Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Za darmo z tuBiedronki do T-Mobile i Heyah

Za darmo z tuBiedronki do T-Mobile i Heyah

LuiN 4 Sierpnia 2014 11:05

8 2

tubiedronka t mobile heyah luin tuBiedronka zmieniła 4. sierpnia swój cennik usług telekomunikacyjnych, wprowadzając nielimitowane, darmowe rozmowy i SMS-y do T-Mobile i Heyah.



Od 4. sierpnia nie są taryfikowane połączenia i SMS-y z sieci tuBiedronka do użytkowników T-Mobile Polska (w tym Heyah). Tego typu opłaty nie są również naliczane w przypadku połączeń i wiadomości SMS kierowanych na inne numery tuBiedronki.




Stawka za połączenia do innych polskich sieci komórkowych i stacjonarnych to 0,19 zł za minutę, 0,12 zł kosztuje SMS do innych sieci komórkowych, a 0,41 zł MMS. Transmisja danych rozliczana jest oddzielnie za dane wysłane i pobierane w zaokrągleniu do 100 KB (0,12 zł).

Zobacz: cennik usług w ofercie tuBiedronka

Źródło tekstu: tuBiedronka, wł     

Dodaj do:

Tagi: heyah | t-mobile | tubiedronka

w sumie: 25
  • 1

    6. ~Calm7  2014-08-04 11:30:24  host: n05-02-07.opera-mini.net

    3, 4). No to co? Dodatkowa reklama nie zaszkodzi ;-p

  • 0

    7.  2014-08-04 11:33:08

    3, 4 - dopiero teraz zmienił się regulamin.

  • 3

    8. ~  2014-08-04 11:33:46  host: public-gprs517537.centertel.pl

    PS. Telepolis, wyczekujcie ode mnie cynku w sprawie tuBiedronki. Jak tylko ich BOK poda mi pewne szczegóły, to wy napiszecie o tym pierwsi :-D

  • 0

    9. ~ola  2014-08-04 12:02:08  host: user-109-243-110-22.play-internet.pl

    CENNIK = stałą oferta, a nie PROMOCJA... Rozumiecie co czytacie? 20zł/30dni, 30zł/60dni gadania do całego T jak ktoś potrzebuje... wiec taniej niż w "normalnej" ofercie T-mobile...

  • 0

    10.  2014-08-04 12:40:13

    1. - to cennik - jak byk napisane i do obejrzenia, a nie promocja jak w Erze... Zawsze można wypowiedzenie złożyć u do klopa wyrzucić kartę - 4 takty na minutę za 19 groszy... Złodziejstwo dla niektórych ;-)

  • 1

    11.  2014-08-04 12:51:13

    @3 Miało być od lipca, ale nie było. TuB przesunęła termin na sierpie?.

  • 1

    12. ~Blue  2014-08-04 12:57:57  host: h234232.net.pulawy.pl

    Dzisiaj do T-mobile w Puławach mozna dzwonić bez ograniczeń. Awaria sieci.

  • -1

    13. ~Loco  2014-08-04 12:59:10  host: dvp44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Błąd w ostatnim wyrazie drugiego akapitu: powinno być "tuBiedronki" zamiast "tuBierdonki".

  • 2

    14.  2014-08-04 13:15:14

    No i sprawdzanie stanu konta też jest darmowe ;-)

  • 0

    15. ~Nametag  2014-08-04 13:30:59  host: user-31-175-231-39.play-internet.pl

    Hmm czyżby szykowała się rewolucja na miano Heyah te parę lat temu?:P Nie no oferta coraz to lepsza :) ale jakoś tak na pytanie "w czym masz tel" głupio odpowiedzieć "w biedronce" :)

  • -1

    16. ~  2014-08-04 13:46:37  host: public-gprs593467.centertel.pl

    Wg nieoficjalnych informacji, niedługo nastąpi zmiana nazwy oferty tuBiedronka. tuBiedronka od 1 września zmieni nazwę na tuBiedroń

  • 0

    17.  2014-08-04 14:11:07

    Bardzo dobry ruch. Jeszcze żeby uruchomili doładowania online...

  • 0

    18. ~  2014-08-04 14:23:09  host: public-gprs517404.centertel.pl

    Teraz w kwestii no-limitu po PTC wygrywa tuBiedronka, ale macierzystemu T-Mobile to nie przeszkadza, bo tuBiedronka nie jest dla nich żadnym zagrożeniem.

  • 1

    19.  2014-08-04 14:39:52

    @12
    a potem i tak z konta ściągną kasę

  • 1

    20.  2014-08-04 15:03:00

    11, Loco - dziękuję za zrwócenie uwagi :)

  • 0

    21. ~Calm7  2014-08-04 15:57:41  host: n05-02-07.opera-mini.net

    8 i 16). Mamy rozumieć , że na to miał czekać Telepolis? To Twój wielce wyczekiwany cynk? :-p

  • 0

    22. ~pabloki, wypowiadam tmobile  2014-08-04 16:21:02  host: 37.31.1.28.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    dali by sobie spokój i zamknęli ten projekt.

  • 0

    23. ~  2014-08-04 17:02:47  host: public-gprs517404.centertel.pl

    @21-Calm7 Nie na to miał czekać Telepolis. Ale jeśli się w końcu doczeka (ten ich cały "BOK" jeszcze nie odpisał - jakaś prowizorka), to nikt się o tym nie dowie, bo ja cynki wysyłam tylko poprzez zakładkę po lewej stronie :-) Jednak wybaczam ci, że uznałeś mnie za osobę spod 16, bo jest ten sam host z Orange.

  • 0

    24. ~marcellove  2014-08-04 20:46:11  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl

    @22 W tej kwestii sie z Toba zgodze.Sam pracuje w JMP i jakiś rok temu firma rozsyłała do wszystkich pracowników darmowy starter. Z moich pytań do osób co go otrzymały tylko 1 osoba na 30 z niego skorzystała,reszta poleciała od razu do kosza.Konkurencyjność tej marki na rynku jest bliska zeru...

  • 0

    25. ~  2014-08-05 08:42:09  host: public-gprs265971.centertel.pl

    I 4 grosze za sprawdzenie stanu Twojego własnego konta :)

Dodaj swoją opinię