Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zarządzanie siecią w Netii

Zarządzanie siecią w Netii

WitekT 12 Maja 2005 12:30

0 0
Netia wdraża informatyczny system zarządzania siecią transmisji danych.

Dostawcą specjalistycznego oprogramowania jest amerykańska firma Micromuse, wdrożenie potrwa 11 miesięcy, skończy się w listopadzie. Prace prowadzi Siemens we współpracy z kontrolowaną przez Emax spółką Winuel. Netia nie chce ujawnić kosztów inwestycji. Mówi, że zwrócą się po półtora roku funkcjonowania systemu.

Oprogramowanie Micromuse działa w ponad 1 tys. firm telekomunikacyjnych, w tym m.in. w Polkomtelu i Telekomunikacji Polskiej.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-17-239.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet