Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Z5 Premium dostępny w T-Mobile ze słuchawkami Sony SBH 60

Z5 Premium dostępny w T-Mobile ze słuchawkami Sony SBH 60

LuiN 19 Listopada 2015 18:22

5 4

Od 20 listopada w ofercie T-Mobile dostępny będzie pierwszy na świecie smartfon z ekranem 4K - Sony Xperia Z5 Premium w zestawie ze słuchawkami Sony SBH 60.



sony xperia z5 premium sony sbh 60

Najwyższy model japońskiego producenta pojawił się w cennikach T-Mobile 17 listopada, natomiast od 20 listopada klienci będą mogli zakupić telefon w limitowanym zestawie z białymi słuchawkami Sony SBH 60 w prezencie. Ich rynkowa wartość to około 250 zł.




Oferta dostępna będzie tylko dla pierwszych 30 klientów. Z promocji będzie można skorzystać wyłącznie na stronie T-Mobile.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: sony xperia z5 premium | t-mobile

w sumie: 20
  • -4

    1. ~marcellove  2015-11-19 18:33:01  host: user-94-254-147-62.play-internet.pl

    Telefon z wyświetlaczem 4k= Bateria ładowana co 6 godzin.

  • -2

    2.  2015-11-19 18:34:25

    Nie wiem kto sobie bardziej zartuje... czy T-Mobile dajac sluchawki 30 KLIENTOM!!!(łaskawcy) czy TELEPOLIS.PL robiac z tego newsa -.-

  • 4

    3.  2015-11-19 18:34:39

    1, marcellove - no więc nie, bo ekran pracuje cały czas w FullHD i tylko przy multimediach leci pełna rozdzielczość.

  • 1

    4.  2015-11-19 18:36:25

    2, Mila89 - news z założenia nie powinien zawierać opinii autora. Wiec napiszę tutaj - te 30 sztuk to i dla mnie liczba żenująca. Inna sprawa, że chętnych na telefon o rynkowej cenie 4000 zł nie wiadomo ilu nie będzie. To nie iPhone.

  • 0

    5. ~marcellove  2015-11-19 18:40:39  host: user-94-254-147-62.play-internet.pl

    @3 Właśnie taki przypadek wziąłem pod uwagę . 3 filmy obejrzane i bateria do ładowania.Mój znajomy ma Sony Xperia Z2,synchronizacja maili włączona,facebook-cały czas jest zalogowany,w wolnych chwilach YT,wi-fi włączona non stop i bateria wytrzymuje max. 10godzin.

  • -2

    6.  2015-11-19 18:41:12

    @4LuiN dziekuje bardzo za rozwazne odniesienie sie do mojej wypowiedzi ktora oczywiscie nie miala na celu hejtu a jedynie wyrazala zdziwienie ze piszecie o takich "promocjach". T-Mobile poprostu zalozylo ze bardzo tanim kosztem(7500zl tj 30 sztuk po 250zl) zrobi sobie mega tania reklame w portalach... tj ze portale o tym napisza. Jaki widac slusznie to zalozyli bo napisaliscie.
    btw promocja jako jeden z kandydatow do gluchych telefonow... szkoda ze 1 sztuki nie dali :D

  • 0

    7.  2015-11-19 18:50:13

    6, Mila89, ja naprawdę nie bez powodu wytłuściłem informację o liczbie zestawów ;-), 5, marcellove - w pierwszych recenzjach mowa jest o 1,5 dnia normalnej pracy.

  • 0

    8. ~marcellove  2015-11-19 18:52:11  host: user-94-254-147-62.play-internet.pl

    @7 Recenzje recenzjami a życie życiem.Osobiście daje 12 godzin żywotności przy intensywnym użytkowaniu .

  • 0

    9. ~Jakub  2015-11-19 19:34:37  host: public719580.centertel.pl

    30 umów? Tak dużo? Rocznie tylu klientów T-Mobile nie pozyskuje haha

  • 0

    10. ~Hanka  2015-11-19 20:22:43  host: 188.146.2.180.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Sony powinno zrobić telefon wyglądający jak XPERIA M, estetyczna dioda powiadomień na dole, ciekawe kształty, bardzo dobra obudowa. Wiadomo - trzeba byłoby dodać nowe wnętrze. Ale pokroju XPERIA M w wyglądzie to prawdziwy rarytas.

  • 0

    11.  2015-11-19 21:48:26

    Mam na testy Xperie Z5 - słabo jest.

  • 0

    12. ~  2015-11-19 22:29:32  host: google-proxy-66-102-9-64.google.com

    11. Tzn

  • 0

    14. ~Drut  2015-11-19 22:31:52  host: 84-10-49-210.static.chello.pl

    @7
    Potwierdzam

  • 1

    15. ~  2015-11-19 23:59:04  host: host-80-47-254-111.as13285.net

    chociaz nie jestem fanem apple, to przy cenie 4kpln za telefon sony, ktory za 1,5 roku przestanie dostawac aktualizacje, chyba jednak lepiej wziac apple i miec gwarancje aktualizacji softu az do smierci samej sluchawki.

  • 0

    16.  2015-11-20 08:28:47

    Półtorej dnia na 4k rozdziałkę? Hmm no to chyba dobry wynik :) Mój nexus 4, przez 2 lata ma tak, że hmm no akumulator w plecaku musiałbym nosić :) 12 godz to max, ale zawsze pełne synchro włączone :)

  • 0

    17.  2015-11-20 08:29:55

    @5: to niech znajomy sobie poszuka co mu baterię wsysa, bo akurat Xperie Z całkiem dobrze obchodzą się z akumulatorami. Miałem Z, Z3, Z3 i Z3+ i w każdej akumulator był nieco ponad przeciętną, plus fajne tryby Stamina i SuperStamina.

  • 0

    18. ~sxs  2015-11-20 09:30:55  host: 81.26.31.253

    @15 Zapewne masz rację, ale powiedz mi kto w dziesiejszych czasach używa telefonu dłużej niż 2-3 lata? 5% użytkowników ?

  • 0

    19. ~Szydlo  2015-11-20 10:02:03  host: 188.146.75.44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    30 sztuk słuchawek to faktycznie niewiele zważywszy że pewnie już wyszły z esklepu...

  • 0

    20. ~WalecznyMichas  2015-11-20 11:14:35  host: 85.219.134.114

    @15 Oj przepraszam, ja do tej pory od premiry mam Xperie Z i dostaje aktualizacje, mam teraz anda 5. cos tam, chyba o 0.0.X mniejsza wersje niz jest aktualna. I co oczywiste nie dostaje ich jako Pierwszy, tylko z jakims tam 2-4 tygodniowym opuznieniem, ale Update jest i to stały.

  • 0

    21. ~xenek  2015-11-20 14:09:25  host: egc54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Myślę, że ilość ofert adekwatna do ceny, większość ludzi jednak czeka na obniżę i dopiero kupuję przecież

Dodaj swoją opinię