Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zagraniczne rozmowy w NewFon za 1 gr.

Zagraniczne rozmowy w NewFon za 1 gr.

WitekT 2 Grudnia 2005 16:47

0 0

Pół roku po wprowadzeniu na rynek oferty telefonii internetowej NewFon, pojawia się promocja nigdy i nigdzie wcześniej nie spotykana – 1 grosz za minutę w wybranych kierunkach połączeń międzynarodowych.

Polega ona na obniżeniu ceny rozmów do sieci stacjonarnych w objętym promocją kraju do kwoty jednego grosza netto za minutę połączenia przez miesiąc od dnia rozpoczęcia. Promocja obejmuje wszystkich użytkowników usługi NewFon, którzy - w czasie jej trwania - wykonają połączenia na kierunek objęty promocją - nie wymaga to żadnych dodatkowych formalności.

Trwa już promocja dla dwóch krajów – od 10. listopada do 10. grudnia 1 grosz za minutę rozmowy zapłacą wszyscy użytkownicy telefonii internetowej NewFon dzwoniący do Stanów Zjednoczonych, a od 28. listopada - przez miesiąc – 1 grosz kosztuje minuta połączenia z Wielką Brytanią. To zaledwie początek - w kolejce czekają kolejne kraje.
Kolejną propozycją dla użytkowników NewFona, którzy są jednocześnie klientami mBanku jest wspólna promocja obu firm, która potrwa od 6. grudnia do 6. stycznia. Każde doładowanie konta NewFon kwotą co najmniej 20 zł brutto z wykorzystaniem sposobu płatności mTransfer będzie premiowane rabatem kwotowym (w wysokości nawet do 10% kwoty doładowania) przyznawanym na dowolne połączenia świadczone w ramach usługi NewFon.

Wysokości rabatów i szczegóły promocji dostępne będą na stronie www.newfon.pl.

Źródło tekstu: Dialog     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~  2005-12-02 17:04:49  host: nat01.rtk.net.pl

  no - taka oferta mi sie podoba:))

 • 0

  2. ~  2005-12-02 17:06:04  host: nat01.rtk.net.pl

  a kiedy na polskie telefonie stacjonarne rozmowy będą kosztować 1 gr/min??

 • 0

  3. ~hettman  2005-12-02 17:28:09  host: chello087207092181.chello.pl

  @anonim- zastanawiasz sie kiedy w polsce rozmowy po 1 gr na stacjonarke-to ja ci odpowiem: przy TPSA to to nastąpi jak sie dwie niedziele palmowe do kupy zejdą... :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-156-61-117.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz ofertę Prosto na kartę Plusa?

Prosto Na Kartę - nowa oferta dla klientów Plusa

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet