Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zabytki w sklepie Plus GSM

Zabytki w sklepie Plus GSM

sirmark 24 Stycznia 2006 10:28

0 0

W ofercie internetowego sklepu Plus GSM pojawiły się dość zabytkowe, jak na dzisiejsze czasy, telefony.



Są to m.in. Ericsson R380s za 1218 zł, Sony CMD-J70 za 852 zł, a nawet Nokia 5110 za 730 zł.


Możliwe, że znajdą się jacyś chętni kolekcjonerzy, dla których podana cena nie będzie za wysoka.


Podziekowania za info dla Andrzeja.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7.  2006-01-24 11:37:29

    W Polkomtelu widać nad niczym nie panujom ;((( Tam sie chyba wszyscy nadajom do zwolnienie-amatorszczyzna całkowita ;( ONLY HEYAH !!! ;)))

  • 0

    8. ~lukasm  2006-01-24 11:51:04  host: bwx151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pani Stasia jak zamiatała magazyn to znalazła kilka foników i oto pojawiły się w e-sklepie.

  • 0

    9. ~water  2006-01-24 11:54:46  host: adai220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WIELKA WYPRZEDAŻ W PLUSIE :-))

  • 0

    10.  2006-01-24 12:09:24

    Przecież to jest kpina :| Skąd oni te ceny wzieli?

  • 0

    11.  2006-01-24 12:24:25

    CIekawe skad oni je wzieli :P

  • 0

    12. ~Longman  2006-01-24 12:39:28  host: ewa156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja mam swoja teoryjke ;-). Zwroccie uwage, ze wszystkie trzy modele dzialaja na starej platformie. W ten zawoalowany sposob Plus daje do zrozumienia, aby najlepiej kupic takiego Ericssona R380s za 1218 zl, wrzucic do niego starter Sim+ i voila! Wszystko dziala! Jaka ta technologia Plusa przodujaca, a jaka wyrafinowana! Fiu, fiu! :-D

  • 0

    13. ~dj_dlugi  2006-01-24 12:43:26  host: avo238.internetdsl.tpnet.pl

    a czy te telefony są 3G ?;) bo jak tak to biore w ciemno... a co do 5110 to moja właśnie po 5 latach odeszła do komórkowego nieba... ale to chyba najmocniejszy (w sensie pancerny) telefon jaki nokia kiedykolwiek wyprodukowała...

  • 0

    14. ~rektor  2006-01-24 12:53:20  host: dop79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Haha, i te ceny jeszcze. No teraz plus to sie zupelnie zbłaźnił :)

  • 0

    15. ~Senior  2006-01-24 13:02:50  host: 213-73-26-242.ols.vectranet.pl

    No chyba oni z wieżowca na łowe spadli! :D:D:D:D takie TELEFONY za taką CENE!

  • 0

    16. ~Aaa  2006-01-24 13:37:20  host: zv218.internetdsl.tpnet.pl

    Depesz: faktycznie amatorsczyzna - zwłaszcza ortograficzna (w Twojej notce) :/

  • 0

    17.  2006-01-24 13:48:50

    HAHAHA... To to ładnie, tego to bym sie nie spodziewał, taka śmiechawa. Ale może Plus poszedł tropem że niektóre osoby lubią czarnobiałe i wyrażne wyświetlacze, oraz duże klawisze. Hehe, szkoda słów :)

  • 0

    18.  2006-01-24 14:43:30

    Sony rulez! jako jedyny ma polifonie..reszta przy nim wysiada! krotko mowiac telefon wart tych pieniedzy:)

  • 0

    19. ~dt  2006-01-24 14:43:56  host: wap.plusgsm.pl

    faktycznie ktos tam musial je znalezc w katach magazynu podczas sprzatania. A ze ceny byly do nich przyklejone z dawnych lat to po co bylo szukac w archiwum.

  • 0

    20.  2006-01-24 14:45:54

    hmm a tak nawiasem mowiac to Orange zaczyna wychodzic na lidera na naszym cudownym rynku..nie ma to jak sie uwsteczniac!

  • 0

    21. ~2005  2006-01-24 17:53:27  host: edx43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ?!?!?! Rzeczywiście szałowa oferta, mam jeszcze - już tylko instrukcję od Nokii 5110 (którą to miałem kiedyś jako służbowy fon). Sprzedam tą instrukcję za wyjątkowo niepowtarzalną cenę czyli jedyne 250 zł !

  • 0

    22.  2006-01-24 19:02:42

    łał ale okazja,,, lece do banku po kase, i kupuje...;)

  • 0

    23. ~ruff  2006-01-25 14:00:59  host: dqq152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie znacie sie, bo to oferta dla oldskulowców :p Retro jest trendy i waarte kazde pieniądze :):)

  • 0

    24. ~lol  2006-01-25 15:27:10  host: bil2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i wy mówicie, że w Orange'u sa wygurowane ceny ?? :P

  • 0

    25. ~s  2006-01-28 21:26:20  host: cqv164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zarąbisty temat newsa - nie wiem czym plus podpadł twórcom tego portalu ale naprawdę nabiliście sobie u mnie punktów :D

  • 0

    26.  2006-11-23 10:25:27

    no z tymi cenami to trochę przegieli

Dodaj swoją opinię