Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zarząd PTK Centertel na kolejne 3 lata

Zarząd PTK Centertel na kolejne 3 lata

sirmark 31 Marca 2004 15:11

0 0

Na ostatnim posiedzeniu Rady Nadzorczej Polskiej Telefonii Komórkowej Centertel (w marcu br.) omówiono wyniki finansowe i operacyjne osiągnięte przez Spółkę w ub. r.

Rada Nadzorcza bardzo pozytywnie oceniła efekty działalności PTK Centertel i jej Zarządu w 2003 r. oraz wyraziła podziękowanie Członkom Zarządu PTK Centertel za ich zaangażowanie w efektywną pracę na rzecz Spółki oraz zdecydowała o przedłużeniu kadencji Zarządu PTK Centertel w tym składzie o kolejne 3 lata.
Zarząd PTK Centertel stanowią:
Sławomir Skrodzki - Prezes Zarządu,
Jean-Marc Vignolles - Wiceprezes Zarządu,
Jacek Murawski - Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy.

Rada Nadzorcza PTK Centertel wyraziła przekonanie, że Zarząd PTK Centertel w obecnym składzie jest w stanie zrealizować stawiane przed Spółką ambitne cele, m.in. dalszego umacniania pozycji rynkowej na polskim rynku telefonii komórkowej, w ciągu najbliższych lat.

Źródło tekstu: PTK Centertel     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-102-236.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet