Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zarobki zarządu Polkomtelu w 2010 roku

Zarobki zarządu Polkomtelu w 2010 roku

WitekT 13 Czerwca 2011 18:26

0 0

W 2010 roku zarząd Polkomtela zarobił 15,3 mln zł, o 0,7 mln więcej niż rok wcześniej - wynika z opublikowanego sprawozdania.



W skład zarządu wchodzi Jarosław Bauc (prezes), Krzysztof Kilian (I wiceprezes), Bogusława Matuszewska (wiceprezes), Wojciech Dylewski oraz Martin Moorhouse. W połowie 2010 roku skończyła się kadencja Miguela Marina, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.


W 2010 roku zarząd Telekomunikacji Polskiej zarobił 11,6 mln zł (w tym 2,2 mln odprawy dla Richarda Schearera, który odszedł w 2009 roku), a zarząd Netii - 6,1 mln zł.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 41
  • 0

    22.  2011-06-13 20:04:02

    @19 Są. Ale czy będą? :)

  • 0

    23. ~  2011-06-13 20:12:24  host: z30-06.opera-mini.net

    @ Rudy Lis. Jak wierzysz w życie po śmierci to w myśl tej przypowieści o talarach to "są" i "będą" po śmierci. Wg tych dwóch pierwszych stworzonych dla biedaków to tylko "są" ale nie ma im czego zazdrościć bo czeka ich ogień piekielny.

  • 0

    24. ~  2011-06-13 20:14:34  host: afmv197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Prawda jest taka, trzeba było sie uczyć i wiedzieć gdzie palec włozyć i mozna żyć. Reszta jest tylko po to by zyło sie lepiej

  • 0

    25. ~  2011-06-13 20:16:37  host: p20-03.opera-mini.net

    Zico nie jest moim ulubieńcem ale jojo niech odszczeka wszystko co przewidywał a obaj się kłócili czy w T będzie lepiej czy gorzej(a precyzyjnie mówiąc tylko jojo uważał że będzie lepiej i podważał w dziecinnie głupi i naiwny sposób argumenty zico) Jak zwykle wyszło że to co pisze jojo to powinno się kasować z urzędu a nie ukrywam od pewnego czasu żywię się jego wypocinami :-D

  • 0

    26. ~  2011-06-13 20:21:38  host: p20-03.opera-mini.net

    Rudy lis sprawiedliwość społeczna ma się tak do sprawiedliwości jak krzesło elektryczne do krzesła albo żelazna dziewica do dziewicy.

  • 0

    27. ~KKKKKK  2011-06-13 20:24:52  host: 80.50.233.210

    WitekT: specem od komórek to mozę i jesteś ale od gospodarki i finansów to juz nie, Orlen mimo iz ma kredyty to - rozwija sie bardzo bardzo dobrze, - teraz tych kredytow jest mniej niz na samym pocatku istnienia firmy, - pokaz mi dużą firme która nie ma kredytów Prosże o sprawdzenie sprawozdan finansowych jak i opinni ekspertów. Proszę nie siej paniki. Orlen jest w dobrej sytuacji. Zmniejsza dystans do węgeireskiego MOL - a to jest juz extra nowina.

  • 0

    28. ~KKKKKKKKK  2011-06-13 20:26:12  host: 80.50.233.210

    Polkomtel jest sprzedawany poniewaz PLUS juz nie zarabia kokosów a udziałowscy chcą sie skupic na swoich gniazdach.

  • 0

    29.  2011-06-13 20:28:56

    @26 Jak by tego nie nazwać, to ta sprawiedliwość w Skandynawii jest. Nie ma biedoty, nie ma bezdomnych a rząd i król są po to, żeby służyć obywatelom a nie po to, żeby ich okradać i wmawiać im dyrdymały i frazesy bez pokrycia. @23 oczywiście że niegodziwcy dostaną zapłatę w postaci grilla ;)

  • 0

    30. ~mirekb  2011-06-13 20:33:52  host: apn-77-113-161-197.dynamic.gprs.plus.pl

    ladna kasa.co sie dziwic ze tak jest skoro gdy podzielimy kwote abo/liczbe minut wychodzi cena minuty od 50 do 30groszy;-)brawura na max.dobrze ze net maja ok

  • 0

    31. ~  2011-06-13 20:42:38  host: p20-03.opera-mini.net

    Rudy lis to temat rzeka więc odpuszcze dyskusje ale skandynawia mnie przeraża bo ciągle rewidują w sposób skrajny swoje poglądy szczególnie obyczajowe. Dziś ci coś dają i mówią że to jest dobre a jutro za to pójdziesz siedzieć.

  • 0

    32. ~  2011-06-13 21:05:40  host: z27-16.opera-mini.net

    A może redakcja by się wreszcie zdecydowała jak pisać odmianę-Polkomtela czy Polkomtelu? Co chwilę piszecie tak lub tak-ale dzisiaj i tak i tak! Pozdrawiam.

  • 0

    33.  2011-06-13 21:05:48

    @31 Mówiąc Skandynawia miałem na myśli Norwegię. Rzeczywiście unijna Szwecja to mimo dobrobytu i sprawiedliwości, zgnilizna obyczajowa i moralna.

  • 0

    34. ~  2011-06-13 21:24:11  host: p21-05.opera-mini.net

    Lis myślałem o szwecji, mniejsza o co mi chodziło(kilka zakazanych dziś kwestii które propagowali latami) a co do tej zgnilizny to też pewnie kiedyś się skończy tak jak hitler zrobił z koleżkami ernsta röhma a stalin nie był lepszy. Historia kolem się toczy i najlepiej jest stać po środku chciało by się powiedzieć. Sterylizacje przymusowe jak u nazistów kilkadziesiąt lat miały miejsce w szwecji.

  • 0

    35.  2011-06-13 21:33:21

    A ogólnie rzecz biorąc co ma skandynawia do Polkomtela, Polkomtelu czy jak go tam zwią? Norma jest że zarząd dużych PRYWATNYCH firm zakupów w Biedronce nie robi. Prywatna firma, niech robią z zarobionymi pieniędzmi co chcą, a że znajomości, cóż, nawet by się dostać "na kasę" do Biedronki trzeba mieć znajomości. Muszą być biedni tak jak my by miał kto pracować na bogatych.

  • 0

    36. ~  2011-06-13 22:13:03  host: 84-10-219-22.dynamic.chello.pl

    no coz,mozna powiedziec ze zarzad polkomtela ma satysfakcje monitorowana (jak nie gwarantowana) przy takich pensyjkach.Jakos nie umiem pozbyc sie uczucia ze to odwrotnie jak mawiano o spartanach czyli:"...nigdy tak niewielu(zarzad +)nie zrobilo tak niewiele za tak wiele(pieniedzy)..." :)

  • 0

    37.  2011-06-13 22:26:31

    Kiedys chciano wprowadzic podatek 50%. Trochę by się odzyskało ;) Najgorsze jest to że te parę osob wodzi za nos 14 mln. klientow a kasa jest własnie za to. Pisiory i peowcy się przescigają kto podatki obniżył, promile się cieszą a biednym wszystko jedno.

  • 0

    40.  2011-06-13 22:39:09

    Gdzies czytałem że jak polityka wybiorą to musi parti miesięcznie płacic kwotę zależną od stanowiska - wojt, radny, poseł itp. Może i tu muszą się podzielic ;) ?

  • 0

    41. ~  2011-06-14 18:44:17  host: adno141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @40 W przypadku Zarządów spółek doli raczej sie nie płaci ale trzeba kilka stanowisk i konkretnych decyzji podpisać. Nikt nie zostaje prezesem dlatego że jest najlepszy w tym co robi. Sztuka jest znaleźć sie we właściwym miejscu o właściwej porze.

  • 0

    42. ~daro  2011-06-15 11:44:44  host: 195.116.187.216

    Zawsze zastanawiało mnie jakim prawem ludzie odbierają tak duże uposażenia i za co. Przecież rozwój ich firmy to nie ich decyzje, ale praca zespołowa. Sami nic by nie zrobili. Później w du...ch im się od tego przewraca. Ok. 255 tys brutto na miesiąc :)) pytam za co ?????? Ale takie jaja nie tylko u nas są. W USA i nie tylko nieroby nie dosyć że nie umieli rządzić bankami, spowodowali problemy na świecie, to jeszcze skamleli o pomoc i na koniec powypłacali sobie miliony baksów premii chyba za to "nieudacznictwo" :))). To może u nas nie jest tak źle ??

  • 0

    43. ~daro  2011-06-15 11:46:26  host: 195.116.187.216