Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zamknięto e-sklep Orange

Zamknięto e-sklep Orange

sirmark 11 Sierpnia 2006 20:01

0 0
W dniu dzisiejszym został zamknięty do odwołania sklep internetowy Orange. Powodem są prace techniczne.

Wszyscy zainteresowani ofertą sieci zapraszani są do salonów operatora. Osoby zainteresowane ofertą internetową mogą również wysłać emaila na adres sklep@orange.pl, a w momencie ponownego uruchomienia sklepu zostaną o tym powiadomieni.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~  2006-08-11 20:30:47  host: cr3-gts.espol.com.pl

    sam sklep i tak nie funkcjonowal z adresu orange.pl/shop od czasu wprowadzenia nowej strony orange ;-/

  • 0

    5. ~  2006-08-11 20:52:17  host: dwa30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zamknięty, bo Zetafon to wielkie oszustwo i mają teraz kupę zobowiązań.

  • 0

    6. ~B  2006-08-11 20:57:28  host: n16sw.resetnet.pl

    Mamy sezon remontowy, więc może zmieniają w serwerach Okna ;)

  • 0

    7.  2006-08-11 21:11:53

    wlasnie... ja chce tylko powiedziec,ze Zetafon to chyba byl strzal w 10 Poreczy! W salonach nie ma telefonow! Serio. Czekaja na dostawe... Wiec... EraFun i MixPlus chyba sa wpienieni...

  • 0

    8. ~ddluk  2006-08-11 21:30:55  host: pc4-81.gwardii.osi.pl

    Nie tylko w Polsce zamkneli. Np. Szwajcarski sklep Orange tez zostal zamkniety, tyle ze otworza go 14.08 . Byc moze jakas aktualizacja softu albo co

  • 0

    9. ~  2006-08-11 21:37:25  host: ecx109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niesadze aby orange PL mial cos wspolnego z CH oprocz marki....

  • 0

    10. ~ddluk  2006-08-11 21:55:43  host: pc4-81.gwardii.osi.pl

    nigdy nic nie wiadomo, moze leca po tych samych skryptach w sklepie ktore trzeba zaktualizowac, dziwna zbierznosc

  • 0

    11. ~inter  2006-08-11 22:07:48  host: 217.116.101.144

    W e-sklepie nie można było kupić zetafona. ( mam 5 numerów u zdzierców) i jak się ich nie dojedzie to grrrrr. HEHEHE ale mam nowy temat dzwonia i przeprowadzają anonimowe ankiety i się ocenia ich w skali od 1 do 7 . nabijałem sie z kolesia ( był niezwykle miły) że 0 nie wycofali hehe. jak bedzie dzwonił zastrzezony to klnijcie ile wlezie oni tego oczekują a później podziekuja za rozmowę. ich trzeba na krótkim sznurku 3mać jadę z nimi w ten sposób od 4 lat i w popie oraz w mixie za połączenia z *100 nie płacę bo zawsze znajde wyjasnienie ze mój telefon był z ich winy i mają mi zwrócić koszt ;) tak trzymać ORANGE

  • 0

    12.  2006-08-11 23:06:29

    coś chyba Orange ma kłopoty. Aż dziś że nie powiedziano dlaczego zamknięto...

  • 0

    13.  2006-08-11 23:07:15

    hm, zamkniety ? od 1.00 do 6.00 w piatek 11.08 mialybyc prowadzone prace na calym portalu

  • 0

    14. ~z  2006-08-11 23:33:44  host: rev-27.malnet.pl

    Dario: powodem jest to że kilka osiedli w mieście we wschodniej Polsce zamówiło po kilka sztuk zestawów...ot tak jak leci z książki telefonicznej, niewykluczone że nawet o tym nie wiedzą...ale Orange się w końcu połapało... tak samo z siebie i musiało zablokować sklepik:)

  • 0

    15.  2006-08-12 00:14:26

    zamknięto bo był włam do sklepiku. Remanent trwa. Liczą ile sztuk zetafonów się ostało.

  • 0

    16.  2006-08-12 00:25:35

    haha albo ile zwrócili :)

  • 0

    17. ~ara  2006-08-12 01:24:06  host: nat6.gress.com.pl

    kuta-fony a nie zeta-fony

  • 0

    18.  2006-08-12 10:14:05

    Uwaga na słowa.

  • 0

    19. ~piekniejsza  2006-08-12 10:32:08  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    i tak tam zawsze bylo sprawdz dostepnosc - klik - nie ma to kicha z nim!

  • 0

    20. ~maniek  2006-08-12 12:47:19  host: buj2.internetdsl.tpnet.pl

    Widzę że dzisiaj wiara się wyspała bo wczoraj to było bredzenie=ale mimo to chyba się nudzicie do roboty darmozjady....

  • 0

    21. ~  2006-08-12 17:53:06  host: duu155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Myślałem, że kupię Kuta-Fona, ale jak tak to wygląda, to zamiast biegać po salonach wezmę EraFuna. :(

  • 0

    22. ~maja  2006-08-12 19:23:44  host: apn-99-89.gprspla.plusgsm.pl

    niezly bajzel maja w tym orange, tak jak zreszta na calej ich stronie. zeby znalezc tam cokolwiek to trzeba sobie posiedziec i to dlugo

  • 0

    23. ~Dominika Rydz  2007-07-28 14:23:05  host: dqr125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ten sklep działal fatalnie, kupowałam u nich tylko dlatego, że jedynie tak mogłam wymienic punkty z programu Profit na telefony. A tak jedynie opłaca się wymieniać ( dosajemy telefon, bez żadnych zobowiazań za parę groszy, w zaleznosci od tego ile punktów zebralismy) Wysyałami mi w ciagu, i teraz uwaga, to nei jest przejezycznie ... w ciagu kilku miesięcy. To jest cos niesmowitego iel sie nauzerałam z obsługą tego sklepu.Wszystkie e-maile mam zaarchiwizowane, jesli ktoś chciałby mnie pozwać to zapraszam.

Dodaj swoją opinię