Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zamiast PTC będzie T-Mobile Polska

Zamiast PTC będzie T-Mobile Polska

LuiN 6 Maja 2013 14:06

9 11

Polska Telefonia Cyfrowa zmieni nazwę na T-Mobile Polska. Zmieni się także adres spółki. Zmiany mają na celu ujednolicenie nazwy firmy z nazwą marki.

Siedziba T-Mobile Polska S.A. mieścić się będzie w Warszawie, przy ul. Marynarskiej 12. Uzyskanie potwierdzenia odpowiednich wpisów niezbędnych dla formalnego dokonania się powyższych zmian, planowane jest na dzień 27. maja.




Pozostałe dane operatora, w szczególności numer KRS, NIP, REGON i numery rachunków bankowych pozostają bez zmian. Zgodnie z zapisami Prawa Telekomunikacyjnego, zmiana nazwy i adresu firmy nie stanowi zmiany warunków umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych, a tym samym nie powoduje możliwości rozwiązania umowy terminowej, bez konieczności zapłaty na rzecz operatora kary umownej.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: ptc | t-mobile

w sumie: 59
  • 1

    45. ~cit  2013-05-06 19:20:53  host: host-81-190-242-43.malbork.mm.pl

    To nie menedżerowie o tym decydują tylko właściciel, którym jest... Telekom Deutschland GmbH

  • 0

    46. ~Były klient PTC  2013-05-06 19:27:32  host: acat242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @42 Zrezygnowałem właśnie na brak ich zasięgu , zero rozbudowy infrastruktury na terenach wiejskich i małych miasteczek - od lat go nie ma i tyle. Nie każdy kocha mieszkać w świecie z wielkiej płyty . Ja pinkole : napisze coś o T-Mobile żle , napisał bym kocham PLAY dostałbym znów komentarza typu Playboy czy cuś . Normalnie już żałuję że tu co kolwiek skomentowałem . I tak zniklem z PTC i będę mówił głośno I LIKE PLAY ------- I LOVE p4 :) Ja wysiadam z tego pociągu . No nic mogłem wcale tu nie pisać . Dawać minusy czy plusy wszystko przyjmę z radością :) I tak tu już nie zajrzę . Ż E G N A M

  • 0

    47. ~Były klient PTC  2013-05-06 19:29:41  host: acat242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Minusy i,Plusy i jeszcze najważniejsze ---- Frytki do tego :)

  • -1

    48. ~Były klient PTC  2013-05-06 19:34:59  host: acat242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @42 zapomniałem wybacz ci dopowiedzieć : Zwiałem do VirginMobile Polska , ale już planuje kolejny zakup dodatkowej karty abonenckiej w p4 < nie ważne czy RBM czy PLAY :) . O teraz już - Do widzenia .

  • 0

    49. ~  2013-05-06 19:49:17  host: v39-01.opera-mini.net

    42,dobry zasięg to macie ale Orange 3G, T ma dobry zasięg 2G no ale po NetWorks to się zrówna i będziecie się chwalić dobrym 3G a że to było od Orange to może nie wspomnicie, i to niby ma być dobry zasięg fajny żart,a jak będzie awaria to leży T i Orange korzystające z tych samych nadajników NetWorks

  • 0

    50. ~  2013-05-06 19:56:10  host: v39-01.opera-mini.net

    Były klient PTC,dokładnie,jest jak piszesz,w moim przypadku T to dobra sieć na 2G,na 3G zawsze ta sieć leżała,poprawiło się jak zaczął działać NetWorks czyli zwyczajnie Orange miało lepsze nadajniki 3G od T i teraz T będzie się chwalić ndajnikami Orange,a pewnie już nie wspomni,że T leżało z 3G

  • 0

    51. ~  2013-05-06 20:01:24  host: v39-01.opera-mini.net

    ale korzystam z Play i powrotu do 3 nie planuje,no może wyjątkiem jest Plus, a normalnie korystniej czasem jest kupić telefon w jakimś MediaMarkcie + sim virgin i to będzie lepsza oferta niż jakieś oferty sieci gdzie trzeba zapłacić za aktywacje,za telefon,do tego jeszcze abonament w umowie na 2 lata i stawka 39 gr po minutach z abonamentu vs w virgin 13 gr,różnica jest na korzyść virgin

