Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Załap się na złote numery Heyah

Załap się na złote numery Heyah

sirmark 13 Maja 2004 13:48

0 0

Dzisiaj wystartowała Złota Aukcja Heyah. Jest to pierwsza, zorganizowana przez Heyah, oryginalna aukcja złotych numerów i zarazem pierwsza taka aukcja w historii telefonii komórkowej w Polsce.

Pod młotek pójdzie 1500 specjalnych złotych numerów. Codziennie wystawiane będą nowe numery, a licytacja każdego z nich będzie trwała 7 dni. Cena wywoławcza dla wystawianych na aukcji numerów to 40 złotych. Nie trzeba będzie martwić się o dostawę wylicytowanego numeru – Heyah dostarczy starter kurierem do rąk własnych. Złota Aukcja Heyah trwać będzie przez około 2 tygodnie. Każda aukcja oznaczona będzie unikalnym znaczkiem świadczącym o tym, że jest to oryginalna aukcja Heyah. Licytacja ostatnich numerów z prefiksem 888 zamyka pierwszy rozdział z życia Heyah. Numery zaczynające się od 0-888 znalazły swoich właścicieli i jest ich już prawie milion! Dlatego zostaje wprowadzony kolejny prefiks 880, którego dystrybucja już się rozpoczęła.
Zobacz aukcje ze złotymi numerami

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-7-173.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet