Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zarobki zarządu TP w 2011 roku

Zarobki zarządu TP w 2011 roku

WitekT 20 Marca 2012 17:02

0 0

Maciej Witucki, prezes Telekomunikacji Polskiej, zarobił w 2011 roku ponad 8% więcej niż w 2010 i był najlepiej zarabiającym członkiem zarządu telekomu. W poprzednich latach wyprzedzali go odchodzący członkowie, który otrzymywali sowite odprawy.

(mln zł)

2010

2011

Maciej Witucki

3,019

3,274

Vincent Lobry

2,131

2,448

Piotr Muszyński

1,811

2,438

Roland Dubois

2,357

1,718

Jacques de Galzain

-

1,964

Jacek Kowalski

-

1,355

Richard Shearer

2,225

-

RAZEM

11,613

13,197


Uwagi:
jako zarobki uwzględniono także te naliczone, ale jeszcze nie wypłacone,
Richard Shearer odszedł z zarządu 15. września 2009 roku, tego dnia do zarządu wszedł Vincent Lobry. W 2010 roku TP wypłaciła Richardowi Shearerowi 2,2 mln zł z tytułu odprawy,
Jacques de Galzain i Jacek Kowalski do zarządu TP weszli 27. stycznia 2011 roku.




O wynagrodzeniu zarządu Netii w 2011 roku pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 1

    4.  2012-03-20 17:41:22

    Kilka osób bierze dziesiątki milionów, a pracownicy na najniższych szczeblach zarabiają grosze. Oddali by te 2-3 miliony, a pracownicy ucieszyliby się z podwyżek.

  • 1

    5. ~x  2012-03-20 17:45:10  host: user-31-175-135-153.play-internet.pl

    Panie Witucki prosimy o komentarz na blogu.

  • 1

    6. ~...  2012-03-20 17:56:24  host: 82.113.106.182

    @4biotyt O czym Ty mówisz. To Polska. Zero pomocy od Panstwa a liczysz na cos od przedsiebiorcy, który sam na siebie zarobil. W Polsce sa dwa dogmaty nie do obalenia. Pierwszy to religia a drugi to wolny rynek. W TV wypowiadaja sie tylko "fachowcy", którzy jak mantre powtarzaja- za wysoka placa minimalna spowoduje wzrost bezrobocia. Idac tym tokiem rozumowania nalezy obnizyc place minimalna do 400zl i wtedy bezrobocia nie bedzie wcale, prawda? Zreszta, moje gadanie i tak sensu nie ma. No bo jak przekonac kogos z Warszawy czy Poznania- tam w ostatnich latach stopa bezrobocia wynosila circa 3%, ze "u mnie" jest "troche inaczej". Mój powiat circa 25%, sasiedni nawet powyzej 30%. Zielona wyspa, równosc, sprawiedliwosc, normalnosc. PS Uprzedajac glupawe posty- tak jestem nieudacznikiem, nie stac mnie i zazdroszcze.

  • 1

    7. ~ala  2012-03-20 18:18:42  host: public-gprs407071.centertel.pl

    #6 w normalnym kraju wysoka minimalna jest szkodliwa, ale nie w PL - gdzie za min. nawet nie przeżyjesz.. bo jak nam GUS wyliczył min. 1tys to na dzieciaka należy mieć.. ale chwała za elastyczne formy zatrudnienia i do śmierci.. ot co..

  • 1

    8.  2012-03-20 18:20:18

    Dobrze ze z tą firmą nie mam już nic wspólnego od 2 lat:) Kolesie mają się jak widać dobrze.

  • -1

    9. ~  2012-03-20 18:20:51  host: z36-13.opera-mini.net

    Komuna wam sie sni, tyle zarobili to widoczne zasluzyli, komentujacych nikt by nie wzial nawet jako kierujacego publicznym szaletem.

  • 0

    10. ~r  2012-03-20 18:29:23  host: public-gprs32342.centertel.pl

    #3: WitekT: sugerujesz, że można byłoby spokojnie zwiększyć im wynagrodzenia tak z dwa, trzy razy? Ja bym dał z 10x, w końcu 80gr na kartę sim to i tak niedużo :-)

  • 0

    11. ~r  2012-03-20 18:32:35  host: public-gprs32342.centertel.pl

    A jak człowiek szuka pracy to wymagania kosmiczne. To musisz znać, tamto, 10 lat stażu na takim stanowisku i wiek góra 25 lat. A jak przychodzi do wynagrodzenia to 1500, hehe. Teraz wiem za co tyle kapuchy biorą. Za szukanie jeleni, w końcu ktoś tam u nich robi na te wypłaty prezesów. Że ich krew nie zalewa to się dziwię.

  • 1

    12. ~...  2012-03-20 18:32:46  host: 82.113.106.182

    @9 Jest dokladnie tak jak napisales. Madry i fajny gosc z Ciebie a jaki kulturalny i sedno problemu rozmumie w mgnieniu oka. Cudny typ.

  • 0

    13.  2012-03-20 18:33:08

    r: nic takiego nie sugerowałem - po prostu pokazałem na jaką "obniżkę" możnaby liczyć pozbawiając cały zarząd wynagrodzenia.

  • 0

    14. ~byly_pracownik_TP  2012-03-20 19:06:22  host: 87-206-163-35.dynamic.chello.pl

    Zarząd tyle zarabia, a pracownikom płacą grosze. W tej chwili jest polityka nie zatrudniania na etat nikogo a wszystkich nowych pracowników jako outsourcing za jakieś 2tys zł netto. Takie zarobki proponują pracownikom w Warszawie, jak w innych miastach nie wiem. Jak ktoś przejdzie na emeryturę lub sam odejdzie to za jego miejsce nikogo się nie zatrudnia bo tłumaczą się kryzysem, a pracy nie ubywa.

  • 0

    15. ~...  2012-03-20 19:25:24  host: 82.113.106.182

    @14 Zaraz znowu jakis slepy quasi nazi bedzie mnie od komunistow wyzywal, ale i tak powiem. Niech sobie prezesi zarabija jeszcze lepiej, ale kazdemu naleza sie godziwe warunki zycia. W normalnych krajach nawet najglpszy polityk wie, ze trzeba troche wiecej oddac, zeby jecze wiecej ukrasc. A u nas? U nas Panie to robta co chceta, wskazniki mamy ok i jest git. Jest jeszcze problem demograficzny. Powiedzmy eufemistycznie, ze nie jestem geniuszem, moja zona tez nie i zarabiamy po 1500zl na reke- a bywa i gorzej. Trzeba za to wyzyc, oplacic mieszkanie+ czynsz lub kredycik, czesto do pracy dojechac, bo w mniejszych miasta cienko z tyrka. I teraz- jak wyzej ktos podal dziecko to 1000zl minimum a ja dodam, ze jedno dziecko nie wystarczy zeby zatrzymac WYMIERANIE tego czy innego spoleczenstwa. Mam nadzieje, ze wyrazilem sie jasno. Czy dotarlo to @9? Nie wiem, ale moze gosciu juz perfekt szprecha po chinsku...

  • 0

    16. ~mirekb  2012-03-20 19:55:45  host: public-gprs264307.centertel.pl

    witucki to bankowiec,on o telekom nie ma wiele pojecia-on jest od pilnowania kwitu.poznal rynek i gada swoje-co często widac ;-).za to wielki szacunek dla Muszynskiego-dobry kolo..jak sie ciezko pracuje to sie ma.rozkazy i tak płyną z ft.fr i oni nie maja wiele do gadania

  • 0

    17. ~x  2012-03-20 19:58:12  host: user-31-175-214-79.play-internet.pl

    Konstytucja mowi,że władza należy do Narodu,Naród wybiera swoich przedatawicieli do Sejmu w wyborach,a jak ludzie wybierają na zasadzie,że głosować na tą partię która chciała zrobić tylko umowy o prace zamiast umów zlecenie to obciach to niech pracują na umowach zlecenie,jak ludzie nie chcą glosiwać na inną partię która proponowala 2500 zl czyli 1800 zl do reki płacy minimalnej to zdobyła niskie poparcie,a partia której lider wyruszył w podróż nazwisko busem i raczej nic wiele nie obiecywał wygrał wybory. jednym słowem macie co chcecie skoro dajecie się kiwać politykom bo to od politykow zależy jakie przepisy zribią.

  • 0

    18. ~  2012-03-20 20:11:43  host: 84-10-219-22.dynamic.chello.pl

    ooo,no to wiemy skąd te średnie pensje w naszej szanownej R(i)P-500 frajerów za 1500 miesięcznie + witucki z 266000-średnia jest jak trza!(jak to mawiają jest:sama prawda,szczyro prawda,gó..o prawda i ... statystyka)p.s.-Witucki przypomina mi Urbana jak jeszcze byl "wodnikiem" ukochanej PZPR...

  • 0

    19. ~KKB  2012-03-20 22:40:18  host: tor12.anonymizer.ccc.de

    Trzeba jeszcze dodać jakie cięcia stawek poszły w kanałach sprzedaży - począwszy od salonów, przez D2D, a kończąc na KKB Orange. Przykładowo za pozyskanie klientów TP KKB Orange nie zostały wypłacone prowizje za grudzień 2011 i styczeń 2012. Pytacie DLACZEGO? Bo się centrali budżet nie zamknął!!! Nie przewidzieli że KKB sprzedadzą więcej usług niż sobie dyrektorzy wyliczyli! Co wtedy zrobili żeby budżet się spinał? Nie wypłacili kasy za 2 miechy i wszystko w temacie! Chamstwo jakich mało, najgorszy kanał sprzedażowy z najgorszymi menagerami sprzedaży! Wielu KKB odeszło , inni właśnie stąd uciekają ...

  • 0

    20. ~stz  2012-03-21 04:51:10  host: 93-186-31-80.rdns.blackberry.net

    Już kilka lat temu pisałem,że to złodzieje i już kilka lat nie mam z nimi nic wspólnego.

  • 0

    21. ~  2012-03-21 07:55:18  host: host84-38-85-11.tvkdiana.pl

    do 3 WitakaT A od kiedy zarząd TP to Orange?

  • 0

    22. ~  2012-03-21 10:35:14  host: 212.160.172.70

    przecież TP i Orange to jedno. A w kwietniu będzie rebranding i już nie będzie TP

  • 0

    23. ~  2012-03-22 08:48:15  host: host84-38-85-11.tvkdiana.pl

    do 22 w tym momencie TP i Orange to oddzielne firmy wchodzące w skład jednej grupy kapitałowej - taka mała różnica :)

Dodaj swoją opinię