Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Za dwa tygodnie TP będzie miała skompletowany zarząd

Za dwa tygodnie TP będzie miała skompletowany zarząd

WitekT 14 Marca 2008 09:49

0 0

Najprawdopodobniej na najbliższym posiedzeniu 27. marca rada nadzorcza Telekomunikacji Polskiej uzupełni skład zarządu. Przewodniczący rady Andrzej Koźmiński jest już po rozmowach z kandydatami - pisze Puls Biznesu.

Pod koniec stycznia z pięcioosobowego zarządu TP odeszły trzy osoby, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Prasa pisała o kryzysie, bo nagle w zarządzie pojawiły się dwa wakaty. Minęło siedem tygodni, a pat wciąż trwa. Ale wkrótce powinno się to zmienić.

Może to być osoba spoza spółki. Obcokrajowiec, niekoniecznie Francuz — mówi Andrzej Koźmiński. Według naszych informacji, będzie to Australijczyk pracujący do tej pory w strukturach France Telecom w Niemczech.
Operator nigdy właściwie nie wyjaśnił, dlaczego 24. stycznia Benoit Merel, Iwona Kossmann i Pierrick Hamon jednocześnie zdecydowali, że TP jednak nie jest ich wymarzonym miejscem pracy. Przewodniczący rady jest dość bezpośredni - mówi, że Witucki odziedziczył pewien garnitur i to normalne, że chce go dokroić na swoją miarę.

Na uzupełnieniu składu zarządu się nie skończy. Rada najprawdopodobniej poprosi zarząd o przedstawienie pomysłów na rozwój telekomu. Odchodzący z Centertela menedżerowie zarzucają zarządowi TP brak wizji, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Puls Biznesu, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~znawca  2008-03-14 16:16:08  host: atropos.tpi.pl

    To znaczy że teraz TP ma zarząd niekompletny

  • 0

    2. ~  2008-03-16 21:48:22  host: ciq244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Trafnie. Z drugiej strony to dosc ciekawa sytuacja w TP, zamieszanie trwa, wrony kracza! Nic dziwnego ze przeklada sie to na relacje firma - klient. Ciekawe czemu 100 tys emigrowalo do Netii :]

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-126-110.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet