Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Za sprawą Play TIDAL ma pierwsze miejsce w App Store

Za sprawą Play TIDAL ma pierwsze miejsce w App Store

LuiN 2 Lutego 2016 22:25

11 7

Trzy miesiące po uruchomieniu bezpłatnego dostępu do usługi TIDAL w abonamentach sieci Play, aplikacja w wersji dla iOS-u wspięła się na pierwsze miejsce polskiego rankingu App Store.



Pod koniec stycznia sieć Play chwaliła się, że za sprawą jej oferty TIDAL stał się najpopularniejszym serwisem streamingowym premium w Polsce, detronizując tym samym Spotify. Sieć oferuje swoim klientom usługę za darmo przez dwa lata, dzięki czemu mogą oni na opłatach miesięcznych zaoszczędzić 480 zł.




Chociaż udział sieci Play w rosnącej popularności aplikacji TIDAL w sklepie App Store jest niewątpliwy, palce maczać mógł w tym też sam TIDAL. 28 stycznia to właśnie do zasobów tej aplikacji trafił w pierwszej kolejności (na wyłączność) ósmy album Rihanny, ANTI. Po jednym dniu od premiery serwisowi przybył kolejny milion klientów.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: Play rozpoczął kampanię reklamową usługi Tidal
Zobacz: Tidal w Play - statystyki na temat użytkowników
Zobacz: Play daje Tidala za darmo swoim klientom

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: tidal | play

w sumie: 33
  • 0

    14. ~Jacek  2016-02-03 10:53:09  host: 31-178-110-87.dynamic.chello.pl

    reklama jak reklama, czy to tmobile, orange, czy plus - to wciaz reklama. ma wpasc w oko i do ucha, tyle. Ludzie lubia cokolwiek oby za darmo.

  • -2

    15. ~ola  2016-02-03 10:59:58  host: ip-37-152-18-72.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    czy z tego całego tidal można pobrać niezabezpieczoną mp3? jeśli nie to o kant tyłka to rozbić, YT z programem wygeneruje mp3 bez łaski...

  • 1

    16.  2016-02-03 11:05:14

    @ola da się. Ja odnalazłem flac z tym, że nazwy to np. 1231234434234.flac :/

  • 0

    17. ~air  2016-02-03 11:20:19  host: komp-95-171-194-84.protonet.pl

    Możecie polecić jakiś fajny głośnik bezprzewodowy z myślą o Tidalu?

  • -1

    18.  2016-02-03 11:23:42

    15, ola - ale ze złamaniem praw autorskich. Zapraszam na muzodajnia.pl - tam legalnie kupisz pliki mp3 za grosze.

  • 0

    19.  2016-02-03 11:25:13

    17, air - polecam TDK TREK Micro A12. Ma NFC, uszczelnianą obudowę, a na dokładkę kupując dwa można sobie rozstawić je jako stereo (parują się ze sobą). 3W per głośnik i bardzo dobry bas jak na te gabaryty.

  • 0

    20. ~vojtas  2016-02-03 11:27:13  host: proxy0.netia.pl

    Beka - ludzie wydają 3k na iphone, 4k na ipad i 6k na macbook, ale żeby subskrypcje w apple music albo innym za 30zł/msc opłacić to ich już nie stać.

  • 1

    21. ~  2016-02-03 11:52:25  host: user-164-126-100-100.play-internet.pl

    iphony to w większości pozerzy mają, a potem płacz jak zgubi sie telefon a spłacać go trzeba jeszcze długo... wiec nie sądzę aby im sie taka popularność tidala utrzymała po zakończeniu darmowego okresu, a nawet jestem tego pewien

  • 1

    22.  2016-02-03 12:02:54

    20, vojtas - no właśnie niekoniecznie. Zdziwiony byłem, że znajomy płaci za Apple Music mając do dyspozycji darmowego Tidala.

  • 1

    23.  2016-02-03 12:32:06

    @15 nie można pobierać, ale możesz zapisywać utwory do biblioteki offline na telefonie.

  • 0

    24. ~lolik  2016-02-03 12:42:26  host: 77-255-231-171.adsl.inetia.pl

    To nie jest tak, że TIDAL jest zupełnie darmowy - coś za coś: teraz aplikacja za darmo, ale płacisz za transfer danych. Wcześniej był odpłatny, ale ntransfer był bezpłatny

  • 0

    25. ~ola  2016-02-03 12:53:01  host: ip-37-248-254-58.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    18.LuiN - zgranie na własny użytej z YT jet nielegalne??? jeszcze nie pozamykali autorów aplikacji i pozwy na mln $? równie dobrze można zgrać z TV....

  • -1

    26. ~ola  2016-02-03 12:53:47  host: ip-37-248-254-58.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    @ 18.LuiN - czym różni się niezabezpieczona mp3 z YT a z firmy którą reklamujesz? masz wynagrodzenie za naganianie?

  • 2

    27.  2016-02-03 12:54:46

    @26 legalnością?

  • 0

    28. ~ola  2016-02-03 12:59:55  host: ip-37-248-254-58.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    @27 jak to się ma do Art.23. - USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych??? Wytwórnie same pakują na YT, aby zachcieć do zakupu... Jeśli coś ściągasz, ale nie udostępniasz, a pojawiło się to legalnie w PL, ściągasz od osoby która miała do tego prawa autorskie, na własny użytek - to gdzie tu coś na bakier z prawem? to ciekawe na forach prawniczych twierdzą iż jeśli jak jak wyżej pisze, to ok.

  • -1

    29.  2016-02-03 13:00:00

    @26 - to piractwo i tyle. Chcesz sobie legalnie słuchać na telefonie w trybie offline, to wykup YouTube RED. Muzodajnia to usługa Plusa, niczego nie reklamuję, a poziom Twojej wypowiedzi schodzi coraz niżej.

  • 0

    30.  2016-02-03 13:01:25

    @28 - możesz wypożyczyć utwór od znanej Ci osoby. Coś jak wypożyczenie książki. Pobierając od jakiegoś nicka z sieci nie spełniasz tych warunków. Poczytaj licencję YT, a dopiero potem się wypowiadaj.

  • 1

    31.  2016-02-03 13:06:39

    @28 sama napisałaś wyżej, ściagasz od osoby która nabyła prawa do utworu muzycznego(kupując jego kopie) na własny użytek.

  • -1

    32. ~pisior  2016-02-03 13:20:35  host: w3cache1.cyfrowypolsat.pl

    @29 Ściaganie plików z internetu jest legalne. Udostępnia już nie. Więc pobieranie gier filmów muzyki z internetu nie jest złem. Inaczej z udostępnianiem czegoś co do Ciebie nie należy i czerpaniem z tego korzyści.

  • 0

    33. ~Jankowsky  2016-02-05 04:05:14  host: user-188-33-98-143.play-internet.pl

    @32 Nie jest. Gry to oprogramowanie, a to już podlega pod całkowicie inny paragraf.

Dodaj swoją opinię