Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Zadzwoń Teraz" w Orange

"Zadzwoń Teraz" w Orange

sirmark 2 Lipca 2008 22:53

0 0

W Orange pojawiła się usługa "Zadzwoń Teraz", dzięki której użytkownik zostanie poinformowany o możliwości zrealizowania połączenia z osobą w Orange, do której wcześniej dzwonił, a która nie była dostępna.

Jeśli osoba, z którą bezskutecznie próbowałeś się połączyć włączy telefon, znajdzie się znowu w zasięgu lub zakończy inną rozmowę, otrzymasz powiadomienie w formie SMS-a. Komunikat o dostępności przyjdzie z numeru osoby, z którą nawiązywany był kontakt.




Usługa jest bezpłatna i dostępna dla wszystkich klientów Orange, we wszystkich ofertach i planach taryfowych. Zostanie ona włączona automatycznie wszystkim klientom Orange. Aktywacja usługi obecnym klientom będzie odbywała się stopniowo i potrwa kilka miesięcy. Nowi klienci będą mieli aktywowaną usługę w chwili zakupu karty SIM

Użytkownik ma możliwość zablokowania powiadomienia SMS, w przypadku:
- jeśli nie chce otrzymywać powiadomień o dostępności innych użytkowników usługi
- jeśli nie chce, aby inni dowiadywali się o jego dostępności.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13. ~berdys  2008-07-03 00:10:32  host: ccr61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przed wlaczeniem takiej uslugi byli by laskawi zapytac przez sms , a nie jak leci, z rozdzielnika. Takie smsy wysylane do innych to jakas forma kontroli. Poza tym juz sobie wyobrazam, jak wlaczam telefon o 8 rano a zwykle mam nieodebranych 10 polaczen i w jednym ciagu dzwoni np 5 osob z kolei. Kurde... a tak to te telefony mam rozlozone na caly dzien... ale i tak buce... :)

  • 0

    14. ~berdys  2008-07-03 00:15:09  host: ccr61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Lepiej by wlaczyli w prepaidzie polaczenie oczekujace.. dobra... pobozne zyczenia.....

  • 0

    15. ~jojo  2008-07-03 00:33:35  host: eei183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W sumie teraz połączenia (przynajmniej we własnej sieci) są na tyle tanie, że mogli by też umożliwić połączenia konferencyjne w pre-paidach. berdys - nie chcesz, dobra. Ale jeżeli jest możliwość kontroli danej usług (aktywacji i dezaktywacji) to dobrze, że taka usługa istnieje. Mnie ona odpowiada i wręcz ŻĄDAM od Ery, aby uzupełniła Tak Tak-a o dodatkowe usługi, dostępne w Orange i Plusie.

  • 0

    16. ~berdys  2008-07-03 00:49:47  host: ccr61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jojo~nie mam nic przeciwko usludze, tylko zapewne nie dostaniemy nawet informacji smsem o tym ze takowa usluga zostala wlaczona i o sposobie wylaczenia. Jak dostaniemy- to dlugo po czasie. Oj tak, przylaczam sie do zadania od Orange- wlaczac mi zaraz oczekujace i od biedy konferencyjne :) W ramach bonusa przekazywanie polaczen.

  • 0

    17. ~Zenek  2008-07-03 05:15:29  host: ablh27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Najpierw niech orange ruszy. Od wczoraj w okolicach krakowa ( od 20 ) nie mozna nigdzie zadzownic zrywa po 3-4 secundach. Oficjalnie bok mowi rekonfiguracja, ale tyle godzin ?

  • 0

    18. ~  2008-07-03 07:25:56  host: p09-14.opera-mini.net

    Byś się nie posrał tym oręcz bo oni i tak cię w dupę kopną

  • 0

    19.  2008-07-03 08:32:16

    "znaczy sie usluga od dawna znana w erze pt. juz jestem...." a to przypadkiem nie działało na zasadzie, że gdy do mnie ktoś próbował się dodzwonić, a byłem poza zasięgiem, to gdy znalazłem się w zasięgu on otrzymywał sms, że jestem dostępny? Tu chodzi o usługę, która działa w Play od początku... Czyli jeżeli gdy osoba, do której dzwonię ma wyłączony telefon to dostanę sms'a gdy się w nim znajdzie... Jest to jasno napisane w newsie.

  • 0

    20. ~mar  2008-07-03 08:35:13  host: mpk-gw.man.poznan.pl

    13-najlepiej wyłączyć telefon na cały dzień a włączyć go o 2:30 w nocy. gwarantuję, że zabawa będzie przednia i paru znajomych się obrazi. tego typu usługi nie powinny być włączane z automatu a poza tym powinna istnieć możliwość zdefiniowania godzin w których to działa, tak jak jest np w niektórych bankach. ale żeby o tym wiedzieć to trzeba najpierw pomyśleć a potem zrobić.

  • 0

    21.  2008-07-03 08:36:35

    w erze tez to jest, wylaczylem zarowno informacje o mojej dostepnosci jak i informacje o dostepnosci innych, za duzo tego wielkiego brata, przy czym w dalszym ciagu dostaje informacje, ze ktos inny jest juz dostepny (mimo wylaczenia uslugi!)

  • 0

    22.  2008-07-03 09:08:27

    mar: Jak komuś przeszkadza telefon w nocy to niech go sobie wyłączy lub wyciszy dzwonek. Wtedy i takie powiadomienia we śnie nie przeszkodzą.

  • 0

    23.  2008-07-03 09:09:54

    Fajna usługa, na pewno będę korzystał. Szkoda tylko, że wzorem Play sieci Orange i Era nie uruchomiły powiadamiania o dostępności dla wszystkich sieci tylko we własnej!

  • 0

    24. ~JAREX  2008-07-03 09:48:17  host: public-gprs9177.centertel.pl

    Przecież jak ktoś nie chce tej usługi to na swoim koncie może ją wyłączyć w internecie, albo w BOK. Co nie którzy tylko krytykują, a nie sprawdzą czy można ją wyłączyć. Przecież każdy operator chce aby jego sieć miała to co pozostali operatorzy.

  • 0

    25. ~mar  2008-07-03 11:30:50  host: mpk-gw.man.poznan.pl

    23-uwierz w dorosłym życiu są sytuację, że nie można wyłączyć z wielu powodów. 26-zasada jest prosta nie zamawiałem to nie chcę i trzymajmy się tego bo będzie jak z reklamami. Bardzo dawno temu jeszcze za IDEI też była sytuacja kiedy to ta właśnie sieć zdecydowała co dla klientów jest dobre i im z automatu zmieniła plany taryfowe na nowe lepsze.

  • 0

    26.  2008-07-03 13:20:17

    Jest aktualnie jakaś promocja na doładowanie w POPie? Przy doładowaniu za 50 zł np.

  • 0

    27.  2008-07-03 13:34:50

    wlo: Nie ma teraz promocji na doładowania. Podobno od 8 lipca w Orange Music ma zakończyć się promocja pakietów SMS/MMS do wszystkich sieci. Takie niespodzianki na wakacje sieci Orange przygotowuje swoim klientom.

  • 0

    28. ~kwistas  2008-07-03 15:10:31  host: w3cache.wignet.pl

    Nie dramatyzujcie przecież można będzie to wyłączyć tak jak w Erze czy PLAY.

  • 0

    29. ~kwistas  2008-07-03 15:12:16  host: w3cache.wignet.pl

    biotyt pewnie i tak przedłożą promocje zawsze tak robią, Orange music ma wzięcie ze względu na właśnie pakiety do wszytskich sieci bez tego music będzie nieopłacalna.

  • 0

    30.  2008-07-04 07:25:37

    biotyt - dzięki... pytam bo syn potrzebuje zasilić swojego popa używanego do kontakt z dwójką przyjaciół tylko, żeby mu nie przepadły pieniądze ;-) A ponieważ zasila swoją kasą, bardziej go interesuje żeby mniej wydać (więcej zyskać) niż by zasilał z kieszeni ojca ;-)

  • 0

    31. ~  2008-07-14 06:56:28  host: f143-061.opera-mini.net

    29 oby nie przedłużali tej promocji :-) wszystkiego najgorszego oręcz!

  • 0

    32. ~jasiek  2008-07-22 12:16:00  host: ciw157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    prawde mowiac w orange strasza ceny polaczen, 65-75 groszy? to przeciez barzo duzo. w umowie minutowej plusa jest przeciez 59 groszy za minute. orange powinien pomyslec nad swoja polityka cenowa, bo jest coraz mniej atrakcyjna

Dodaj swoją opinię