Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Zakupowe" minuty w Mova do wszystkich

"Zakupowe" minuty w Mova do wszystkich

WitekT 30 Stycznia 2009 11:03

0 0

Od lutego Carrefour Mova poważnie uatrakcyjni swoją ofertę. Będzie więcej minut z zakupów do wszystkich - pisze Gazeta Prawna.

Limit minut, który można miesięcznie uzyskać za zakupy, zostanie zwiększony z 60 do 250. Dodatkowo, miniuty teraz nie będą tylko do wykorzystania wewnątrz sieci i na stacjonarne, ale do wszystkich polskich operatorów (z wyłączeniem Play).




Który MVNO ma najkorzystniejszą ofertę?

MobilKing
49.89%
Carrefour Mova
7.45%
mBank mobile
8.49%
MyAvon
1.19%
WP Mobi
2.31%
Cyfrowy Polsat
2.90%
Snickers Mobile
2.46%
tuBiedronka
24.05%
Crowley Mobile
0.67%
MNI Mobile
0.60%

Wszystkich głosujących: 1343



Źródło tekstu: Gazeta Prawna     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~  2009-01-30 12:22:40  host: ip-89.171.231.34.dsl.crowley.pl

    Po pojawieniu się MK byłem przekonany, że nastąpi przełom w tej dziedzinie czyli, że ceny spadną a oferty będą bardziej przejrzyste. MK myślę, że przez trochę niewłaściwą reklamę (zbyt mało o ofercie a zbyt dużo o kobietach) z trudem przebija się na rynku. Jak do tej pory nikt z opów nie zmienił okresu ważności konta żeby zbliżyć się do MK, cennik połączeń głosowych też jest atrakcyjny a jednak to inni przejmują użytkowników. C4Mova po wejściu tuBiedronki chce zdecydowanie uatrakcyjnić ofertę i jak na razie udaje im się to.

  • 0

    12. ~rea  2009-01-30 12:39:16  host: aamc240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 9 - dla odmiany najciekawsze MVNO są na sieci PTC - Mobilking i tuBiedronka, najtańsi na rynku. Może PTC ma normalniejsze stawki niż Centertel?

  • 0

    13. ~ass  2009-01-30 13:28:01  host: cxw190.internetdsl.tpnet.pl

    szkoda tylko że telefon wykonany do Obsługi Klienta sieci Mova nie potwierdza tych rewelacji....cytuję "to nie jest nasza promocja i nie ma ani 250 minut ani do wszystkich (prócz Playa) sieci"

  • 0

    14.  2009-01-30 13:35:51

    @13 Czy dzisiaj jest luty ? Jutro zapytaj

  • 0

    15.  2009-01-30 13:36:28

    ass: zacznijmy od tego, że do lutego jest jeszcze kilka dni. BOK-i praktycznie zawsze o promocji dowiadują się w dniu jej wejścia w życie. Po drugie - w Carrefourze w warszawskiej reducie wiszą już przy kasach (wysoko, przy suficie) informacje o nowej promocji (że do wszystkich operatorów, na plakatach są tablice z kierunkowskazami).

  • 0

    16. ~  2009-01-30 13:41:41  host: 77-253-161-76.adsl.inetia.pl

    Czy Mova i Snickers Mobile mają internet i w jakich cenach? Bo w cennikach tego nie widzę?

  • 0

    17. ~  2009-01-30 13:45:15  host: acks52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Biotyty a Ty masz podobno komórkę w myavon przyznaj się :) ?

  • 0

    18.  2009-01-30 13:50:41

    Komórki nie mam, ale konsultantka przydała by się :D

  • 0

    19. ~  2009-01-30 14:07:21  host: f143-057.opera-mini.net

    mam pytanie. czy takze 1 minuta bedzie wymienna na 3 smsy (jak to bylo od 9 stycznia 2009r.?) czy beda tylko minuty?

  • 0

    20. ~  2009-01-30 14:14:43  host: 217.77.225.131

    Będzie wymienna ;)

  • 0

    21. ~środa  2009-01-30 14:27:00  host: csknet-84-234-33-183.csk.pl

    @14 jutro też jeszcze nie będzie luty :D

  • 0

    22.  2009-01-30 14:28:00

    A co z juz zgromadzonymi minutami, zostaja przechodza do nowej oferty czy nowa oferta to kolejne subkonto ?

  • 0

    23. ~mmm  2009-01-30 14:28:08  host: 89.174.61.210

    tak tylko że tuBiedronka ma promocyjna stawkę na połączenia do końca czerwca. Od lipca minuta będzie kosztować 45 gr. a tak się reklamuje że u nich stawka 33 grosze do wszystkich oprócz Play

  • 0

    24. ~bart4  2009-01-30 14:59:53  host: public-gprs2788.centertel.pl

    Sporadycznie robie tak zakupy wiec to propozycja nie dla mnie. Z drugiej strony podoba mi sie konsekwencja Mova w uatrakcyjnianiu bonusami wlasnej oferty poprzez dodatkowe minuty za zakupy. Niestety mobilking pod tym wzgledem wydaje sie mniej atrakcyjny. mbank mobile mialo na samym poczatku swietną promocje za placenie kartami banku, teraz jest tak sobie.

  • 0

    25. ~  2009-01-30 15:09:50  host: f96-058.opera-mini.net

    23: to sie zobaczy w lipcu. Teraz nie krzycz, prawdopodobnie przedłuża promo.

  • 0

    26. ~  2009-01-30 15:11:47  host: f96-058.opera-mini.net

    Biotyt: piszemy "naprawdę" (razem) i "przydałaby" (też razem - "by" z osobowymi formami czasowników piszemy razem).

  • 0

    27. ~paolo_m  2009-01-30 18:13:42  host: adac29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    troche off topic: gdzie sieci znajde strony taki operatorów jak: Crowley Mobile i MNI Mobile???

  • 0

    28. ~neo  2009-01-31 00:58:57  host: ehg250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    > 27. pewnie w Google :)

  • 0

    29. ~  2009-01-31 14:04:24  host: f96-064.opera-mini.net

    Gazeta prawna pprzeczytala gazetke ot tajemnica. Od jutra minuty mozna zbierac tylko w tym samym niesiacu w ktorym bylo doladowanie. w zaleznosci od kwoty doladowania tyle minut mozna zebrac i tak dla 10zl 20min a dla 100zl 250min dla 50zl 120min Jak doladowujesz co miesiac 50zl i kupujesz w sklepie za 1200zl to masz minute po 21gr do wszystkich oprocz play

  • 0

    30. ~  2009-02-02 10:07:59  host: e1-218-ra.elartnet.pl

    czekałam na to. teraz się jeszcze bardzej opłaca. gratulacje dla Carrefoura Mova.

Dodaj swoją opinię