Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zapłać za gaz w salonie Plusa

Zapłać za gaz w salonie Plusa

WitekT 30 Stycznia 2009 12:39

0 0
Od 2. lutego w salonach firmowych Plusa można będzie płacić nie tylko rachunki za telefon w sieci Plus, ale także wszystkie rachunki domowe: za prąd, gaz, wodę, internet, TV kablową, telefon stacjonarny oraz komórkowy innych sieci.

Pobierana prowizja w każdym przypadku wynosi 1,99 zł. Zmiana ta jest następstwem wprowadzenia zewnętrznego operatora kasowego do salonów firmowych i obsługi przez niego wszystkich procesów kasowych.


Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 49
  • 0

    30.  2009-01-30 15:51:52

    Jakby dało się płacić kasą z niewykorzystanych środków na koncie to by było coś ;D

  • 0

    31. ~Mav  2009-01-30 15:54:07  host: chello084010212170.chello.pl

    Era nie ma w ogole kas i duzo ich klientow placi na poczcie. Orange od 3 lat ma taka oplate. Plus byl ostatni bez prowizji, a jak w koncu i on zrezygnowal to swiete oburzenie jak u malych dzieci. Zalosni jestescie i nie znacie rynku.

  • 0

    32. ~:))  2009-01-30 15:55:12  host: chello084010144209.chello.pl

    Sorry - ale czy ktoś będzie miał cierpliwość by stać w tych kolejkach? Bo te są na godziny przecież... No chyba, że przy okazji tego że MUSI coś załatwić w salonie Plusa zapłaci ktoś przy okazji rachunek

  • 0

    33. ~  2009-01-30 17:40:54  host: 94.254.161.19

    Dlaczego administracja nie reaguje na komentarze te które powinna?

  • 0

    34.  2009-01-30 18:02:31

    może sami je piszą? :D

  • 0

    35. ~kwistas  2009-01-30 18:07:34  host: w3cache.wignet.pl

    Za drogo, to by było na tyle. ;)

  • 0

    36. ~Boj  2009-01-30 18:58:24  host: ch100.internetdsl.tpnet.pl

    W tym kryzysie jabie na łeb nie jednemu

  • 0

    37. ~  2009-01-30 19:05:45  host: acnf68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    poważnie są jeszcze kolejki do kas? Ja mam komórkę w plusie, od ładnych kilku lat, płaciłem w sklepie firmowym (nie salonie) kilka lat rachunki za komórkę, dopóki nie wprowadzili opłatyh, i wtedy zleciłem opłatę bankowi. W salonach, sklepach nie bywam, bo nie mam potrzeby, ale raz zajrzałem w pół roku tem do ww. sklepu, i do kasy nie było żadnej kolejki. Jedyny plus, takiego okienka w sklepie/salonie firmowym, to, że opłata wpływa tego samego dnia, a z pocztą różnie bywa, mój rekord 16 dni.

  • 0

    38. ~dzetex  2009-01-30 22:10:28  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    aha czyli jest az tak zle w Plusie ze juz zaczynaja byc siecia z poczta razem i chwytaja sie juz tego rodem z kas z tesco ?:) ale faktem jest ze 2zl to zbyt drogo w dzisiejszych czasach.

  • 0

    39. ~:))  2009-01-30 23:10:52  host: chello084010144209.chello.pl

    do 37 - ile razy tam chciałem się czegokolwiek dowiedzieć, to było parę ładnych osób, które załatwiano w tempie ślamazarnym na tyle, że można się zniechęcić całkiem skutecznie - może mieszkasz w jakiejś szczęśliwej okolicy

  • 0

    40.  2009-01-31 00:05:48

    #33. bo administracja oprocz czytania komentarzy, tez robi inne rzeczy.. np. przygotowuje dla Was test telefonu.

  • 0

    41. ~neo  2009-01-31 00:53:19  host: ehg250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dzięki ale wolę zrobić opłaty bezpłatnie, wygodnie z bezpłatnego konta elektronicznego.

  • 0

    42. ~Kowboj  2009-01-31 03:34:51  host: ip-62.181.191.131.static.crowley.pl

    @dzetex Myślisz, że ktoś w Plusie wpadł na pomysł, że sobie teraz zrobią usługę opłaty rachunków i zaraz to ochoczo wprowadzili? Znając Bauca, to wprowadzenie tej usługi poprzedziły badania rynku i dokładne analizy - ile można zyskać, a ile stracić. Tak samo jest zresztą z mobilnym podpisem elektronicznym. Wszyscy się pytali po co to im, a Plus spokojnie przywalił w konkurencję ceną 10 złotych miesięcznie za tę usługę... i co myślisz, że na tym stracą? Wszystkie firmy zatrudniające powyżej 5 pracowników będą musiały nabyć e-podpis i jak myślisz, kupią usługę drożej, czy wybiorą tańsze rozwiązanie Plusa?

  • 0

    43. ~Mav  2009-01-31 15:03:34  host: chello084010212170.chello.pl

    O outsourcingu kas mowilo sie juz od ponad roku. Kowboj ma racje, nikt z dnia na dzien w tak duzej firmie takiego posuniecia nie wymysli.

  • 0

    44. ~frytko  2009-02-01 07:36:10  host: apn-77-112-45-61.gprs.plus.pl

    jak komus nie pasuje stanie w kolejkach do kasy to moze sobie zadzwonic pod 2607 i zaplacic karta bankomatowa. z tego co wiem to taka mozliwosc jest TYLKO w PLUSIE. wygodnie bez oplat i nie wstajesz z fotela, o ile masz karte w reku.

  • 0

    45. ~  2009-02-01 15:18:39  host: abnd56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    44 prawie bez opłat połączenie z 2607 kosztuje 95 groszy. Zresztą jest tyle możliwości płacenia za rachunki, że każdy może płacić gdzie chce i co chce, nikt nikogo nie zmusza do płacenia w kasie plusa.

  • 0

    46. ~jogurt  2009-02-01 21:14:54  host: staticline16994.toya.net.pl

    dzwonić trzeba na 2608 i płaci sie tylko kartami kredytowymi :-)

  • 0

    47. ~ech  2009-02-02 10:32:12  host: chello089074135019.chello.pl

    kartą można też płacić w orange, nawet zlecenie stałe z karty zrobić. Natomiast tego nie promują, bo znowu trudne słowo, interchange zjada parę ~2 procent rachunku.

  • 0

    48. ~s  2009-02-05 16:57:06  host: ip-62-69-216-89.globalconnect.pl

    a moim zdaniem to dobry pomysl jak ktos placi rachunki na poczcie gdzie czasem sie spedza nawet godzine to lepiej juz isc do salonu i zaplacic wszystko tym bardziej ze na poczcie biora 2,5 za przekaz

  • 0

    49.  2009-02-07 10:36:11