Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Za grosze do wszystkich" w Plusie dla biznesu

"Za grosze do wszystkich" w Plusie dla biznesu

WitekT 20 Lutego 2008 21:35

0 0

Najprawdopodobniej od 25. lutego w ofercie Plusa pojawi się nowa promocja dla biznesu - Za grosze do wszystkich. W jej ramach będzie można zakupić dodatkowy pakiet minut do wykorzystania do wszystkich sieci.

Cena i wielkość pakietu minut zależy od wybranej taryfy Elastyczna.




Elastyczna

Pakiet minut

Cena

30

20

8,54 zł

50

30

6,10 zł

75

50

6,10 zł

100

75

2,44 zł

150

100

2,44 zł

200

150

1,22 zł

300

200

1,22 zł


Minuty można wykorzystać na połączenia do wszystkich sieci krajowych, rozliczane są przed pakietem kwotowym, a niewykorzystane przechodzą na 6 miesięcy. Pakiet jest przyznawany przez 12 okresów rozliczeniowych.

Pakiet dostępny będzie tylko dla klientów podpisujących nową umowe.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 48
  • 0

    29. ~Psion  2008-02-21 00:32:04  host: 87-205-56-211.adsl.inetia.pl

    kwoty są zanizone, 1.policzyłem o rok za mało, a przyjęta śrenia dotyczy ostatniego roku, a w 2001 były to kwoty nawet 2x wyższe. Tak więc jest to kwota porównywalna np. ze średniej klasy samochodem.... Pewno tak samo będzie (jak się mało zmieni), kiedyś przez kilka lat byłem w Centertelu systemy NMT450 (kupowałem Motorolę "kaloryfer" po przeliczeniu na dzisiejsze (bez inflacji) za przeszło 4000 PLN a minuta przeszo 5 PLN (smsy były darmowe, ale moglem sobie popisać nimi z 2 kumlami, bo nikt inny nie miał sprzetu do ich obsługi), Wystarczy historii :)

  • 0

    30. ~abc  2008-02-21 07:57:46  host: amanda.radom.net

    i znowu + puścił bąka..

  • 0

    31.  2008-02-21 10:01:02

    Ja az boje sie liczyc ile Plus na mnie zarobil od 97roku ;D Najbardziej teraz jak wspomne historie to bola mnie zasilenia simplusa za 100-150 gdy minuta byla po 3zl i czlowiek sie wtedy cieszyl ze gada ;D Pozniej byl abonament i chyba historia zatoczy kolo i wroce do simplusa :) ps. TITQ - rozumiem ze w umowie rocznej bez telefonu ten pakiet za 20zl jest jako pierwszy liczony to ok - tylko teraz pytanie czy jak przedluzam umowe to dostane takze w elastycznej pakiet bonusowy kwotowy czy te ofert sie wykluczaja - ze albo 2000minut albo dodatkowy pakiet kwotowy ? Bo jak sie wykluczaja to lipa na max :(

  • 0

    32.  2008-02-21 10:06:18

    Ja nie liczę ile zarobił, bo nie chcę, zeby mi moi klienci liczyli ile ja na nich zarociłem ;-) Natomiast zdrowsze by było gdyby wszysscy podchodzili do sprawy zdrowo - korzystam - płacę. Jeśli wydaje się, ze za dużo - nie korzystam, albo szukam innego dostawcy. Jeśli więc krtoś 10 lat płacu i mówi, ile to im zapłacił, to pytam - po cholerę? Nie lepiej było korzystać z usług Ery?

  • 0

    33.  2008-02-21 10:08:40

    Szalony - no na pewno się wykluczają ;-) Chyba nie masz nadziei, że dadzą Ci 2/3 abonamendu dodatkowo i do tego pakiet minut do wszystkich za grosze?

  • 0

    34.  2008-02-21 10:21:07

    Aaaa to dla wszystkich - cos mi sie pomylilo ze dla Plusa tylko ;D - jesli do wszystkich to ok - za miesiac-dwa bede mial dylemat czy przedluzyc abonament na rok bez telefonu czy dac sobie luz i przejsc do simplusa :)

  • 0

    35.  2008-02-21 10:21:18

    A powiem inaczej... Nawet zerwałem współpracę z klientem, któy mi wypominał ile to przez 5 lat współpracy zarobiłem u niego ;-) Jak uważa, ze za dużo, niech sam realizuje to co mu robiłem. Albo niech znajdzie jelenia, który mu zrobi taniej...

  • 0

    36. ~mila  2008-02-21 10:22:19  host: cyl114.internetdsl.tpnet.pl

    wlo - słuszenie! to tak jak by liczyć ile zapłaciło się za czynsz przez 10 lat mieszkania (i czemu spółdzielnia mieszkaniowa nie daje mi rabatów???), ile wydałem na jedzenie w osiedlowym sklepie (i czemu ten sklep nie daje mi extra rabatów???, itd... Prawda jest taka, że klientom sieci komórowych wydaje się,że operator powinien ich całować po nogach.... A on sprzedaje tylko usługi - chcemy korzystamy, nie chcemy, nie korzystamy... ot....

  • 0

    37.  2008-02-21 10:25:34

    No ja już definitywnie przedłużam od zeszłego roku bez telefonu - to korzystniejsze. W tym roku, już za 2-3 m-ce pewnie znowu będę coś brał - a to jest dla mnie przynajmniej - znacznie korzystniejsze. Bo nie telefon jest dla mnie ważniejszy a koszty usług, z któych korzystam "szeroko" (bez czasoumilacza i tp.) i dużo ;)

  • 0

    38. ~dino  2008-02-21 10:40:57  host: adee141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jeśli chodzi o korzystanie z telefonu wewnątrz firmy,to lepsza jest oferta Ery, 1 grosz za minutę do 10 osób w sieci. ta plusa to dobra tylko dla kogoś,kto dzwoni do klientów zewnętrznych, ale zwykle w firmie kontaktem z klientami zajmuję się tylko kilka osób...

  • 0

    39.  2008-02-21 10:56:55

    ~dino - jeśłi chodzi o ofertę biznesową Plusa to możesz mieć za 20/25/5 zł - zależnie od taryfy - połączenia na wybrane numery ;-) I to w cenniku a nie w promocji. Tak więc zanim definitywnie stwierdzisz, poczytaj ;-)

  • 0

    40. ~dt  2008-02-21 10:57:33  host: wap.plusgsm.pl

    prezes nadal ten sam? Jestem zawiedziony :(

  • 0

    41.  2008-02-21 10:57:43

    Ach... Nie dodałem, ze za te pieniądze masz pakiet tylko 2000 minut - więc nadrożej po 1 groszu ;-)

  • 0

    42.  2008-02-21 10:59:34

    hmmm... i nie 20/25/5 a 20/15/5 zł ;)

  • 0

    43.  2008-02-21 18:55:05

    psion: informuje cię, że profil budżetowego utrzymania klienta zyskuje coraz większe poparcie operatorów. Tak więc przykro mi, ale będziesz tak traktowany do póki operatorzy nie uznają, że rynek się nasycił. A to nie będzie prędko.

  • 0

    44.  2008-02-21 18:57:34

    oj, nie popisali się ofertowo. Myślałem, że będzie krok do przodu, a tu ledwo doskoczyli na podobny pułap.

  • 0

    45. ~mmikee  2008-02-21 19:34:52  host: chello084010081174.chello.pl

    @t 27. ~Psion I uwazasz ze to jest duzo? ja jako klient indywidualny majac tylko 1 numer na koncie od 1999 roku zaplacilem plusowi jakies 39600, a Ty majac 5 simek tylko 57? no to Ci powiem ze nie masz sie czym chwalic i sie pultac ze tak strasznie duzo zaplaciles. ja uwazam ze zaplacilem bardzo malo jak na ta jakosc uslug i ilosc polaczen. jestem bardzo zadowolony i nigdy tego operatora nie zmienie ;) a narzeka 4/5 polakow ktorym nic nigdy nie pasuje, zawsze wszystko za drogo. jakby Wam (4/5 ludzi o ktorych wspomnialem) za darmo wszystko dawali to byloby dalej zle.... pozdro. mike

  • 0

    46. ~  2008-02-21 23:32:35  host: cmd4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mmikee - swieta prawda. Narzekacie wszyscy. Wszedzie jest drogo, i mimo ze ceny sa dramatycznie nizsze niz kilka lat temu to ciagle jest zle. Wracajac do Meritum Plusa ogolnie daje rade, mam MIXa i zadowolonie jest pelne. Telefony teraz mozna tanio wyrwac, takze sie opyla.

  • 0

    47. ~olaf  2008-02-27 09:19:31  host: gbp122.internetdsl.tpnet.pl

    Witam,jestem przed negocjacjami na 10 kart sim na firmę. Piszcie proszę jakie macie stawki przy podobnych pakietach. Na razie mam propozycję: 0,2 zł za minutę w sieci i na stacjonarne, 0,5 zł poza sieć. Abonament 5 zł za kartę.

  • 0

    48.  2008-02-28 22:30:04

    #47 a świstak siedzi i zawija w sreberka

Dodaj swoją opinię