  • 0

    52. ~  2013-05-06 20:03:16  host: v39-01.opera-mini.net

    no i jeszcze 80 gr do Play,w virgin 13 gr no i wolność bo bez umowy

  • 0

    53. ~Były klient PTC  2013-05-06 20:27:49  host: acat242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeszcze tylko odp @50 Dzięki za potwierdzenie , widzę że nie jestem sam :) U nas zaczeli kombinować z Networks! i narazie jest jeszcze gorzej < ponoć dostrajają BTS > , termin poprawy bliżej nieokreslony . I chyba skorzystam z twojej propozycji : Fon z Media Markt czy Mix ELectro.... + karta MVNO i życie jest piękne :) Pozdrawiam . Do widzenia .

  • 1

    54. ~mirekb  2013-05-06 20:58:13  host: apn-37-109-246-30.dynamic.lte.plus.pl

    mnie ptc wkur.. ostatnio jak od 2 tyg w powiecie kieleckim i starachowickim ,lącza sieci radiowe zniknal mi zasieg 3g. nawet jak wloze sim do e398 z recznym wyborem sieci 3g idzie kolo 20 kbs na hspa+!!! zasieg gsm 1800 ,u900 dolozyli 3 maszty ale jak widac co z tego?wiadomo to 1800 to pod lte ale jak tak wyglada niemiecka precyzja to albo sie ktos powaznie wezmie do pracy albo pożremy sie troche bo za edge to ja placil nie bede.abo za 30zl jeszcze 3 mies i do widzenia

  • 0

    55. ~cynizmus  2013-05-06 21:11:49  host: aeoe96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @mirekb Moim zdaniem zasięg się trochę poprawił. Min na ul. Wojska Polskiego pojawił się w budynkach zasięg 3g. Wcześniej tego nie było. Ale ogólnie jeden wielki syf. Rozmowy do Play po 80 groszy.

  • -1

    56. ~  2013-05-06 22:51:48  host: v39-01.opera-mini.net

    80 gr do Play jako nagroda za wybranie abonamentu

  • -1

    57. ~  2013-05-06 22:54:23  host: v39-01.opera-mini.net

    54,to normalka na 3G T takie niskie prędkości, szybciej działa już 2G,u mnie się poprawiło jak stał się NetWorks czyli jak T weszło na nadajniki Orange,tylko po co T stawia swoje nadajniki 3G skoro tak źle działają ?

  • -1

    58. ~  2013-05-06 22:56:47  host: v39-01.opera-mini.net

    Orange i T jak NetWorks pokryje Polske to staną się sieciami bez zasięgu mającymi zasięg od innej firmy

  • 1

    59. ~  2013-05-06 23:48:41  host: v12-03.opera-mini.net

    a play jest izraelsko chinskie

  • 2

    60. ~kazimierz79  2013-05-07 09:17:52  host: 178.183.134.120.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Szkoda mi Was wszystkich...sami znawcy rynku telekomunikacyjnego:-)

  • 0

    61. ~  2013-05-07 18:42:04  host: ip-94-42-52-4.multimo.pl

    59. Raczej rosyjskie - jak zaczniesz mocniej grzebać.

  • 0

    62. ~Maro  2013-05-07 19:11:39  host: 6b96.swietojanska.net

    Zasięg zasięgiem, ale jakość połączeń w Play, czy Plus jest kiepskiej jakości. Era i Orange w tym przypadku są górą, a jeżeli ktoś nie wie o co chodzi, to niech spróbuje wykonać połączenie z telefonu Play, a następnie Era... jakość połączenia, rozmowy w przypadku tego drugiego jest o wiele lepsza.

  • 0

    63. ~Jakub  2013-05-08 14:12:46  host: 217.97.252.90

    nazwa jest ok, tylko należy ją odpowiednio czytać: "T-Mobile - Polska Spółka Akcyjna"

  • 0