Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Za aplikacje w Samsung Apps można zapłacić SMS-em

Za aplikacje w Samsung Apps można zapłacić SMS-em

sirmark 2 Lipca 2011 18:06

0 0

Od 30. czerwca w sklepie Samsung Apps za kupowane aplikacje można płacić przy pomocy SMS Premium. Jest to kolejny - po karcie kredytowej - sposób płatności za aplikacje pobierane na smartfony Samsung Wave z systemem operacyjnym bada.

Realizowanie płatności SMS-em za aplikacje jest bardzo proste. Po wybraniu płatnej aplikacji ze sklepu Samsung Apps użytkownik jest proszony o wybór metody płatności. Wówczas ma do dyspozycji ma dwie metody - "Karta kredytowa" i "Rachunek za telefon". Po wybraniu opcji "Rachunek za telefon" użytkownik otrzyma potwierdzenie transakcji poprzez SMS, a jego konto abonenckie zostanie obciążone odpowiednią kwotą.




Obecnie dla polskich użytkowników smartfonów z systemem bada w sklepie z aplikacjami Samsung Apps jest dostępnych ponad 8 tys. aplikacji.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    10.  2011-07-02 19:44:37

    @mati: Jeszcze sprawdź czy na 100% sms premium schodzą z pakietu kwotowego :)

  • 0

    11. ~Okil  2011-07-02 20:05:09  host: efw83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja sie wqurwiłem i Bade porzuciłem. Z s8500 przesiadałem się na SGS II. I Jestem zadowolony

  • 0

    12. ~mati  2011-07-02 20:44:07  host: evp246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @marcinb to pakiet kwotowy w plusie, i tam wszystko schodzi z pakietu: premium roaming internet itd ;)

  • 1

    13.  2011-07-02 21:28:20

    Ja mam S8530 i jestem bardzo zadowolony. Jakość wykonania znakomita, Bada chodzi szybciej niż android, nie wiesza się, nie łączy się sam z netem nie wiadomo po co, a w sklepie jest absolutnie wszystko co dorosłemu użytkownikowi do smartfona potrzeba a nawet więcej. Czekam z ciekawością na BADA 2.0 :)

  • 0

    14.  2011-07-02 21:53:34

    Ja tez jestem uzytkownikiem S8500 telefon swietny, bada dziala szybciej niz android (widac to wyraznie porownujac do GalaxyS ktory ma te samem bebechy ale android go spowalnia). Brakuje mi tylko Skype i lepszego zarzadzania pamiecia, ale to powinno juz byc poprawione w Bada 2.0. Co do Platnosci SMSem to krok naprzod i napewno w dobrym kierunku. Tak trzymac.

  • 0

    15. ~tomi  2011-07-02 22:12:12  host: v10-16.opera-mini.net

    Mialem rzesiasc sie z wave jedynki na sgs2 ale w tescie slabo wypadl glosnik.Po odlozeniu na plaski blat nie slychac podobno dzwonkow/Co do bady okolo 40 gier ponad 1oo megowych kilka bardzo ciekawych aplikacji wczoraj pojawila sie Aggregator czytnik kanalow video rss.Jak to ladnie dziala z tvn24.Pochwalic musze bade za radio fm.Na ful glosnosci a glosna jak mini wieza potrafi grac 16 godzin.W pracy od jakiegos czasu zastepuje mi zwykle radio.

  • 0

    16.  2011-07-02 23:52:20

    Gdyby Bada miała być dobra to już dawno by taka była. System na dobre podstawy, ale brakuje mu kilku rzeczy (nie tylko aplikacji). Po prostu nie ma być konkurencyjny dla Androida. Widać co może Samsung, ale po prostu dla Bady tego nie robi. Sama miałem pierwszego Wave'a, ale nie dawał mi tego co Android.

  • 1

    17.  2011-07-03 00:11:22

    Co za problem napisać samemu aplikacje. Można samemu ulepszyć system, nie tylko czekając na wsparcie producenta. Jakoś pod Androida ludzie piszą, a pod Badę nie można, dziwne...

  • 0

    18. ~OS student  2011-07-03 00:25:27  host: user-188-33-75-251.play-internet.pl

    @17: Masz racje, moglibysmy sobie napisać aplikacje, ale nie jesteśmy mądrzy, dlatego czekamy na gotowe, by nam producent, dał za darmo.

  • 0

    19.  2011-07-03 02:47:49

    Płatność SMSem... nareszcie...

  • 0

    20. ~  2011-07-03 10:42:18  host: 89-77-101-152.dynamic.chello.pl

    Sam SMS PREMIUM jest droższy od pobranej aplikacji

  • 0

    21. ~louda  2011-07-03 10:49:19  host: 178-36-109-29.adsl.inetia.pl

    nie wszystkie aplikacje z tym dzialają , chcesz pobrać coś z nawigacje,to tylko karta kredytowa , wie ktoś może dlaczego....???

  • 0

    22.  2011-07-03 11:16:46

    @21 Podobno to zależy od twórcy aplikacji jaką metodę płatności udostępni.

  • 0

    23. ~  2011-07-03 11:20:55  host: z46-16.opera-mini.net

    21: Według mnie, to dlatego, że nawigacja jest takim produktem, którego nie da się kupić SMS-em...

  • 0

    24. ~  2011-07-03 11:30:38  host: z25-10.opera-mini.net

    Słyszałem, że na symbiany, androidy, iosystemy i bada są aplikacje przeciw komarom, a na poczciwą javę jest coś takiego ?

  • 1

    25.  2011-07-03 11:35:22

    @24: Nie ma.

  • 0

    26. ~  2011-07-03 12:26:13  host: z03-12.opera-mini.net

    @24: Co za aplikacje przeciw komarom?

  • 0

    27. ~mirekb  2011-07-03 15:14:05  host: 188.146.254.170.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    chyba zawsze bede zwolennikiem fonow b ez zaawansowanego systemu operacyjnego.byle mial hsdpa i mozna go urzywac jako modem;-)a platnosc premium to dobry pomysl.na szczescie mam blokade wysylania tych smsow i nigdy nie bede z tego korzystał

  • 0

    28. ~abdul  2011-07-03 20:05:09  host: 121.162.91.79.rev.sfr.net

    Bada to gó..o, 80% wszystkich aplikacji, nie da się zainstalować, albo występują inne problemy. Nawet płatne aplikacje to dno. Poczytajcie komentarze pod aplikacjami etc.. Ps. wiem bo mam bade :/

  • 0

    29. ~  2011-07-03 20:33:56  host: z30-16.opera-mini.net

    @28: Bo Bada, jak sama nazwa wskazuje, jest zła (bad - zły)... :)

Dodaj swoją opinię