Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Załóż bloga z Nokią

Załóż bloga z Nokią

sirmark 15 Lipca 2004 15:18

0 0

Lifeblog to oprogramowanie dla telefonu komórkowego i komputera, które pozwala w łatwy sposób prowadzić multimedialnego bloga złożonego z materiałów rejestrowanych "komórką".

Nokia udostępniła właśnie wersję beta tej aplikacji – będzie ona aktywna do końca października. W międzyczasie powinna pojawić się ostateczna wersja programu. Lifeblog automatycznie przesyła do komputera zdjęcia, pliki wideo, SMS-y i MMS-y, ułatwia też ich organizację, edycję i przeszukiwanie. Wszystko po to, by użytkownik telefonu mógł przy minimum wysiłku prowadzić przejrzysty dziennik internetowy.
Niestety, aplikacja nie będzie dostępna dla wszystkich – oprócz komputera PC z systemem Windows wymaga bowiem telefonu Nokia 7610. W przyszłości zapewne będzie współpracować także z innymi aparatami fińskiego producenta

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-254-212.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet