Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zadzwoń na numer GG

Zadzwoń na numer GG

WitekT 23 Kwietnia 2007 13:46

0 0
Gadu-Gadu wprowadziło możliwość rozmowy głosowej między abonentem tradycyjnej telefonii a użytkownikiem komunikatora.

Rozmowę taką można przeprowadzić dzwoniąc na numer 022 4277777, a następnie wprowadzając numer GG i zatwierdzając to klawiszem #.

Rozmowy można prowadzić tylko z użytkownikami GG w najnowszej wersji 7.7. W wypadku, gdy użytkownik korzysta z wcześniejszej wersji lub nie jest zalogowany, odezwie się jego poczta głosowa.


Źródło tekstu: Gad-Gadu, wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4.  2007-04-23 14:19:00

    pedros77: to stacjonarny numer w strefie warszawskiej należący do spółki SMS-Express, czyli twórcy gg.

  • 0

    5. ~Karol  2007-04-23 14:22:19  host: ali218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie wiem jak polaczenia na nr stacjonarne ale rozmowa pomiedzy userami gg to tragedia. jeden komputer z laczem 1MB a drugi 2MB a dzwiek caly czas przerywa. ciekawe czy u innych tak samo

  • 0

    6.  2007-04-23 14:23:09

    SMS-Express jeszcze istnieje?

  • 0

    7.  2007-04-23 14:24:18

    Znaczy jako spółka... Bo program nie, odkąd jest GG ;-)

  • 0

    8. ~Kombat  2007-04-23 14:25:12  host: aanz246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie, spolka nazywa sie od dluzszego czasu gadu-gadu

  • 0

    9.  2007-04-23 14:26:11

    Kombat: ok, widocznie nie zmienili nazwy w UKE przy numeracji. ;)

  • 0

    10. ~Disney  2007-04-23 15:28:05  host: 87.198.98.66

    Wreszcie i gg m opcje dzwonienia a nie tylko czatu.... to duza konkurencja dla Skypa bo gg ma wiecej osob niz Skypa (oczywiscie w Polsce) tylko jeszcze kazdy musi sobie nowsza wersje zainstalowac bo na razie to widze tylko zielona sluchawke przy kilku osobach na liscie kontaktów :)

  • 0

    11.  2007-04-23 16:23:57

    A ile to kosztuje?

  • 0

    12. ~gosc  2007-04-23 16:30:22  host: c61-15.icpnet.pl

    zielona sluchawke masz jak wpiszesz czyis numer telefonu w kontakt

  • 0

    13. ~lukaszsz15  2007-04-23 16:55:12  host: aagm149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wyprobowalem juz to i koszt jest jak za rozmowe na tel. stacjonarny. przynajmniej jak dzwonilem z komorki to tak mi liczylo.

  • 0

    14. ~Gollum  2007-04-23 17:31:41  host: 87-205-168-180.adsl.inetia.pl

    Gdyby tylko nie te reklamy w oryginalnym kliencie GG... jakoś Skype obywa się bez nich.

  • 0

    15. ~poznaniak  2007-04-23 17:40:44  host: 213-238-104-199.adsl.inetia.pl

    prowadzicie jałową dyskusję, jeśli jest to nr PSTN z warszawskiej strefy to liczy jak za połączenie z stolicą. Zależnie od taryfy jaką się ma. Masz darmowe weekendy i wieczory w netii - nic nie płacisz, masz socjalny w tpsa płacisz jak za zborze. Sprawa prosta!

  • 0

    16. ~ziuu  2007-04-23 17:47:07  host: host-87-101-68-192.nowiny.net

    jakosc koszmarna, glos zanika po stronie gg, tzn to co mowi osoba dzwoniaca to slychac OK, ale dzwoniacy slyszy co 2gie slowo odbierajacego :/

  • 0

    17. ~  2007-04-23 18:48:45  host: acmr118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pozananiak idź gdzie indziej bajdurzyć w tepsie też są darmowe wieczory i weekendy więc jako pracownik netii jesteś mało obietywny.

  • 0

    18. ~poznaniak  2007-04-23 18:54:24  host: 213-238-104-199.adsl.inetia.pl

    ***18 - ale nie do obcych sieci, więc nie opowiadaj bajek!

  • 0

    19. ~adamek  2007-04-23 19:05:56  host: 213.199.219.44

    Dobra fajnie. Ale ile płacimy za rozmowę? Tak jakbyśmy dzwonili na stacjonarny czy jak na komórkowy. I ciekawe czy jest jakaś wersja GG na komórkę na którą też można dzonić. To byłby dopiero tani myk marketingowy. Bo wykupiłbym pakiet na stacjonarne a dzwoniłbym na kogoś GG na komórkę. :)

  • 0

    20. ~shootem  2007-04-23 21:18:33  host: abnh126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @19 adamek - Przeczytaj komentarze powyżej, tam jest wszystko. A jeśli chodzi o pomysł z komórkami, to nie sądzę, że twórcy GG chcieliby dopłacać do interesu, a tym skończyłoby się udostępnienie mobilnej wersji programu z możliwością odbierania połączeń głosowych. Przecież operatorowi komórkowemu też się coś należy, ktoś mu musi zapłacić;)

  • 0

    21. ~arek  2007-04-23 23:07:27  host: polsl2-65.rybnet.pl

    Właśnie aktywowałem nr stacjonarny w strefie 18 a mieszkam w strefie 32. Dzieki temu moi znajomi z gór dzwonią do mnie i płacą jak za połączenie lokalne. Jakość całkiem dobra, tak jak i wcześniej była dobra, gdy tylko ja mogłem dzwonić. Z GG na GG nie próbowałem jeszcze dzwonić. Raklamy w GG sa tylko przy promocyjnym dzwonieniu wieczorami. Normalnie reklam nie ma.

  • 0

    22. ~  2007-04-24 08:28:46  host: absk168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Skonfigurowałem bramkę pod GG. Dodzwonić się mogę, ale nie mogę zadzwonić do innej osoby na numer GG, dostaję komunikat że przed numerem należy wpisać 0, tylko że nie dzwonię na PSTN. Chyba, że nie można dzwonić z bramki na numery GG...

  • 0

    23. ~arek  2007-04-24 13:34:34  host: polsl2-65.rybnet.pl

    #22 możesz dzwonić ale wybierając 022 4277777 a potem nr GG#

Dodaj swoją opinię