Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Żabka: wRodzinie obok Mobilkinga

Żabka: wRodzinie obok Mobilkinga

LuiN 10 Sierpnia 2009 12:34

0 0

CenterNet zawarł dziś dwie umowy. Umowa z Żabka Polska dotyczy elektronicznej sprzedaży kart doładowujących telefonii wRodzinie. Z kolei na mocy umowy ze spółką Bonum, w sklepach Żabka kupić będzie można też startery wRodzinie.

Przedmiotem pierwszej umowy jest zakup przez Żabkę od CenterNetu kodów doładowujących umożliwiających korzystanie z usług telekomunikacyjnych pod marką wRodzinie. Umowa wchodzi w życie z dniem podpisania i jest zawarta na czas nieokreślony.




Jednocześnie zarząd CenterNetu przekazał informację, iż Żabka podpisała umowę z Bonum, spółką dystrybucyjną współpracującą z CenterNetem, dedykowaną do sprzedaży produktów wRodzinie. Tym samym w sklepach Żabka będą sprzedawane też startery marki wRodzinie.

Spółka Żabka Polska, obecna na rynku od 2000 roku, jest firmą o ogólnopolskim zasięgu, do której należy obecnie ponad 2000 sklepów. W 2008 roku spółka zajęła się dystrybucją produktów marki Mobilking.

Źródło tekstu: CenterNet     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~mirekb  2009-08-10 12:49:01  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    czy target "wrodzinie" będzie podobny do MK??byc moze nie ale,ale zeby wogóle gdzies sie dało doładowac to istotne

  • 0

    2.  2009-08-10 12:50:27

    To już na pewno w następnych "Rozmowach Niedokończonych" (w środę o 18.15) Plewczyński się tym pochwali.

  • 0

    3.  2009-08-10 12:54:47

    Ojciec Dyrektor chce sprzedawać swoje startery obok tych z roznegliżowanymi paniami z Mobilkinga? Ciekawa rzecz ;) .

  • 0

    4. ~KLEIK  2009-08-10 13:11:33  host: egf30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    U NAS W LUBLIŃCU ZGODNIE Z REKLAMĄ ZAMKNĘLI JUŻ WSZYSTKIE 3. MOŻE BĘDĄ W KOŚĆIELE ?

  • 0

    5.  2009-08-10 13:17:25

    ...a łudziłem się że powstanie sieć TuŻabka ;]

  • 0

    6. ~tt  2009-08-10 13:33:40  host: 94-168-188-41.cable.ubr28.sgyl.blueyonder.co.uk

    @kleik: tego lublińca na śląsku? ;>

  • 0

    7. ~wosq  2009-08-10 13:42:06  host: 188.33.111.71

    Świetna dystrybucyjna robota...A oferta wRodzinie zdecydwania przebija jakiegokolwiek Tak-Taka. Niech będzie pochwalona zawsze dziewica.

  • 0

    8.  2009-08-10 13:46:17

    A tak swoją drogą - zastanawiam się jakie będą wartości "papierowych" doładowań. W ostatnich RN poświęconych sieci "wRodzinie" Marcin Strzelczyk mówił, że na razie zalecają doładowania nie mniejsze niż 10 zł (i tak dobrze), ponieważ jeszcze nie ma możliwości doładowywania mniejszymi kwotami.

  • 0

    9. ~bleeee  2009-08-10 14:30:23  host: 192.193.116.137

    dla mnie żabka to był zawsze syf i malaria, a teraz to juz ogóle z kilometra trzeab to badziewie monijać, "ave sathan"!

  • 0

    10.  2009-08-10 21:43:40

    Już to widzę: naga dziewczyna obok zdjęcia pielgrzymki xD

  • 0

    11. ~ziomek13  2009-08-11 07:30:26  host: brn224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jojo ty masz jakąs osbesje na punkcie rydzyka? ja ten temat ignoruje tym bardziej ze cennik fatalny; jak to sie mówi-jak gówno smierdzi to omija sie na kilometr

  • 0

    12.  2009-08-11 10:40:20

    Mnie nie chodzi o Tadka. Mnie chodzi o CenterNet. Lubię po prostu "obserwować" nowinki. Jak na razie rozwój tej sieci w segmencie prepaid można zaobserwować jedynie na podstawie ich jedynego projektu MVNO "wRodzinie" - nic na to nie poradzę. Gdy wejdą wreszcie z "Extreme Mobile", to "wRodzinie" już mnie tak bardzo nie będzie interesować.

  • 0

    13.  2009-08-11 11:23:56

    A tak swoją drogą ziomek13 (nie chcę bronić oferty "wRodzinie, bo w porównaniu do "Fresh" faktycznie wypada słabo) ale tak patrząc obiektywnie to to nie jest wcale takie "gówno". Bez pakietów możesz mieć taniej niż w we "Fresh". W sieci 19 gr i 29 gr do stacjonarnych (podkreślam raz jeszcze - bez pakietów - dla sporej grupy osób to istotne.). Poza tym już od 10 zł ważność konta na wychodzące aż na rok, podobnie jak w ofercie "Fresh". Teraz również doładowania i startery staną się bardziej dostępne. Także zależy kto jak na to patrzy... Oczywiście dla mnie jak na razie znacznie lepszy jest "Fresh".

  • 0

    14. ~  2009-08-11 12:27:46  host: 212-102-20-35.adsl.inetia.pl

    Prawda jest taka, ze ta oferta jest dla starych, samotnych ludzi, bo jezeli ktos ma dzieci to one juz dbaja o to jaki pre-paid maja starsi rodzice czy dziadkowie.

  • 0

    15. ~  2009-08-11 13:53:53  host: v01-12.opera-mini.net

    do 14: moze i młodzi chca dbać o staruszków, ale jak taki staruszek bedzie uparty jak osioł i ojciec rydzyk to dla niego świętość to młodzi tu nie pomogą. a sporo staruszków i staruszek jest upartych jak osioł. a rydzyk wiara i sama nazwa radia 'maryja' wykorzystuje naiwność i wiarę staruszków i ludzi ludzi wierzących i tzw bogobojnych ale niestety nieumiejacych myśleć z roznych perspektyw, logicznie. rydzyk liczy na ludzi którzy latwo daja sie manipulowac latwo. stąd rydzyk dziala jak dziala. dalby 2-3zl za min polaczenia a wierni wyznawcy rydzyka i tak by to kupili i wychwalali ze to najlepszą telefonia. ze gdzie na dobre cele i takie tam blebleble. a ostatnio Gadalem z takim gostkiem co uczył sie w szkole rydzyka i pracuje w tv trwam dla niego. i sie pytam dlaczego oni nie pomagaja biednym itp lub jak ktos potrzebuje pomocy to rydzyk nie pomoże (podobno w takich sytuacjach rydzyk mowi 'a co mnie to obchodzi' a ja sie zapytałem 'no ale to co rydzyk posiada to jest z darów ludzi wiec on powinien tez innym pomoc bo to sa defakto nie jego pieniądze przeciez tylko ludzi by szło to na dobre cele?' na to on zdziwiony o czym ja mowie. wogole problemu nie widzi i jako wierny sługa rydzyka (widząc go takie mialem wrażenie) powiedzial mi tak 'ale to sa jego pieniądze wiec dlaczego on miałby sie tym z kimkolwiek dzielić? czy np taki kulczyk dzieli sie z kims swoimi zarobionymi pieniedzmi?' a ja mu na to ze taki kulczyk przynajmniej nie wykorzystuje wiary do biznesu. niech rydzyk zdejmie habit i zacznie działalność jak kazdy inny czlowiek/biznesmen na normalnych zasadach nie zbierając kasy od innych. wtedy ta kasa bedzie jego. a tak to nic nie jest jego. 'WIERNY SŁUGA RYDZYKA' nie zrozumiał o czym mowie do niego. co najciekawsze on pracuje dla tv trwam i nie ogląda zadnej innej tv oprocz trwam. a jak sie go najpierw kiedys pytalem czy zna inne media to mowil ze oczywiscie ze codziennie słucha ogląda i czyta różną prasę i media różne. widac ze ta szkoła medialna ojca

  • 0

    16. ~  2009-08-11 14:07:55  host: v01-08.opera-mini.net

    cd.. widac trwalo mi tekst. wiec w skrucie bez podawania innych przykładów napisze ze rydzyk zaczyna działać jak sekta religijna a ta szkole, media a teraz telefonie tworzy dlatego by miec wiecej kasy z wiernych i by (w praktyce to juz nie zwykła wiara lecz sekta religijna podszywajaca sie pod kościół katolicki) działała prężnie, i by ludzie jak najwięcej wspierali sekte rydzyka. tu chodzi o pieniądze i wladze. i widząc rydzyka przypomina mi sie tekst pisany kiedys przez mickiewicza: 'daj mi rząd dusz' podobno mickiewicz zrozumiał swoj błąd. rydzyk widze nie. władza i pieniądze ma wykorzystując wiarę ludzi. ehmm. przypomina mi sie stare powiedzenie: 'POLAK przez szkodą i po szkodzie glupi'

  • 0

    17. ~LEO  2009-08-11 14:27:04  host: aenq119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jaka Żabka tak i wRodzinie

  • 0

    18. ~Sil  2009-08-19 20:14:22  host: axj207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak tak tak. Starzy ludzie z doświadczeniem i wiedzą całego życia dali sie omamić,a wy młodzi,bez jakiegokolwiek doświadczenia jesteście od nich mądrzejsi, czytacie i widzicie miedzy wierszami. Trochę pokory.Tamci ludzie przeżyli wojnę, PRL, propagandę, część represje ze strony UB itp itd, a teraz są obrażani, wyzywani od moherów,ciemnogrodu przez jakis gimnazjalistów, licealistów itd leszczy, którzy nic nie więdzą, o niczym nie mają pojęcia,ludzi którzy z trudnością kojarzą daty rozbiorów, a sami uważają się za jaśnie oświeconych. Czlowiek na to patrzy i żal ściska dupę.

  • 0

    19. ~tmk  2009-08-25 12:33:18  host: atropos.tpi.pl

    Jedno nie ma wspólnego z drugim...

  • 0