Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zagraj o staż w Nokii

Zagraj o staż w Nokii

WitekT 23 Lutego 2007 11:27

0 0

W XII edycji konkursu Grasz o staż organizowanego przez PricewaterhouseCoopers i Gazetę Wyborczą studenci i absolwenci szkół wyższych mogą wygrać staż w firmie Nokia Poland.

W tym roku na uczestników konkursu czekają w Nokia Poland praktyki w następujących działach: Mobile Packet Core Center of Excellence (2 miejsca, dział zajmuje się mobilną siecią pakietową), Mobile Switching Center Server Release 4 Center of Excellence (1 miejsce, dział zajmuje się Serwerem MSC) oraz Value Added Services Competence Stream (1 miejsce, dział zajmuje się usługami o wartości dodanej). W 2006 r. praktyki w firmie Nokia Poland wygrało pięć osób.

Młodzi, zdolni ludzie mają świetne pomysły i świeże spojrzenie na otaczającą ich rzeczywistość, dlatego ich praca jest cenna dla każdej instytucji. Z drugiej strony firma Nokia to dla nich doskonałe miejsce na odbycie praktyk, gdzie z pewnością wiele się nauczą. Udział w konkursach takich jak "Grasz o staż" jest spójny z polityką firmy Nokia - chcemy wspierać rozwój młodych ludzi", mówi Katarzyna Kluk, dyrektor marketingu Nokia Poland.

By wziąć udział w konkursie należy wysłać drogą elektroniczną formularz zgłoszeniowy ze strony www.grasz.pl do 2. kwietnia. Na formularz zgłoszeniowy składają się: życiorys, rozwiązanie minimum jednego, a maksimum trzech zadań konkursowych spośród zamieszczonych na stronie www.grasz.pl oraz wypełniona ankieta.
Dla osób biorących udział w konkursie firma Nokia przygotowała następujące zadania:
Architektura MMS,
IT w telekomunikacji,
IT: programowanie Linux,
Telekomunikacja.

Wysłanie formularza zgłoszeniowego to dopiero pierwszy etap konkursu. Następnie nadesłane rozwiązania zadań konkursowych są oceniane przez specjalistów. Autorzy najlepszych pomysłów przejdą do drugiego etapu, na który składają się rozmowy kwalifikacyjne lub inne formy selekcji u fundatorów praktyk (w maju).

Konkurs przeznaczony jest dla studentów ostatnich lat studiów (III, IV i V roku) oraz dla absolwentów, którzy nie ukończyli 30 roku życia. Na zwycięzców czeka w sumie ponad 220 praktyk w firmach i organizacjach pozarządowych w całej Polsce. Praktyki trwają minimum cztery tygodnie i są płatne. Wygrać można także nagrody dodatkowe jak kursy językowe, szkolenia, czy książki.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~r  2007-02-23 15:58:12  host: chello087206151164.chello.pl

    ja bym zagrał ale wolę SE ;)

  • 0

    2. ~  2009-05-07 14:32:26  host: 82-160-42-3.tktelekom.pl

    ta wasza strona jest super

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet