Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zaproś znajomego do przeniesienia numeru do Orange na kartę

Zaproś znajomego do przeniesienia numeru do Orange na kartę

Piszemy o tym pierwsi orson_dzi 14 Grudnia 2016 17:17

7 3

Osoby, które namówią innego użytkownika do rejestracji numeru w Orange na kartę otrzymają pakiet 200 GB, nielimitowanych rozmów i SMS-ów.

Aby skorzystać z promocji należy wysłać SMS-a pod numer 80156 w treści wpisując numer komórkowy znajomego z innej sieci. Jeśli ten numer zostanie przeniesiony do Orange na kartę w ciągu 30 dni, to zarówno osoba polecana, jak i polecająca otrzyma w prezencie - 200 GB oraz pakiet nielimitowanych rozmów (na stacjonarne też) i SMS-ów na okres 60 dni.




Promocja potrwa do 18 stycznia 2017 roku oraz nie dotyczy użytkowników ofert Minutofon i Zetafon.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | zaproś znajomego | rejestracja

w sumie: 40
  • 0

    21.  2016-12-14 19:47:00

    Czyli jeszcze prawie do maja przyszłego roku pijadę na darmowych promocjach za rejestrację.
    Ogólnie fajnie, tylko się zastanawiam z czego te telekomy żyją?

  • -1

    22. ~Wojtaszek  2016-12-14 20:06:14  host: 91-193-209-18.eimperium.pl

    Nie ma drugiego takiego spamera wśród telekomów jak Orżnąć. Wszystkim serdecznie odradzam. Cała rodzinę, firmę i wielu znajmych przeniosłem do Play. Też spamują, ale nie tak nahalnie jak Oręcz.

  • 0

    23. ~Wojtaszek  2016-12-14 20:06:34  host: 91-193-209-18.eimperium.pl

    *nachalnie

  • 0

    24. ~  2016-12-14 20:50:40  host: 178.43.231.134.ipv4.supernova.orange.pl

    Brak głosowych usług dodatkowych całkowicie dyskwalifikuje ofertę na kartę w Orange.

  • 0

    25.  2016-12-14 21:20:20

    "18. Osoba Zaproszona aby mogła być skutecznie zgłoszona do Promocji nie może być abonentem Orange w okresie od startu Promocji do zgłoszenia." Więc polecenie siebie chyba nie przejdzie :) Porównuje pewnie chociazby PESELe.

  • 0

    26. ~Adam25  2016-12-14 21:55:07  host: net-83-175-142-144.markom.krakow.pl

    A jakie sa koszty przeniesienia numeur play do orange i do jakiej taryfy mnie przeniosa? Czy da sie zrobic tak aby przeniesli mnie do taryfy yes i odrazu dostac rwk? Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz.

  • -2

    27. ~•~  2016-12-14 22:51:25  host: 8.37.225.70

    22).
    bzdury.
    Porozdawaj swoj numer dalej na każdym rogu
    :-P

  • 0

    28. ~uPlay  2016-12-14 22:53:49  host: user-94-254-147-98.play-internet.pl

    Promocja ciekawa...
    ...a pamiętacie "krwawą reklamę" Orange? Komisja Etyki Reklamy niedawno uznała za niezgodną z dobrymi obyczajami - http://tlp.is/c2p

  • 1

    29. ~Wojtaszek  2016-12-14 22:58:53  host: 91-193-209-18.eimperium.pl

    #27: żadne tam bzdury, mało kto dba o prywatność (swoją i rodziny) tak jak ja, ale ktoś kiedyś gdzieś ten numer podał dalej i orange nie chce się odpierd ... dzwonią np. z takich numerów jak 22 100 84 xx, teraz zablokowałem całą pulę numerów, ale pewnie kiedyś zmienią

  • 0

    30.  2016-12-14 23:27:18

    Ładnie. Wg regulaminu maksymalnie 5 numerów można polecić i dostanie się 5 bonusów. Chyba sieć będzie trochę niedomagać przez dwa miesiące. W końcu 1 TB na 60 dni. ;)

  • 0

    31. ~•~  2016-12-15 01:01:12  host: 8.37.225.67

    29).
    Aaaa widzisz, jednak ktoś ten Twòj numer porozdawał
    :-)

  • 0

    32. ~Prz  2016-12-15 01:13:42  host: etv188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To jest promocja świąteczna? Czy czekać dalej, bo kiedyś juz w listopadzie byly swiąteczne promocje, np nolimit na 60dni gratis za sam fakt doładowania za 50zl

  • 0

    33.  2016-12-15 06:05:15

    Szkoda ,że nie na trzy dni.

  • 0

    34. ~•~  2016-12-15 08:31:00  host: 8.37.225.63

    32).
    nie.
    czekaj
    :-)

  • 0

    35. ~Belciu  2016-12-15 08:45:49  host: 192.132.229.1

    25*
    czyli jak mam abonamenty w orange juz to moge kupic sobie czysta karte i dogadac sie z kims aby mi polecil?
    czy np ja mam miec zarejestrowanego prepaid i dogadac sie z kims kto nie ma nic w orange tylko czystego sima?
    a co np z ptrzeniesieniem z innej sieci?
    czy mozna polecic kogos z innej sieci zeby przeniosl sie do orange?

  • 0

    36. ~Zibi  2016-12-15 09:20:05  host: user-94-254-176-80.play-internet.pl

    29: I dlatego mają prawo non stop dzwonić? Też z tego powodu nie cierpię Orange.

  • 0

    37. ~Zibi  2016-12-15 09:22:39  host: user-94-254-176-80.play-internet.pl

    To do 31 było

  • 0

    38. ~reno  2016-12-15 09:56:24  host: 78-11-53-66.static.ip.netia.com.pl

    kolejna szalona promocja orange. w takim razie klienci uciekną od nich po 60 a nie po 30 dniach

  • 0

    39. ~  2016-12-15 12:44:01  host: transys.wil.pk.edu.pl

    Trzeba kupić starter na żonę, przenieść ją do Orange i macie 400GB, tylko nie wiem, co z tym dalej zrobię. Warunek - żona jest w innej sieci. Można się dogadać z jakimś znajomym, a później z tych numerów nie korzystać. Czyli sztucznie zawyżamy liczbę numerów w sieci.

  • 0

    40. ~belciu  2016-12-15 12:59:18  host: 192.132.229.1

    39*
    mam ciche dni ze swoja :)

Dodaj swoją opinię