Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Zaparkowany" kod Orange

"Zaparkowany" kod Orange

Ringu 13 Maja 2011 17:28

0 0

Zabawa w odnajdywanie tajemniczych kodów na darmowe minuty i SMS-y w Orange dobiega końca. Ostatnie kody zostaną udostępnione w bardzo nietypowy sposób.

Zgodnie z regulaminem promocja Tajemnicze kody Orange kończy się z dniem 15. maja.

Według facebookowego profilu operatora kolejny, być może ostatni, kod będzie do zdobycia w inny niż zwykle sposób. Do tej pory hasła pojawiały się na Facebooku, stronie Orange, lub blogu rzecznika TP. Kolejny kod pojawi się jutro na ulicach Gdyni, Katowic, Krakowa, Lublina, Łodzi, Poznania, Szczecina, Warszawy i Wrocławia. Będzie on - cytat: zaparkowany.




Co to dokładnie oznacza - nie wiadomo. Można się jedynie domyślać.

Więcej o zabawie pisaliśmy w tej wiadomości. Tam także opublikowaliśmy treści wszystkich kodów, które pojawiły się do tej pory.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • -1

    16. ~tadeo  2011-05-13 20:07:05  host: 92-63-44-25.ip.mgk.pl

    @10, też tak uważam. A co do zakończenia akcji, to dość ciekawa inicjatywa. Pozostaje tylko czekać do jutra.

  • 0

    17. ~darek  2011-05-13 20:25:52  host: public-gprs147773.centertel.pl

    Nie czaję jednej rzeczy - czy promocja ta trwa do 15 maja, czyli do wtedy pojawiać się będą kody, czy do 15 maja kody trzeba wykorzystać. Bo nie wiem czy np ostatni i przedostatni kod mogę sobie wbić np. 21 maja ?

  • 0

    18. ~:P  2011-05-13 21:32:58  host: 89-79-83-240.dynamic.chello.pl

    szukanie igły w stogu siana:D dzieci beda latac z telefonami po miescie i klepac wszystkie napotkane numery:D

  • 0

    19. ~  2011-05-13 21:38:16  host: v14-02.opera-mini.net

    te kody to swietna darmowa reklama na telepolis. Piszcie co dziennie o nowym kodzie, na takiej redakcji wlasnie sie zarabia.

  • 0

    21. ~pablo_ck  2011-05-14 08:45:11  host: public124620.xdsl.centertel.pl

    @13 nie pisz kolego bajek :) Jest regulamin promocji,tam nie ma słowa o wygranych w postaci samochodu. Ponad to Orange zastosował by wówczas dyskryminację swoich klientów - dlaczego ktos z Zakopanego, Częstochowy, etc...byłby gorszy i nie mogł brac udziału w ów zabawie,wtedy był by to wielki minus dla Orange, myślę ze poprostu kody te bedą dość extra,dawały sporo minut :) Pozdrawiam.

  • 0

    22. ~  2011-05-14 09:02:23  host: 31.41.144.41

    @21. To nie byłby pierwszy przypadek, gdy Orange dyskryminuje swoich klientów. Najbardziej pamiętne były środy z Orange, ponieważ darmowe bilety były dostępne jedynie w sieciach kin, które w mniejszych miejscowościach nie miały swoich przedstawicieli :(. Poza tym samo życie jest dyskryminujące. Przykładowo ja mam łącze 40Mb/s a większość osób aktualnie nie może mieć takiego ;).

  • 0

    23. ~  2011-05-14 09:12:29  host: aaye199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    22 każdy klijent może podpisać umowe na internet 40Mb a dostać nawet 1Mb, każdy może mieć internet mobilny 42Mb tzn 200Kb

  • 0

    25. ~madziores  2011-05-14 11:46:54  host: 77-254-128-211.adsl.inetia.pl

    a co jeśli nie będzie mnie w żadnym z tych miast?

  • 0

    26.  2011-05-14 12:36:48

    to możesz liczyć tylko na to, że ktoś poda ten kod na którejś stronie i się rozejdzie po sieci ;)

  • 0

    27. ~  2011-05-14 12:37:40  host: 89-79-62-21.dynamic.chello.pl

    zapewne numery będą napisane na chodniku przy salonach orange

  • 0

    29. ~Cekolada !!  2011-05-14 12:47:37  host: 119-049-106.adsl.szeptel.net.pl

    JA WAM powiem ze to jest dobre ; d .. I tO Serioo dziala .. !! ..; ]] ..a po 2 to juz polowa z was z tego korzystala wiec sie tak nie cwancie !!

  • 0

    30. ~olA  2011-05-14 12:52:38  host: public131800.cdma.centertel.pl

    *** nie moja wina ze nie mieszkam w wielkim miescie

  • 0

    39. ~niki172012  2011-05-14 14:18:28  host: public-gprs259902.centertel.pl

    Potwierdzam za kod:GGZ7H8 dostaje się 35 SMS/MMS do wykorzystania w Orange. Pakiet ważny jest przez 4 dni

  • 0

    40. ~  2011-05-14 16:50:15  host: v17-13.opera-mini.net

    To kod z jednego miasta a co z pozostałymi miastami. Chyba te kody nie są identyczne?

  • 0

    41. ~siara  2011-05-15 10:51:30  host: public-gprs222782.centertel.pl

    ciekawy jestem dlaczego nie mowi sie o tym glosno, np. na stronie orange, czy w reklamach TV, przynajmniej ja nie slyszalem i nie widzialem. dowiedzialem sie o tych kodach zupelnie przypadkowo. mysle ze wiele innych osob tez chetnie skorzystaloby z promocji

  • 0

    42. ~PinKa . !  2011-05-15 14:51:58  host: user-188-33-74-35.play-internet.pl

    Niby ta zabawa ma być przedłużona o 2 dni xDD ; PP

  • 0

    43. ~wiola211  2011-05-15 16:50:44  host: dpw150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a na dziś to jakiś kod jest i co z tymi na samochodach ja jak głupia wypatrywałam wczoraj w wa-wie i nic zero jakich kolwiek kodów:((

  • 0

    44. ~qwerty  2011-05-16 12:15:41  host: 212.160.172.70

    ja nie nieszkam w miastach wiec skad mam wziasc kod? przepraszam bardzo co za głupota

  • 0

    45. ~m  2011-05-16 15:27:05  host: user-31-174-213-46.play-internet.pl

    Skoro tyle zachodu, to mogli dać więcej za te kody, a nie tylko 35 sms/mms ważne w sieci. Heyah na facebooku zapowiedziała powtórkę z plenerowej akcji i znowu będą rozdawać doładowania. Jesli jak poprzednio- bedzie doładowanie za 50zł do zgarnięcia, chętnie się do centrum wybiorę ;P

  • 0