Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zaniepokojenie Vodafone

Zaniepokojenie Vodafone

sirmark 28 Maja 2004 14:54

0 0

Vodafone, jeden z głównych udziałowców Polkomtela, operatora sieci komórkowej Plus GSM, złożył na ręce komisarza ds. rozszerzenia UE Güntera Verheugena list zawierający "zaniepokojenie" zapisami znajdującego się w Sejmie projektu ustawy Prawo telekomunikacyjne
Zarzuca mu, że jest niezgodny z konstytucją i dyrektywami unijnymi. Chodzi m.in. o zapisy umożliwiające regulatorowi rynku zmuszenie sieci komórkowych do wpuszczenia operatorów wirtualnych, co mogłoby zwiększyć konkurencję. Wcześniej projekt skrytykowała Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych i izby branżowe za zbyt duże uprawnienia Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty oraz nadmierne obciążenia operatorów, np. na rzecz bezpieczeństwa państwa.

Źródło tekstu: Gazeta Wyborcza     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-93-19.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet