja, która jest opisana w newsie, to przypadek tego pierwszego. Jak sam wspomniałeś, "bardziej poszkodowani" uzyskali pomoc. Ja jestem "mniej poszkodowany" - i zapewne wiele osób też jest - i czekam na 3G. Tyle w temacie :)

  • 0

    49. ~szalony  2010-09-01 18:06:48  host: apn-95-40-84-53.dynamic.gprs.plus.pl

    Oscypek zanim 3G pojawi sie w malych miastach to niech zalataja dziury w zasiegu 3G w duzych miastach !!! ;P

  • 0

    50. ~Jej  2010-09-02 22:08:52  host: t19-07.opera-mini.net

    Wszędzie gdzie tylko uda in się zdobyć pozwolenie powinni stawiać i 2G i 3G od razu. Bez podziałów na wieś miasto itp. Tam gdzie się da odrazu bts. UKE powinno dawać takie kary za białe plamy by im się opłacało stawiać bts. Mamy 2010 rok w końcu!

  • 0

    51. ~adek  2010-09-10 20:48:43  host: cmn11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    procedura 3 miesięczna z pozwoleniami, zgodą środowiskową i zainstalowaniem masztu gsm jak widać są realne. można ? można, ale trzeba chcieć !@!!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-107-247.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Calm7 | 2017-05-26 18:44:09

23). Wypad, złodzieju


~marian | 2017-05-26 18:34:36

u nas może to będzie za 10 lat :)


~Hongkong | 2017-05-26 18:31:24

Mamy


Rogi | 2017-05-26 18:28:23

A roam like home w UE mają?


Antyfcb | 2017-05-26 18:23:52

Czekam na odpowiedź Play ☺️

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę roamingową sieci T-Mobile?

[Aktualizacja] T-Mobile -  koszty roamingu od 15 czerwca

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet