Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Za darmo: GPS na rower, domowa joga i ucieczka przed sąsiadami

Za darmo: GPS na rower, domowa joga i ucieczka przed sąsiadami

Isand 7 Maja 2017 18:54

5 3

darmowe aplikacje android

Dzisiaj kontynuujemy nasze poszukiwania tymczasowo bezpłatnych aplikacji. Mamy dla was domową jogę, grę w której spróbujemy uniknąć apokalipsy i przydatną aplikację dla rowerzystów! Oczywiście dziękujemy za pomoc naszym czytelnikom.

Runtastic Road Bike PRO

runtastic2

Lubicie jeździć na rowerze? To aplikacja dla was. Runtastic Road Bike Pro pozwala na pomiar pokonanej odległości, prędkości i tempa. Znajdziemy tam również mapy i trasy rowerowe.

Regularna cena aplikacji to 19,99 zł. Za darmo pobrać ją można tutaj, pospieszcie się!.

Pocket Yoga

joga2




A może wolicie jogę zamiast roweru? Możliwość ćwiczenia w domu i bycia niezależnym od warunków atmosferycznych z pewnością jest kusząca. Ta aplikacja wam w tym pomoże. Wystarczy, że rozłożycie matę i położycie telefon obok siebie. 27 różnych zestawów ćwiczeń i różne poziomy trudności. Aplikacja dokładnie wyjaśni jak wykonać każde ćwiczenie. Ale nie będzie ćwiczyła za was. Pamiętajcie!

Regularna cena aplikacji to 14,53 zł, za darmo pobierzecie ją pod tym adresem.

Brumpfus Hopeless Chase

chase2

Miejscem akcji gry jest sielska wioska. Piękne krajobrazy, spokojni sąsiedzi. Kto by nie chciał tam zamieszkać? Teraz z pewnością nikt. Mieszkańcy oszaleli i chcą nas dorwać a z nieba spadają na nas kamienie. Celem gry jest uciekanie. Jak najdłuższe. Ile wytrzymacie?



Regularna cena aplikacji to 3,59 zł, za darmo pobierzecie ją pod tym adresem.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: aplikacje | za darmo

w sumie: 13
  • 0

    1.  2017-05-07 19:35:47

    Runtastic Road Bike Pro na iOS również jest bezpłatna.

  • 0

    2.  2017-05-07 21:49:20

    Dobrze myślę, że te wszystkie liczniki rowerowe niepotrzebnie zużywają baterię w szybkim tempie? Czy może obchodzą się z nią w miarę rozsądnie?

  • 0

    3.  2017-05-07 22:35:47

    @2 - pobierają, gdyż wtedy pracuje i GPS i Internet... Poza tym dochodzi ciągle włączony ekran. Ja (zanim kupiłem zegarek) przez jakiś czas wyłączałem ekran, co by telefon się tak nie nagrzewał, oraz bateria dłużej wytrzymywała. Jednak z czasem zauważyłem, że przy wyłączonym ekranie przebyta trasa nie była do końca rysowana prawidłowo. Bywało, że rysowana była kompletnie z czapy - jakby gubiło niektóre punkty. I to już nie jest kwestia telefonu, czy nawet systemu, gdyż używałem różnych telefonów na różnych systemach. Pozostawało mi biegać/jeździć na rowerze z włączonym ekranem. Później kupiłem zegarek. I w sumie się cieszę. Telefonu na bieganie już nie biorę a na rowerze służy tylko jako element komunikacji. W chwili obecnej mam już kolejny telefon, gdzie GPS i BT jest nonstop włączony (połączony z zegarkiem). Przy moim korzystaniu z telefonu i tak muszę codziennie go ładować, więc mi to różnicy nie robi.

  • 0

    4.  2017-05-07 22:36:24

    ktos korzystał z tego runtastic? sprawdza sie?

  • 0

    6.  2017-05-07 23:16:09

    Bezpłatny jest również Speedometer GPS HD Pro.

  • 0

    11. ~Belciu  2017-05-08 05:22:04  host: a25-05-12.opera-mini.net

    Isand
    To chociaz podziekuj za cynk o Runtastic ;)

  • 0

    12. ~Grigor  2017-05-08 07:07:36  host: public-gprs378879.centertel.pl

    Moj huawei p9 lite zamyka samoczynnie wszystkie te apki rowerowe, mimo dodania do chronionych. Godzina dwie jazdy i nagle apka zamknieta. Ma ktos pomysl dlaczego?

  • 0

    13. ~a  2017-05-08 10:12:46  host: 89-64-169-107.dynamic.chello.pl

    Co to so apki . rowerowe ?

  • 0

    14. ~tim  2017-05-08 10:38:19  host: 31-178-51-1.dynamic.chello.pl

    Huaweie i Honory tak mają, że uwalają po jakimś czasie aplikacje typu Endomondo czy Strava po to by osczędzać energię... Dla biegaczy czy rowerzystów zdecydowanie odradzam

  • 0

    15. ~Grigor  2017-05-08 13:29:04  host: public-gprs368798.centertel.pl

    Apki rowerowe to endomondo, strava, krec kilometry czy wspomniany tutaj runtastic.
    Tim jestes pewny, ze nie da sie z tymnic zrobic?

  • 0

    16. ~Grigor  2017-05-08 13:29:05  host: public-gprs368798.centertel.pl

    Apki rowerowe to endomondo, strava, krec kilometry czy wspomniany tutaj runtastic.
    Tim jestes pewny, ze nie da sie z tymnic zrobic?

  • 0

    17.  2017-05-08 14:15:32

    @11 - jest fragment o podziękowaniu dla czytelników ;)

  • -1

    18.  2017-05-09 00:05:41

    Kolejna ciekawa apka do pobrania - Voice Recorder Pro http://tlp.is/dep

Dodaj swoją opinię