Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zaproś znajomego i zgarnij bonus w Orange na kartę

Zaproś znajomego i zgarnij bonus w Orange na kartę

orson_dzi 19 Września 2017 18:44

11 2

orange bonus zapros

Orange przygotował nową promocję dla użytkowników ofert na kartę. Wystarczy zaprosić drugą osobę do pomarańczowej sieci i obie osoby otrzymają bonusy.

Aby skorzystać z promocji należy wysłać SMS-a na numer 80156, w treści wpisując numer zapraszanej osoby (w 9-cyfrowym formacie, bez +48). Jeśli w ciągu 30 dni przeniesie ona swój numer do Orange na kartę, to obie osoby otrzymają za to bonus w postaci nielimitowanych rozmów na numery komórkowe i stacjonarne oraz 100 GB do wykorzystania przez trzy miesiące.




Osoba zapraszana otrzyma bonus automatycznie, natomiast zapraszająca otrzyma SMS z instrukcją uruchomienia bonusu, na co ma pięć dni. Aktywacja bonusu odbywa się poprzez SMS o treści CHCE na numer 80156.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Orange; wł     

Dodaj do:

Tagi: orange na kartę | orange

w sumie: 41
  • 0

    22.  2017-09-19 21:20:54

    Nie umywa się do 90dni T-M i bonusu 500zł/50GB/RWK w Play

    Nie można samemu na siebie przyznać tylko szukać jeleni/słupów/januszy/grażyny :(

    18. Osoba Zaproszona, aby mogła być skutecznie zgłoszona do Promocji nie może być abonentem Orange oferty na kartę w okresie
    od startu Promocji do zgłoszenia.

  • 0

    23. ~adamik  2017-09-19 21:21:15  host: hod17.internetdsl.tpnet.pl

    W regulaminie nie ma też informacji odnośnie RWK a więc naprawdopodobniej po przeniesieniu numeru trzeba będzie go jeszcze zasilić?

  • 0

    24.  2017-09-19 21:26:11

    Kupuję starter za 5, żona go rejestruje, itd.

    P>S. ale ze mnie Janusz ;-)

  • 0

    25.  2017-09-19 21:34:29

    z mixa można komuś wysłać zaproszenie ?

  • 0

    26. ~  2017-09-19 21:58:53  host: user-94-254-177-168.play-internet.pl

    ciekawe czy te 100 GB jest zgodnie z pomarańczową tradycją do wykorzystania tylko w poręczy :-D

  • 0

    27. ~Do Orange  2017-09-19 22:27:22  host: a19-09-04.opera-mini.net

    Prosimy nie blokować kart sim za niby "generację sztucznego ruchu".

  • 0

    28.  2017-09-19 23:47:07

    27 - no właśnie, te orangowe bezlimity i ich blokady za ruch niezgodny z wymaganiami operatora.... Mam Orange w czterech literach za akcję uwalenia RWK dotyczącą GB/MB w OFnK. Choćby dawali nolimit za darmo na cały rok - nie skorzystam. Korzystam z innych ofert od dłuższego czasu, które spełniają moje oczekiwania i które, jak na razie mnie nie zawiodły, także baj, baj, zardzewiały operatorze. I myślę, że takich jak ja jest sporo więcej. Niech się wypchają.

  • 0

    29. ~  2017-09-20 08:40:10  host: user-94-254-162-78.play-internet.pl

    toms, jest jeszcze w kraju operator, którego nie masz w "4 literach"? Przecież wg Ciebie każdy ma warunki dyskwalifikujące. Mimo wszystko z usług jakiegoś operatora korzystasz więc to takie twoje "pisanie dla pisania" :)

  • 0

    30.  2017-09-20 08:44:32

    29 - a bo to jeszcze trzeba podzielić na abonament i prepaid ;-)

  • 1

    31. ~dziuberdxtminder  2017-09-20 08:49:01  host: a29-05-02.opera-mini.net

    29@ To nie wiesz że trzeba czasem wybrać mniejsze zło? A co do blokowania kart sim, to Nju mi wyłączyli nawet bez dzwonienia, he he

  • 0

    32. ~Cālm7  2017-09-20 08:54:45  host: cpd29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    iOS 11 u mnie działa:-D

  • -1

    33. ~///  2017-09-20 09:02:16  host: user-94-254-243-6.play-internet.pl

    31 - zgłosiłeś problem do UKE, jeśli nie to twoje pisanie jest zwykłym ordynarnym kłamstwem nia wartym czyjej kolwiek uwagi.

  • 0

    34.  2017-09-20 09:09:19

    31 - a mi kiedyś Plej wyłączył kartę... I T-Mobile nawet!

  • 1

    35. ~dziuberdxtminder  2017-09-20 09:10:45  host: a29-05-02.opera-mini.net

    33@ A co mam zgłaszać? Zadzwoniłem do Nju, włączyli w 10 minut i znów działa

  • 0

    36. ~redzik  2017-09-20 10:28:49  host: 188.166.24.211

    a czy jest do tego pakiet smsów?

  • 0

    37.  2017-09-20 10:32:09

    Blokady w Orange za niby "sztuczny ruch" są przegięciem.
    Nawet jak masz no-limit to blokują nie mówiąc już o bonusach tam na 100% masz blokadę niestety.

  • 0

    38. ~Abonent Polskiej Sieci Plus  2017-09-20 10:34:49  host: ip-31-0-80-173.dynamic.gprs.plus.pl

    W zyciu nikogo nie zaprosilbym do awaryjnego Orange, to mogloby grozic koncem takiej znajomosci.

  • 0

    39. ~Guaduairowiec  2017-09-20 10:45:08  host: ip41.dknadmin.be

    Kierunek jest jeden -> Siec A2 Mobile dzialajaca na zasiegu Plusa i AERO2. Minuta po 10gr a nie po 29gr jak w Orange.

  • 0

    41.  2017-09-20 15:04:26

    A musze jako osoba polecona cos doladowac w tym okresie darmowych minut - 3 miesiecy?

    Jak najepiej (za darmo) przeniesc do Orange? Przez Internet czy koniecznie salon?

  • -1

    42.  2017-09-20 16:39:44

    29 - masz z tym jakiś problem? To idź do psychologa na kozetkę i opowiedz mu o tym.

Dodaj swoją opinię