Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zaprojektuj ekran w WP8, wygraj trampki

Zaprojektuj ekran w WP8, wygraj trampki

WitekT 26 Maja 2014 09:42

4 15

Właśnie wystartował konkurs Trampkomania z Windows Phone, w którym można wygrać parę trampek ze specjalnie wykonanym nadrukiem. W akcji mogą wziąć udział wszystkie osoby, które od 1. marca do 30. czerwca kupiły telefon Nokia Lumia w ofercie Plusa lub Cyfrowego Polsatu.

Aby wygrać parę trampek, należy pobrać aplikację konkursową Trampkomania z Windows Phone i wykazać się kreatywnością - zaprojektować ekran Windows Phone swojego telefonu Nokia Lumia. Codziennie nagrodzonych zostanie 18 osób.

trampkomania Środek kolor trampkomania Środek kolor tramkpkomania Środek czarnym

Zadaniem uczestników - użytkowników telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 lub 8.1 - jest utworzenie własnego, spersonalizowanego ekranu telefonu, składającego się z wybranych kafelków. Zrzut zaprojektowanego ekranu należy zamieścić w aplikacji konkursowej. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę.




Każdego dnia nagrodzonych zostanie 18 osób. Zwycięzców wybierać będzie specjalna komisja konkursowa, która pod uwagę weźmie kreatywność, oryginalność, walory estetyczne oraz umiejętność wykorzystania walorów systemu Windows Phone w zgłoszonych projektach. Laureaci zostaną poinformowani o zwycięstwie za pomocą aplikacji. Nagrodami w konkursie są trampki ze specjalnym nadrukiem, który uczestnicy wybiorą podczas zgłaszania swoich prac.

trampkomania bok kolor trampkomania bok kolor trampkomania bok czarnym

Więcej szczegółów na stronie trampkizwindows.pl.

Zobacz: regulamin konkursu.

Źródło tekstu: Microsoft     

Dodaj do:

Tagi: cyfrowy polsat | nokia | plus

w sumie: 17
  • 2

    1. ~  2014-05-26 09:48:07  host: 94-240-36-118.lukman.pl

    gimbaza się ucieszy

  • 3

    2.  2014-05-26 09:53:39

    Trampki? Dobrze, że nie tampony. No ludu mój...

  • -5

    3. ~asdert  2014-05-26 09:55:30  host: 89-64-172-7.dynamic.chello.pl

    Sympatyczny konkurs :)

  • 2

    4. ~  2014-05-26 10:13:04  host: user-94-254-206-84.play-internet.pl

    Trampki z windowsem jako nagroda wyglądają oryginalnie, co by nie mówić.

  • 2

    5. ~Mikki  2014-05-26 10:40:16  host: n08-03-04.opera-mini.net

    Uhahałem się sądząc że to jakiś żart, czego to już nie wymyślą. Trampki z Plusa, Telewizor z Play, co jeszcze ?

  • 0

    7. ~aaa  2014-05-26 10:50:32  host: n06-02-02.opera-mini.net

    Wystarczy poustawiać kafelki i już? A może by tak ułożyć na początku te z plusa, cp

  • 2

    9.  2014-05-26 11:21:50

    jak solorzyna da konkurs, to się żyć odechciewa...

  • 3

    15.  2014-05-26 12:13:57

    Brakuje tylko słowa "Pajacyki" przed tytułem...

  • 1

    16. ~Marian  2014-05-26 12:27:13  host: n06-02-07.opera-mini.net

    Teraz czekamy na ruch konkurencji. Na nagrodę proponuje klapki. :)

  • 0

    17.  2014-05-26 12:34:55

    Marian klapki będą GRATIS do ajfona 6 ;)

  • 0

    18. ~  2014-05-26 15:45:46  host: public-gprs517559.centertel.pl

    Ciekawe po ilu miesiącach te trampki się rozpier**** :-D

  • 1

    19. ~Paw_Ian  2014-05-26 16:25:36  host: 178.183.228.147.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    W takich trampkach aż chce się skakać z OKIEN :-))

  • 0

    20. ~kubota  2014-05-26 17:22:21  host: 088156040104.olsztyn.vectranet.pl

    tak klapki kubota :)

  • 0

    21.  2014-05-26 18:36:14

    Nooo... to z takimi trampkami będzie można dać niezłego kopa w okno. xd

  • 0

    22. ~  2014-05-26 20:34:34  host: apn-77-115-100-6.dynamic.gprs.plus.pl

    Chciałbym wygrać takie majtki, slipy i boksery dla mnie, stringi i strój kąpielowy dla mojej. Kiedy?

  • 0

    23.  2014-05-26 22:38:23

    18 osób dziennie? tylko z plusa? może się załapie :D Szkoda,że tylko raz można zgłosić ;

  • 0

    24.  2014-05-27 08:38:13

    Aż mi trampki spadły z wrażenia! Witku, oznacz to jako 'pajacyki' bo naprawdę aż się śmiać chce podczas czytania :) Trzeba przyznać że są oryginalni - w następnym konkursie proponuję czopki z logo plusa a akcję nazwać 'wsadź se pana S w d...'

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-204-247-205.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.